Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
czy ktoś bywał w Tuchomiu na Gdyńskiej w Bayern Service?

warto/można do nich zawitać? mowa o standardowych przeglądach i naprawach... po prostu utrzymaniówka pod znakiem bmw.

 

Robilem tam kiedys standard czyli plyny i filtry - tu nie trzeba wielkiej filozofii i bylo ok. Natomiast waz od doladowania (turbo->intercooler) mialem w oleju i Pan zaproponowal od razu wymiane calego elementu. Na moje pytanie czy sa fizyczne slady uszkodzenia albo czy uszczelka byla sprawdzana Pan juz nie mial niestety odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niby tylko gaz zakładają, a dłubią we wszystkim.


Autogaz serwis, ul. Konopnickiej 7, Reda.


Autogaz serwis

Marii Konopnickiej 7, 84-240 Reda, Polska

+48 518 650 637

https://maps.app.goo.gl/xWqEDLLHboVxNExw6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Pozdrawiam z Wrocławia! Czy jest tu ktoś z Chojnic kto mógłby mi sprawdzić autko w komisie? Mam trochę kawałek żeby jechać w ciemno. Proszę o kontakt. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chojnice? Komis? To jedno z kilku miejsc w kraju, które rywalizuje o miano najlepszego zagłębia metaloplastyki. Lepiej już przepić tę kasę albo spalić w kominku, przynajmniej się ogrzejesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chojnice? Komis? To jedno z kilku miejsc w kraju, które rywalizuje o miano najlepszego zagłębia metaloplastyki. Lepiej już przepić tę kasę albo spalić w kominku, przynajmniej się ogrzejesz.

:D :D :D Historia z ASO nie wskazuje na wał, ale bez oględzin na miejscu pewności zero..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W tym tygodniu zrobiłem pełen serwis olejowy z wymianą filtra paliwa - silnik, skrzynia biegów i reduktor w xdrive.

Wszystko na oryginalnych olejach i filtrach. Pełen profesjonalizm usług i uczciwość.

Test oleju w automatycznej skrzyni biegów wypadł pozytywnie więc Pan Darek mistrz w obsłudze marki BMW stwierdził, że nie ma potrzeby dokonać wymiany. Na pewno ten warsztat nie naciąga klientów na niepotrzebne koszty!

Cena bardzo, ale to bardzo przyzwoita. BM MOTORS SERVICE w Roszkowie. Specjalizacja marki BMW. W 100% polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dorzucę swoją opinię o BM Motors. Od 2 lat serwisuje auto i neszcze nigdy mnie nie zawiedli. Nie naciągają, tylko próbują znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta. Czy są drodzy? Ile ludzi tyle opinii, ale osobiście uważam, że nigdy nie przpłaciłem. Z czystym sumieniem polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.