Skocz do zawartości

Podlaskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Witam, odświeżam temat z kluczykami w podlaskiem (okolice Białystok). Gdzie najtaniej dorobię klucze do X1 F48? Narazie cenowo znalazłem 2 oferty w Białymstoku 1200 i 1400zł a w Wawie 800zł. Duża różnica i na ten moment myślę aby poczekać aż będę przejazdem w Wawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Mam pytanie, może ktoś pomoże. Mam problem z klimatyzacją w mojej e38. Nie włącza się wentylator klimy, nie chłodzi pomimo że czynnik napełniony i szczelność sprawdzona. Czy doradzi ktoś jakiegoś dobrego speca od elektryki/ klimy w B-stoku lub okolicy, który ogarnąłby ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś pomoże. Mam problem z klimatyzacją w mojej e38. Nie włącza się wentylator klimy, nie chłodzi pomimo że czynnik napełniony i szczelność sprawdzona. Czy doradzi ktoś jakiegoś dobrego speca od elektryki/ klimy w B-stoku lub okolicy, który ogarnąłby ten temat?

Dunaj, Porosły. Robił mi też wentylator chłodnicy klimy w E38.

http://i.imgur.com/CgYlyQw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś pomoże. Mam problem z klimatyzacją w mojej e38. Nie włącza się wentylator klimy, nie chłodzi pomimo że czynnik napełniony i szczelność sprawdzona. Czy doradzi ktoś jakiegoś dobrego speca od elektryki/ klimy w B-stoku lub okolicy, który ogarnąłby ten temat?

Dunaj, Porosły. Robił mi też wentylator chłodnicy klimy w E38.

 

No to zapisuję się w kolejkę, bo terminy mają odległe :) dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Polecany przeze mnie warsztat znajduje się w Gołdapi czyli warmińsko-mazurskie ale tak w sumie z wielu miejsc podlaskiego będzie bliżej niż z drugiego końca warmińsko-mazurskiego ;)


https://www.facebook.com/AutoserwisJakubowski/


Serwisuje swoją F10 N63B44 u Pana Jakubowskiego od momentu zakupu i zawsze wyjeżdżając z warsztatu jestem bardzo zadowolony z usługi.


- robią to co trzeba,

- "nie ściemniają",

- informują o kosztach,

- bardzo dobry kontakt telefoniczny,

- tłumaczą w czym był problem,

- części oryginalne i wysokiej jakości zamienniki w bardzo dobrej cenie,

- przeglądy z zachowaniem gwarancji,

- cena jest zawsze adekwatna do wykonanej usługi


Polecam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam.


Polecany przeze mnie warsztat znajduje się w Gołdapi czyli warmińsko-mazurskie ale tak w sumie z wielu miejsc podlaskiego będzie bliżej niż z drugiego końca warmińsko-mazurskiego ;)


https://www.facebook.com/AutoserwisJakubowski/


Serwisuje swoją F10 N63B44 u Pana Jakubowskiego od momentu zakupu i zawsze wyjeżdżając z warsztatu jestem bardzo zadowolony z usługi.


- robią to co trzeba,

- "nie ściemniają",

- informują o kosztach,

- bardzo dobry kontakt telefoniczny,

- tłumaczą w czym był problem,

- części oryginalne i wysokiej jakości zamienniki w bardzo dobrej cenie,

- przeglądy z zachowaniem gwarancji,

- cena jest zawsze adekwatna do wykonanej usługi


Polecam !!

 

Ja mam kiepskie doświadczenia z właścicielem tego serwisu. Próbowałem umówić się jakiś czas temu na wymianę rozrządu w swoim aucie, miałem zakupiony kompletny zestaw do wymiany rozrządu, oryginalny pochodzący z ASO, wszystko co do jednej śrubki. Od właściciela otrzymałem informację, że nie zrobi mi rozrządu na moich częściach bo ma taką zasadę, bo klienci często dostarczają mu części kiepskiej jakości. Przedstawiłem mu kompletną rozpiskę posiadanych części z ASO, z informacją, że jeżeli czegoś brakuje to wcześniej może je domówić i że nie ma wątpliwości co do jakości części skoro są oryginalne z przedłożoną fakturą, na co pan w opryskliwy sposób przedstawił mi teorię o tym, że na pewno idąc do restauracji też przychodzę ze swoim mięsem prosząc kucharza żeby zrobił mi schabowego, a na to że większość serwisów nie widzi problemu w dostarczeniu swoich części, zwłaszcza oryginalnych o niepodważalnej jakości stwierdził, że widocznie "stołuję się" u "garażowców". Już nie chciałem pytać co sądzi o tym, że nawet w ASO BMW możesz zlecić usługę wymiany części mając zakupione swoje części i nikt nie widzi w tym problemu... Wrażenie z rozmowy z tym panem potwierdziło, że nie chcę tam wstawić swojego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trzeba unikać takich warsztatów które nie chcą robić wymiany na powierzonych częściach.

Tekst pewnie wynikał z tego ze chciał policzyć sam za cała rozpiskę a wymienić tylko fragment zestawu.

Ostatnio często się zdarza ze warsztat prywatny nalicza takie same ceny za usługi jak aso wiec zanim pojedziecie do prywaciarza warto wycenić usługę u dealera.

Zawsze byłem przeciwny tej wersji kosztowej jednak żona zaczęła serwisować swoje auto w Warszawie i jej faktury są takie same lub 20% droższe niż u paparuchow w Białymstoku.

Przy tej różnicy ceny nawet się nie ma co zastanawiać.

Od tego czasu temat potwierdziłem w 3 różnych salonach autoryzowanych na autach różnych marek w tym 2 premium.

Oczywiscie trzeba dusić z frontu o zniżkę na części i robociznę jaka dostają inni stali klienci jednak to nie jest problemem.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ta autotechnika BMW Michał Dunaj to jeszcze istnieje? Przenieśli się gdzieś? Wie ktoś?

Chyba istnieją, widziałem niedawno że zamawiają części w intercarsie. Popytam znajomych w poniedziałek


//edit: ah post z sierpnia. oni wtedy byli na wakacjach chyba ;)

http://i.imgur.com/CgYlyQw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.