Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałbym polecić firmę zajmującą się regeneracją felg aluminiowych "Uni-tech" z Kielc. Własnie odebrałem z renowacji moje felgi. Felgi są jak nowe, nie ma sie do czego przyczepić poprostu super.

http://www.opony.kielce.pl/uslugi.php

Ceny maja rewelacyjne a obsługa fachowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "CARSTIL" Wiesław Włodarczyk

 

Ul. Klonowa 3, 26-200 Końskie

tel. kom. 0501 622 169

tel. 041 3753330, fax 041 3753331

e-mail carstil@carstil.pl

 

www.carstil.pl

 

Profesjonalny montaż instalacji gazowych i ich serwis można dzwonić i powoływać sie na mnie to mój dobry kumpel naprawde go polecam.

www.klinika-bmw.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W Kielcach na ulicy Krakowskiej jest serwis BMW. Profesjonalnie zajmuja sie wszystkim, znaja sie na rzeczy (zawsze robie przegldy i naprawy u nich) ale minusem sa duze rachunki wystawiane przez nich.

Co do Starachowic, to jest koles, milosnik BMW, mieszka w glebi osiedla Lubianka. On raczej zajmuje sie starszymi modelami typu E-30,E-32,E-34 i E-36, i bardziej sprowadzaniem czesci niz naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Marco-service- wstawiałem do nich swoje auto już ze dwa razy. Robią dość szybko, wydaje się, że sumiennie i dobrze. Problem w tym, że słono trzeba za to płacić. Mam porównanie - serwisy w Bydgoszczy (Auto-Rafmar) i Toruniu (Bydgoska). Za podobny serwis płaciłem 30% taniej. Części w podobnych cenach. Nie wiem, czy to kwestia monopolu na kieleckim ryneczku (no, prawie monopolu), czy chodzi o coś innego. Wkrótce muszę znów zacząć grzebać przy autku i pewnie znów tam podjadę. :mad2:
BMW - Best of My Women
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
witam mam problem z e34 24v na zimnym silniku odpala super ale jak sie zagrzeje to ma duze problemy i łapie srednio za 5 razem a ja juz tego nie moge zniesc byłem na komputerze i wszystko jest ok i rokładam rece nad nim.Poleccie mi dobry warsztat w woj swietokrzyskim gdzie moga to zdiagnowowac i zrobic. jestem z Skarzyska-Kamiennej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z własnego doświadczenia powiem wam, że "przerobiłem " wszystkich tu wymienionych, Adasia, Marco Service.... na koniec mojej przygody skierowano mnie do jednego warsztatu tutaj nie wymienionego... i od tamtej pory naprawiam tylko tam.... warsztat mieści się na ulicy Witosa u zbiegu ulic Warszawskiej i Witosa. człowiek naprawdę zna się na rzeczy i jak coś robi, to robi to dobrze. Czy jest drogi? na pewno nie jest droższy niz Adaś :) i Marco.... ale na 100% jest lepszy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.