Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 778
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdynia - Chylonia ul. Grochowa Rysiu 603-200-065 - fascynat marki, siedzi od lat w bmw zna sie na tym dobrze, rozsadne ceny na czesci i uslugi, mozna sie z nim dogadac, serwisuje u niego swoja 2ga 320tke, kolega serwisowal swoje e34 525

 

jest tez dobry warsztat w Wejherowie WFK ul. I Brygady Pancernej WP 8 572-60-07 wprawdzie ceny juz troche wyzsze, ale jest to wiekszy warsztat, wiecej ludzi, widac ze znaja sie na tym co robia - jednym slowem fachowcy - wprawdzie bylem u nich tylko raz, ale znajomi ich polecaja

528iA Touring pali srednio:

http://images.spritmonitor.de/166705_5.png LPG/Pb95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejherowie WFK ul. I Brygady Pancernej WP 8 572-60-07

 

Obsluga mila, widac ze sie znaja (kiedys pracowali w ASO, ten najbardziej kumaty mechanik chwalil sie ze robi w BMW od 91 roku i chyba nie klamal)

Kupilem rozrusznik ( 160pln uzywany) do 316 Powiedzieli co moglo byc przyczyna zwarcia mimo ze nie widzieli auta!! Trafili lepiej od mechanika, ktory wine zwalil na stacyjke a za tydzien znowu wymienial mi rozrusznik (oczywiscie na swoj koszt) bo nie chcialo mu sie sprawdzic tej plytki o ktorej mi powiedzieli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

8) Tak jak kolega polecam obsługę warszatu WFK BMW mieszczącego się w Wejherowie. Znam i współpracuję z nimi od 7 lat. Zawsze trafna diagnoza, szybka i fachowa naprawa, oryginalne części w kartonach z naklejkami bmw smorawiński, tyle tylko , że 3 razy taniej niż w ASO BMW. :shock:

Naprawde Polcam ! Miła obsługa, wspaniali fachowcy, rozmowy przy kawie :)))

Przyjeżdżają tu ludzi z miejscowości oddalonych nawet o 300 km !! :idea: :!: :!:

Naprawiają od najstarszych po najnowsze modele naszej kochanej marki :P

http://www.wfk.com.pl

Żyj z pasją !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
8) Tak jak kolega polecam obsługę warszatu WFK BMW mieszczącego się w Wejherowie. Znam i współpracuję z nimi od 7 lat. Zawsze trafna diagnoza, szybka i fachowa naprawa, oryginalne części w kartonach z naklejkami bmw smorawiński, tyle tylko , że 3 razy taniej niż w ASO BMW. :shock:

Naprawde Polcam ! Miła obsługa, wspaniali fachowcy, rozmowy przy kawie :)))

Przyjeżdżają tu ludzi z miejscowości oddalonych nawet o 300 km !! :idea: :!: :!:

Naprawiają od najstarszych po najnowsze modele naszej kochanej marki :P

http://www.wfk.com.pl

To i ja dodam swoje 3 grosze 8) Umówiłem się z nimi na wymianę tarcz ,klocków,czujnika zużycia okładzin. czujnika poziomu płynu ,przewodów podciśnieniowych ,korka wlewu oleju,diagnostykę silnika i komputera(wykasowanie błędów) i to wszystko zamknęło się przy dobrej kawie i wisiorku BMW gratis w 1000zl Polecam :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
może ktoś by tu wpisał jakieś informacje odnośnie zakładu spawającego głowice? to dość częsty problem szukam w necie nic nie moge znaleźć ... Prosze o informacje ,które napewno sie jeszcze innym przydadzą...
kupie silnik 2,5 L bądz 2.0 litra albo zestaw do swapa na 3l ,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dołączam się do pochwał pod adresem WFK . Byłem u nich dzisiaj i za : wymianę oleju + filtry oleju i paliwa , wymianę świec , dolewkę oleju do skrzyni i przeprowadzoną I inspekcję ( czyli sprawdzenie płynów , olejów , klocków , zawieszenia i sporo innych rzeczy ) zapłaciłem jedynie 400 zł brutto , co uważam za rekord świata ( poprzednio za Audi buliłem sporo więcej ) . Obsługa fachowa , wszystko wytłumaczą i nie zbywają jak natręta . Najbardziej podoba mi sie staranność w pracy - jakiś paproch z gniazda swiecy został wydłubany i wydmuchany po zauważeniu ( przed wymianą świecy , aby w trakcie nie wpadł do środka ) , natomiast wiem z doświadczenia , ze w różnych ASO pracownicy mają w pompie klienta i leją na to czy do korka wlewu oleju wpanie im klucz czy pet ...Gorąco polecam - we mnie mają już stałego klienta :) . Mam doświadczenia z serwisów Toyoty , Audi i Boscha , więc mam porównanie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ! Rutkowski Serwis jest malo solidny.

Ja bym sklasyfikowal pomorskich fachowcow nastepujaco:

1. WFK

2. Adam Serwis

3. ASO FOTA (dobry elektryk)

4. BM Serwis (jak chca to potrafia)

 

Moge jeszcze polecic chlopakow od zawieszen z firmy Nagengast.

 

 

Pisze o tych ktorych znam napewno.

pozdrawiam

mavic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gdynia - Chylonia ul. Grochowa Rysiu 603-200-065 - fascynat marki, siedzi od lat w bmw...

