Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mozecie mi polecic jakis ogarniety warsztat w okolicach Wejherowa gdzie statycznie wymienia mi olej w zf8hp?

Zaleć do Miszewka. Paweł Ignatiuk. Warty polecenia, nigdy nie było problemów w żadnym z aut.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 778
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy mozecie mi polecic jakis ogarniety warsztat w okolicach Wejherowa gdzie statycznie wymienia mi olej w zf8hp?

Zaleć do Miszewka. Paweł Ignatiuk. Warty polecenia, nigdy nie było problemów w żadnym z aut.

Pozdrawiam

 

Szef warsztatu wydaje sie byc dosyc nerwowy, zeby nie powiedziec bucowaty, ale na szczescie klientow obsluguje bardzo profesjonalny i mily pracownik. Kazdy moze miec zly dzien, moze akurat tak trafilem :) Olej wymieniony, zniknelo przeciaganie pierwszego biegu po nocnym postoju wiec jak narazie jestem zadowolony. Wiekszosc mechanikow w okolicy wejherowa, gdy sie z nimi kontaktowalem sprawiali wrazenie ze nie wiedza o co mi chodzi lub koniecznie chcieli wymieniac olej metoda dynamiczna gdyz twierdzili ze przy metodzie statycznej wiekszosc starego oleju zostaje w skrzyni co jest nieprawda w zf8hp. Tutaj od poczatku mialem wrazenie ze panowie doskonale sie na tym znaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Szukam warsztatu z doświadczeniem w v8 . Spoza ASO .Do wymiany kompletny rozrząd silnik m62TUb44 .Vanosy będą regenerowane w firmie zewnętrznej Mehenker z Rzeszowa. Zakup częśći i uszczelek do uzgodnienia. Możecie kogoś polecić w Pomorzu środkowym?
Człowiek uczy się przez całe życie i głupi umiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie mi polecic jakis ogarniety warsztat w okolicach Wejherowa gdzie statycznie wymienia mi olej w zf8hp?


Wiekszosc mechanikow w okolicy wejherowa, gdy sie z nimi kontaktowalem sprawiali wrazenie ze nie wiedza o co mi chodzi lub koniecznie chcieli wymieniac olej metoda dynamiczna

 

A w Luzinie co Ci powiedzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bylem z 535xi w BM Motors Service Roszkowo na wymianie oleju w skrzynce VTG i skrzyni ZF.


Wszystko super profesjonalnie, sprawnie, jestem juz z 2 miesiace po wizycie nic sie nie dziele. Bede tam wracal.


Jakby kogos interesowalo to orientacyjnie:

Olej VTG - 180 brutto

Wymiana oleju VTG - 150 brutto

ZF Zestaw - 800 brutto

Wymiana ZF - 350 brutto


calosc 1480 zl brutto


PS. nie naprawiaja elektroniki - odsylaja gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Bylem z 535xi w BM Motors Service Roszkowo na wymianie oleju w skrzynce VTG i skrzyni ZF.


Wszystko super profesjonalnie, sprawnie, jestem juz z 2 miesiace po wizycie nic sie nie dziele. Bede tam wracal.


Jakby kogos interesowalo to orientacyjnie:

Olej VTG - 180 brutto

Wymiana oleju VTG - 150 brutto

ZF Zestaw - 800 brutto

Wymiana ZF - 350 brutto


calosc 1480 zl brutto


PS. nie naprawiaja elektroniki - odsylaja gdzie indziej.

 


Z mojej strony również mogę polecić https://www.facebook.com/BM.Motors.Service/ - od kiedy powstali (warsztat założył kierownik nie istniejącego już serwisu Premium Motors) serwisowałem u nich E39 540i.

Bardzo profesjonalne podejście, wszytko zrobione na tip-top, terminowo, na wszytko wystawiony rachunek/faktura. Ogarniają diagnostykę (nie tylko czytanie błędów), mechanikę w tym dłubanie w silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

BM Motors.


Kolejny raz super profesjonalnie, absolutnie w ciemno polecam. Wymieniałem pompę wody, dostałem cała photo relacje z wymiany krok po kroku na iMessage. Takiej obsługi i komunikacji z klientem to nawet w ASO nie miałem. Z reszta serwis pomógł mi także na wyjeździe przez telefon co robić jak pojawiły się pierwsze problemy z pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszyscy polecają BM Motors, opinie na google też mają fajne. Niestety nikt nie pisze, że to warsztat dla wybrańców. Potrzebuję wymienić tuleję dyfra w e46 i zostałem odesłany z informacją, że zajmują się autami tylko do 10 lat.

Ktoś poleci inny warsztat, który mi to dobrze i tanio ogarnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
Szukam warsztatu do kompleksowej wymiany zawieszenia: amortyzatory, sprężyny, gniazda, podkładki i inne takie, pacjent F31 2.0D XDrive. Chciałbym przed zleceniem dostać wycenę części i robocizny - alergicznie podchodzę do wycen "po fakcie". Kogoś polecicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Witam poleci ktos jakiegos ogarnietego magika ze szczecinam gdanska lub Poznania ktory ogarnia nowsze sprzety typu bmw g30? W koszalinie znawcy juz rozkładają rece, problem jest tego typu ze auto łapie dziure przy mocnym przyspieszaniu (zawsze przy tej samej predkosci 140km/h) oraz potrafi szarpnąć. Wystepuje blad wzmocnienia ukladu skrzyni biegow 4210A2 błąd w obliczeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Gdzie teraz w naszym województwie jeździ się do warsztatów zajmujących się Beemkami i posiadających na stanie oryginalne części? Coś nie mogę się dogadać z ASO, a mam do zrobienia coś w zawieszeniu. Co się stało z warsztatem Andrzeja Kwiatkowskiego w Luzinie? A może trzeba jechać gdzieś indziej? Nie zależy mi na niskiej cenie tylko na zdecydowanie wysokiej jakości i żeby przy okazji niczego nie popsuli i nie pobrudzili :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Reda ul. Konopnickiej 7 - Swapy silników i skrzyń, specjalizacja BMW


Byłem dzisiaj porozmawiać: co, jak i za ile.


Czy zna ktoś człowieka? Ogłasza się na OLX. Zapytałem czy jakieś referencje poda, jestem ciekaw jak jeżdżą auta od niego... Powoedział: "paaaanie, jak tyle to robię że już tym rzygam". Swietna reklama :-D Ale nie oceniajmy warsztatu po Polszczyźnie :wink:


To jak? Miał ktoś jakieś doswiadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Gdzie teraz w naszym województwie jeździ się do warsztatów zajmujących się Beemkami i posiadających na stanie oryginalne części? Coś nie mogę się dogadać z ASO, a mam do zrobienia coś w zawieszeniu. Co się stało z warsztatem Andrzeja Kwiatkowskiego w Luzinie? A może trzeba jechać gdzieś indziej? Nie zależy mi na niskiej cenie tylko na zdecydowanie wysokiej jakości i żeby przy okazji niczego nie popsuli i nie pobrudzili :8)

 

Warsztat istnieje w Luzinie nadal ale teraz prowadzi go Marcin Brzeziński wieloletni pracownik BMW Fota, a później BMW Bawaria.

Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.