Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam

 

Chciałbym tutaj polecić wszystkim A.S.O. Auto serwis Sikora.

Bielsko-Biała ul Warszawska 56.Wczoraj miałem dość duży problem gdyż w drodze(30 km od Bielska-Białej) pojawił się dość spory wyciek płynu z układu chłodzenia.Zdesperowany jechałem dalej po trasie z wzrokiem wpatrzonym we wskażnik temp i modląc sie o stan głowicy.I tak przez przypadek trafiłem właśnie tam.Nauczony poprzednimi przykrymi doświadczeniami ze stacjami autoryzowanymi z największą obawą oddawałem moją beti w ręce serwisu z Bielska....I tu niespodzianka :D

 

1.Usterka szybko sprawnie i fachowo została zdiagnozowana.

2.Wobec braku możliwości wymiany uszkodzonej częsci(niestety nie było jej w magazynie) zaproponowano mi rozwiązanie tymczasowe ale za to jak sie okazało całkiem skuteczne co uchroniło mnie przed jazdą pociągiem( MUSIAŁEM wrócić do W-wy wieczorem).

3.Autko zostało również przejrzane i dostałem wykaz usterek zauważonych przez mechanika (mimo iż doskonale wiedział że z uwagi na odległość od domku tzn.370 km są marne szanse abym je u nich naprawiał)

4......że o kawie przepysznej którą zaproponowano zziębniętemu kierowcy który musiał jechać z niedziałającym ogrzewaniem nie wspomne:))))))

5.Autko zostało dokładnie wymyte i wyczyszczone :D

6.RACHUNEK...... i tu największa niespodzianka :shock: :D .Zdażało się nie raz że za podobny zakres usług płaciłem dużoooo więcej w nieautoryzowanych warsztatach.

 

Polecam ...jak ktoś będzie miał problem z beti w okolicach B-B walcie jak w dym naprawde warto :cool2:

 

P.S. Ciekawe dlaczego o serwisach ze Śląska musi pisać gość ze stolicy.

Może sie myle ale w założeniu miała być to baza danych o polecanych warsztatach(autoryzowanych bądz nie).Tymczasem postów jak na lekarswo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

 

Swoje BMW kupiłem w Zabrzu (AutoProfi) i byłem bardzo zadowolony z obsługi podczas sprzedaży. Bałem się jak będzie z przeglądami, bo poza "Zlatkiem" reszta ASO jest bardzo młoda, co sugerowałoby małe doświadczenie. Obawy były tym większe, bo wcześniej jeździłem Mercedesem, a te mają dużą i sprawdzoną sieć serwisów. Dlatego mocno się zdziwiłem po pierwszym przeglądzie w Zabrzańskim AutoProfi, nie będe opisywał szczegółów, bo musiałbym powtórzyć jarusa220.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Autoryzowany serwis BOSCH. Rober Anioł

42-200 Częstochowa ul. Lwowska 60 tel/fax 034 362 87 99

Edytowane przez NIKI
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli szukacie dobrego blacharza-lakiernika to polecam warsztat w Piasku koło Pszczyny.

 

Wojtek Broncel

43-211 Piasek k/Pszczyny

ul. Katowicka 77a

tel. 032 210 68 87

 

Gościu wie co robi i nie wiesza makaronów. Mimo, że warsztat na pierwszy rzut oka budzi wątpliwości swoim wyglądem to robotę na prawdę wykonują dobrze i przy tym mają chrześcijańskie ceny. Robiłem u nich poprawki w mojej E30 i obecnej E34 i zawsze było OK do tego samochód wymyty i wyodkurzany.

Jak szpniecie szefowi że Sławek z błękitnej E34 Was posłał to będzie wiedział że jesteście swojaki :)

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Polecam - BM-ka Piórkowski, http://www.bmka.pl, Wojkowice ul. Sobieskiego 317.

Duże doświadczenie - już 10 lat temu o nim słyszałem, że godny polecenia, często ma rozwiązania problemów od ręki itd. Części nowe oryginalne, podróby, używane. Koszty robocizny bardzo przystępne, nawet dla leciewej bumci - właściciel E30/E28 itp. może spokojnie tam pojechać, ale też E66 się niedrogo zajmą. Remonty silników (także M-Power) i automatów to mają w małym palcu ... Pracują od 6 do 22, a często dłużej, więc nawet po kolacji mozna podjechać. Więcej nie chwalę ... ;)

Jak tem będziecie, to mówcie, że Sebastian ze srebrnego E38 (ten od navi ;)) go polecił, to będziecie mieć dodatkowe "fory".