U Ryśka robię auta od 6 lat. Zawsze bez pudła. Polecam.

mala poprawka nasz warsztat jest w cisowej a nie w chyloni ale stalym klientom wybaczamy:D ps. mamy tez uzywane czesci jak cos to pytac

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WFK Byłem Bardzy sympatycznie! Podoba mi sie to ,zę sie nie szpiezszą robią jak należy.Wytłumaczą klientowi co i jak.To jest istotne Wymieniałem Gumy tylnej Belki 50 zł Guma 50 zł wymiana cena brutto!!:) Dixi a to ja już mam pytanie do ciebie pisze na prv. Kawke tam u was w cisowej dają?:)

 

Pozdrawiam

I polecam WFK To dobry serwis ale jak dla mnie troche daleko :(

kupie silnik 2,5 L bądz 2.0 litra albo zestaw do swapa na 3l ,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam WFK bylem u nich robic zawieszenie.trafna diagnoza i fachowa obsluga.z miejsca odrazu wiedzieli co jest .uwineli sie z tym w bardzo krotkim czasie.wymieniali mi przy przednim kole tuleje sworzen krotki i dlugi oraz lacznik stabilizatora w tylnim kole wymienili mi gume bo sie wybila.calkowity koszt wyniosl mnie 425 zl a czasu zajelo im to zeby to zrobic godzine.polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam takze warsztat w sopocie na ul Armii Krajowej koles zajmuje sie tylko zawieszeniem w kwestiach regulacji katow geometrii oraz zbierznosci.facet wie co robi zna sie na tym i siedzi w fachu od parunastu ladnych lat.naregulacje oraz ustawienie zawechy przyjzedzal swoimi samochodami rajdowymi np Myszkier byl u niego swoja BMW oraz Cosworthem.nr kom do tego koelsia 605314674 goraco polecam. za ustaiwenie tylu oraz przodu w e36 kasuje ok 120 zl.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do Gościa z Armi krajowej w sopocie wyżęj omawianego to:

Nikt nie chciał sie podjąć rególacji mojej E34 zrobiłem sam regulacje bo było koło krzywe.

Gość z Armi krajowej powiedział nie ma problemu nie bezie jak nowe ale zobaczymy po ustawieniu powiem Panu jak będzie auto jeździć:

Wyregulował uruchomił drązek, mechanik na Dąbrowszczaków powiedział ,zę sie nie da bez wyciągania a on mi to uruchomił.

Po ustawieniu geometri auto jedzie wyśmienicie a było tam kombinowane że hoho:) przewidziałjak auto będzie jeździś co sie poprawi itp: sprawdziło sie :)

To jest mój ex sąsiad widywałem pod garażem fury sportowe z 15 lat temu wyscigówka stawała :) pracował gość przy autach sportowych gdzie precyzja i geometria to podstawa :) Facet mi powiedziałmożemy ustawic jak fabryka daje możemy ustawić ,że w zakrętach będzie wyśmienicie lepiej niż fabrycznie a na prostej bezie troche woźić miałęm opcji ile wleźie :) opowiadał jak ustawia sie na szuter jak na asfalt :) Sympatyczny gość i jako jedyny ustawiłmi geometrie sprawdził cisnienie do danego typu opony dwa razy sprawdzał :) dla mnei bomba!!! ,zę ja wczesniej do niego nie pojechałem.Garaż wygląda nie pozornie ale jak ten człowiek ma prace zorganizowaną :) Prosze zwrócić uwage na piec :) Koze z turbem tzn podłaczył dmuchawe od Fiata i piecyk mu dmucha ,że hoho :) no niesamowity gość! można pisać i pisać.Tak jak włąsnie mi powiedział mechanik w bmw jest to bardzo ważne dobra geometria i w autach luksusowych tych gabarytów i trzeba ją starannie ustawić i efekt taki ,żę już przejechałęm 100km :) taka miła jazda tym autkiem sie stała a dziś byłem u niego:) Geometria tylko u niego!!! Polecam[/url]

kupie silnik 2,5 L bądz 2.0 litra albo zestaw do swapa na 3l ,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o zbieznosc katy itp .. polecam zaklad u mojej babki to jest wulkanizacja ale maja bdzo dobre jesli nie najlepsze urzadzenie do parametrow jezdnych ,,,zbieg robia tak ze mucha nie siada ,,, polecam

 

jak cos rozmawiac z jarkiem on si na tym naprawde zna ,,, :)

 

OD A DO Z rakowiec 4 --malbork wylot na elblag

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rutkowskiego serdecznie-nie polecam! mieli mi odłączyc fabryczny alarm. Auto stalo u nich 3 dni! skasowali sporo kasy. Gosc powiedzial ze alarm jest odłączony i nigdy mi sie sam juz nie włączy.Pewnego dnia jade sobie i co?? silnik mi stano, klakson wyje!!! jednym slowem-znow zadziałał fabryczny alarm !! pokombinowalem sam i za pomocą odłączenia jednej wiązki od komputera udało mi się faktycznie odłączyc fabryczny alarm i od roku mam spokoj! Ale co w takim razie zrobili w Rutkowskim?? nie wiem do dzis.

 

A co do "Rysia". Kupilem moje 324td od znajomego, patrze w książke serwisową a tak wpisy od drywy, foty a reszta to Ryś ;-) Nigdy tam nie bylem ale przy jakiejs awarii (odpukać) na pewno sie tam wybiore.

Radość z jazdy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.