Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Szukam jakiegoś dobrego sprawdzonego serwisu klimatyzacji w Kielcach lub okolicach. Mikro wyciek czynnika, podczas nabijania urządzenie pokazuje, że układ jest szczelny, klima chłodzi przez 7-8 miesięcy i koniec, za każdym razem tak jest po nabiciu. Polecicie kogoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie gdzie w Świętokrzyskim oddać auto na odpowietrzanie hamulców osobie kumatej co odpowietrzy pompę/przyjrzy się zaciskom itp


jedynie wytypowałem


1.Marco Service chodz opinie z tego co czytałem w tym temacie.. to sam nie wiem..


2.ptakbmwserwis koło Tuczęp



podpowie ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam szanownych kolegów, czy ktoś może mi polecić warsztat w Kielcach lub okolicach , który rzetelnie sprawdzi f10-tkę przed zakupem? Zastanawiam się nad autem kolegi Kosy666 z forum, ale nie znam się mechanice więc wolałbym aby zrobił to jakiś fachman:) Za wszelkie sugestie z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Szukam kogoś kto wgra polskie menu do nawi ccc w e70, ogarniętego co by po tym zabiegu wszystko śmigało, najlepiej okolice Skarżyska lub Kielc.

Oczywiście nie musi być to warsztat , chce mieć pl menu a nie fv paragony i inne bzdury.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie.


Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.


Polegając na waszych opiniach i doświadczeniach, szukając warszatu dla F zdecydowałem się na serwis Mariusza Ptaka k. Tuczęp.

Muszę ogromnie polecić tego Pana, bo jestem ogromnie zadowolony z wykonanych prac.

Moja F10 miała już 240 tys km.

Trafiła do warszatu na wymianę rozrządu, oleju w skrzyni automatycznej, zestaw tarcz i klocków hamulcowych na obie osie oraz płyn hamulcowy.

Silnik chodzi ślicznie, o wiele ciszej niż przed wymianą. Praca skrzyni biegów ogromnie się poprawiła, zmiana biegów płynna i niezauważalna, skończyło się przeciaganie. Układ hamulcowy o wiele skuteczniej pracuje.

Wszystko wykonane w 2 dni robocze, pomiędzy świętami a Nowym Rokiem co było dla mnie zbawieniem.

Ceny bardzo przystępne i naprawa na oryginalnych częściach. Serwis posiada autoryzację BMW i auto dostało również wpis do bazy o przeprowadzonych naprawach.


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Macie może namiary na dobry warsztat w okolicy Skarżyska lub Kielc? Potrzebuje diagnozy, auto bierze olej, falują obroty. Obawiam się, że to uszczelniacze zaworowe ale chcę się upewnić. Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.