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja moze nie polece warsztatu, ale goscia od ktorego kupilem nową sonde lambda NTK(także sprzedawał przez allegro). Bardzo przystępne ceny i gość wie co mówi. Ja kupowałem 5V tytanową sonde NTK do mojej buni i jak się miło zdziwiłem usłyszawszy cene nowej sondy. Szkoda nawet wydawać kase na badanie sondy lepiej odrazu ją kupić (taka taniocha).

oto numery:

692318827

602287549

Gość z okolić Oświęcimia

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Chciałbym wam polecić wspaniałego mechanika .:)

A dokładnie serwis w którym serwisuje moje drugie już BMW i ani razu nie zostałem zawiedziony zawsze dostane fachowa rade i równie fachową obsługę.

Autoryzowany serwis BOSCH. Rober Anioł

42-200 Częstochowa ul. Lwowska 60 tel/fax 034 362 87 99

 

Potwierdzam, specjalista bardzo dobry, ale trzebe się przygotować na spory wydatek... :|

BMW wieczna miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich

zainteresowani odkryciem swojego auta na nowo proszeni sa o kliknięcie w link: http://sauto.com.pl/tuning/engine_tuning/start.html

 

profesjonalna modyfikacja programu w komputerze ECU.

Pozdrawiam

Edytowane przez Pavo E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja za to polecam:

 

Auto-Elektronika

Bosch Serwis

Michał Dróżdż

41-253 Czeladź Piaski

ul. Rzemieślnicza 3

tel. (32) 265-61-13

 

Jedyny minus to że czynne jest ! Tylko! od 9-17 od poniedziałku do piątku

No i dość kolejki są i nie jest najtaniej, ale za to pożądnie ;) jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a ja polecam warsztat mechaniki pojazdowej "GALA" w Jastrzębiu Zdroju miesci sie on w budynku okregowej stacji pojazdów "bielaszka' wjazd od tylu polecam bo robia szybko fachowo(własciciel i zarazem główny mechanik jest posiadaczem BMW)uczciwie(sam sie o tym przekonałem) i solidniea tak brzmi pełny adres: GALA MECHANIKA POJAZDOWA JASTRZEBIE ZDRóJ UL.PSZCZYńSKA 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Goraco polecam warsztat mojego znajomego .

Naprawy bardzo solidne , firma uczciwa i rzetelna , ceny normalne (nikt nie robi porzadnie za darmo) , nigdy sie nie zawiodlem .

 

Zajmuja sie pratycznie wszystkim (lakier , blacha) bez rozgraniczanie tylko na mechanike.

 

Oto adres :

WYDRA AUTO SERWIS

ul. Ziębia 99

43-100 Tychy

(032) 216-83-83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Chciałbym wam polecić wspaniałego mechanika .:)

A dokładnie serwis w którym serwisuje moje drugie już BMW i ani razu nie zostałem zawiedziony zawsze dostane fachowa rade i równie fachową obsługę.

Autoryzowany serwis BOSCH. Rober Anioł

42-200 Częstochowa ul. Lwowska 60 tel/fax 034 362 87 99

 

Potwierdzam, specjalista bardzo dobry, ale trzebe się przygotować na spory wydatek... :|

 

Dodaję kolejnego dużeeeego plusa dla Pana Anioła. Fachowa i szybka obsługa.

 

Jeżeli ktoś będzie miał zamiar tam wstąpić, polecam przedzwonić i umówić się na konkretną datę i godzinę, aut stoi tam teraz bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może mi ktoś podać namiary na ten serwis w Zabrzu "Auto Profi" - adres i numer telefonu?

 

Thanks from mountain :wink: :).

 

Btw. czy to chodzi o ten serwis ?

 

Wolności 153

41-800 Zabrze

śląskie

tel

032 376 69 00

032 376 69 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jesli bedziecie chcieli zalozyc alarm do sowjej Buni, albo cos z alarmem bedzie nie tak, to polecam świetnego fachowca w Gliwicach. Ma na imie Norbert i zna sie na tym co robi (wiem co mowie bo bylem u kilku pseudofachowcow wczesniej) Zrobil mi domykanie szyb i szyberdachu. Wszystko z odpowiednimi zabezpieczeniami, grzecznie, czysto i bardzo porzadnie! Udziela sie rowniez na forum elektroda.pl Bardzo dobrze zna Beemki.

 

Norbert

 

gg: 6649119

kom: 608 609 452

 

Gliwice

Fizykow 12

(2 km od zjazdu z autostrady na Kedzierzyn)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.