Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Witam koledzy i pisze w imieniu Taty. Poszukuje dobrego warsztatu do BMW X6 w okolicach Dąbrowy Górniczej który zajmuje się naprawą silników. A w czym problem jest. Tata w drodze na lotnisko 5 dni temu podczas jazdy usłyszał bardzo głośnia prace silnika. Zaraz zjechał i wezwał lawetę bo dalsza jazda była niemożliwa. Auto zostało zawiezione do warsztatu i zdiagnozowano prawdopodobnie po odgłosie pracy silnika że panewki się obróciły. Niestety warsztat nie chce się podjąć naprawy i diagnozy bo nie czują się na siłach. Dlatego proszę was o pomoc w kontakcie do dobrego warsztatu który zajmuje się naprawą BMW w szerokim zakresie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Śląsku polecacie dobry niezalezny serwis zajmujący się tylko bmw aby fachowo i uczciwie wymienić rozrząd, olej w skrzyni biegów, napędzie xdrive .na pierwszym miejscu stawiam uczciwość i jakość,dzieki

Ewentualne poza Śląskiem, ale nie za daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
witam, czy ktoś zna jakiś serwis w którym regenerują vanosy? mam M52TU i faluje mi na azimnym (przy schodzeniu z niebieskiego pola) i slychac wtedy przy około 2500RPM terkotanie. Mieszkam w nl i tutaj mechanik powiedział ze tego tu nie ogarne i lepiej w pl kogoś poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos korzystal juz z serwisu Zuber w Tarnowskich Gorach, reklamujacego sie jako niezalezny serwis BMW -http://www.bmwserwis.eu ? Jesli tak prosze o jakies opinie.

 

Jezeli szukasz czegos w tarnowskich gorach to moge polecic AUTO - MOTO - KLUB Witold Safian Zagórska 167, 42-600 Tarnowskie Góry. Gosc to prawdziwy pasjonat jezeli chodzi o bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

info dla wtajemniczonych i zrozpaczonych.

Nowy warsztat w Mysłowicach na Brzezince koło stacji diagnostycznej (ul Laryska )Szef -Marcin nie jest wymieniaczem a da rade wszystkiemu...Wiem,że z terminami nie jest łatwo ale zawsze coś się da....

Naprawia już 3 generacje bejcy w rodzinie- i nigdy nie było problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej w skrzyni i wszystko w BMW - odwiedziłem wiele warsztatów, ale jeśli chodzi o sprawność naprawy i jakość usługi, ale nie najtaniej to Witold Szymocha w Mikołowie. Zawsze konkretny termin, nigdy auto nie zostaje na dłużej, zawsze zrobione wszystko z lity + przegląd. Tak jak napisałem nie najtaniej, ale w moim odczuciu najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witajcie, gdzie wymieniacie oleje w skrzyniach automatycznych, oczywiście w Śląskim

Mam e87 z 2009r. i czas na diagnostykę i wymianę oleju ale nie chce jechać do pierwszego lepszego, znacie i możecie polecić jakieś zakłady które się tym zajmują ?

 

Wymieniłeś ten olej ? Możesz napisać gdzie i jakie koszta ? Mam tą samą sytuację

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Szukam warsztatu specjalizującego sie w BMW Bielsko Biala i okolice.( oprócz ASO na Warszawskiej) Słyszałem o jednym warsztacie w Bielsku ktory robi z BMW ale nie moge znalesc namiaru. Potrzebuje wymienić rozrząd w E83 i chciałbym to zlecić komuś kto robił to juz wczesniej. Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Szukam warsztatu specjalizującego sie w BMW Bielsko Biala i okolice.( oprócz ASO na Warszawskiej) Słyszałem o jednym warsztacie w Bielsku ktory robi z BMW ale nie moge znalesc namiaru. Potrzebuje wymienić rozrząd w E83 i chciałbym to zlecić komuś kto robił to juz wczesniej. Z góry dziekuje.

 

Auto maxi na ul. Bystrzanskiej zajmują się tylko bmw ale różne opinie o nich słyszałem. Osobiście robie sam z autem więc nie będę się wypowiadał bo nie wiem . Ale jest to jedyny zakład specjalizujący się w bmw w Bielsku, no i oczywiscie Sikora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.