Skocz do zawartości

Podlaskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wie ktoś o co chodzi z tą Autotechniką w Porosłach? W ogole nie da sie tam dodzwonić, trochę słaba opcja. Rozumiem ze zeby umówić trzeba tam zajechac? Ma ktos jakieś wieści z tego warsztatu i wie o co chodzi właścicielowi ktory na stronie podaje numer telefonu z informacją zeby umawiać sie telefonicznie, a następnie nie odbiera (mowie tutaj o kilkudziesięciu telefonach wykonanych na przełomie kilku dni)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja znam go bardzo dobrze robiłem u niego samochód kilka razy i jest w tym dobry nie ma czasu na telefony dam ci namiar do jego pracownika on odbiera może się jakoś umówisz Jak coś to proś o Michała 5140011107 lub do Michała ale dzwoń gdzieś o 17,oo 505119000

Daj znać czy się dogadałeś on robi dobra robotę zna się na tych autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dodzwonisz się jak będziesz miał szczęście. Próbuj pod ten pierwszy nr w czasie pracy, a pod drugi do Michała przed 17. Jak się dodzwonisz to proś o Michała. Jak chcesz taniej to kupujesz olej i filtr, podłączasz auto do INPY lub do ICOM, rozgrzewasz skrzynię do 50 stopni, wylewasz olej, zalewasz nowy. Podnosisz samochód na podnośniku, włączasz bieg do przodu i do tyłu tak kilka razy, adaptujesz skrzynię na nowy olej i masz kasę w kieszeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś kto ogarnia e65 z n62, szukam kogoś kto zna się na modelu, chodzi mi o regularny serwis, rzeczy eksploatacyjne itp.

Dobry zakład gdzie założą lpg? Wraz ze strojeniem, hamownią, nie szukam najtanszej opcji, gdzie trzeba potem jezdzic co 2 tygodnie na poprawki

BMW E9 2800CS 1970. Coming Soon :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry. (Wybaczcie to mój pierwszy post i od razu prośba o radę).

Kupiłem niedawno BMW E91 320d z 2010 roku, wszystko pięknie, niestety jeden mankament. Mianowicie dostałem jeden kluczyk, obawiam się o wpadkę, zgubę czy coś podobnego. Kto poleci kogoś w Białymstoku, kto dorobi, zakoduje klucz? Posiadam klucz taki ze schowanym grotem i 3 przyciskami do otwierania, zamykania oraz bagażnik. Słyszałem, żeby udać się do ASO, lecz wolałbym spytać o radę, czy ktoś przerabiał temat. Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Panowie potrzebuje kogoś kto zajmie się diagnozą i naprawą vanosów w e90. Możecie kogoś polecić? Z tego co do tej pory słyszałem to BSB w Białymstoku ale nie odpowiada, nie wiem czy wogóle jeszcze ten warsztat jest otwarty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresu nie pamiętam ale jest to prawie na przeciw Dilera BMW w kierunku Białego podaję ci nr tel do pracownika ponieważ właściciel nie odbiera tel z braku czasu 514 001107 on ogarnia same BMW i jest w tym dobry na 100 % możesz zaufać. Daj znać czy ci ogarną problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeciwko Dilera BMW jest Jak się nie mylę AUTO KLINIKA polecam ma na Imię Michał.

Masz moze adres lub nr tel?

 

Auto Technika BMW Michał Dunaj


Porosły 80b, 16-070, Choroszcz


Jadąc na Warszawę tuż za zjazdem w Elewatorską, drugi zjazd w lewo (jedź elewatorską, bo odcinek Jana Pawła jest zamknięty przed tym zjazdem). Również polecam. Serwisuję tam swoje E38. Musisz zajechać i się umówić. Terminy mają napięte. Często trzeba umawiać się kilka tygodni wcześniej na serwis, ale jak zrobią to porządnie. Robią tylko BMW i znają się na fachu. Tel do Michała: 502981901

http://i.imgur.com/CgYlyQw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.