Skocz do zawartości

Warmińsko-mazurskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

jezeli chodzi o blacharke,to polecam ASO Toyota w olsztynie(wyslij mi wiadomosc,zalatwie dobra cene,bo znam kierownika )maja profesjonalna komore(45minut po malowaniu mozna auto skladac lub wyjezdzac) i robia naprawde fachowcy.

jezeli chodzi o elektronike to MAKINDORF na osiedlu mazurskim(wszyscy taksiarze go znaja wiec wystarczy kogos zapytac i pokieruje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

z mechaniki i zawieszen polecam "U Jana/Janka" bardzo dobry mechanik

w gutkowie. caly czas jedziemy do wylotu z olsztyna i po prawej tablica Texaco nie duzy warsztacik, na 2 samochody jak sie dobrze pogada mozna koszty rozlozyc na raty dawniej znajdowal sie na likusach i jeszcze wczesniej gdzies byl w kazdym badz razie jego znakiem firmowym jest logo texaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej polecam drogiego ale bardzo dobrego elektryka.. Przy stacji SHELL na dajtkach na przeciwko LOTNISKA..(WYJAZD NA OSTRÓDĘ) Koleś ma profedjonalny sprzęt, kompy i oprogromowanie BOSCHA oraz kupę schematów... Rozpykał w 3 godz problem co inni trudzili się po kilka dni.. ale też słono kasuje 100/h ale tym razem było warto bo usterkę ciężko było wyczuć!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam nikomu tego fachowca z dajtek-mialem problem z obrotami w mercu 124coupe-skasowal 300 zlotych i nic nie zmienilo sie(kase oddal jak przyjechalismy z argumentami;-)-pojechalem do makindorfa-posluchal jak pracuje silnik i zrobil w 2 godziny za 100lotych z czesciami-ponad 30 lat doswiadczenia robi swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mechanika i Blacharka

Czarek

ul. Gdańska 3

12-100 Szczytno

Polecam

 

 

 

P.S. Zmiana!!! Koleś zjechał mi blacharke zatłuke go!! Tak to jest jak ktoś wpadnie w alkoholizm :!: STANOWCZO ODRADZAM :hand: :naughty:

Edytowane przez pibulas
"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Diesel Serwis na artyleryjskiej , dużo stanowisk , gość bardzo kompetentny i nie zdziera , ale trzeba poczekać na swoją kolej ( czasem 2 tyg ).

 

Zakład " U Jana " gutkowo ,specjalnie nie trzeba reklamować jak byłeś tam raz ; zawsze wrócisz. Fachowość w zawsze dobrej cenie.

 

 

A teraz pare słów o KSJ- Moto na augustowskiej. Tytułują sie Bosch Serwis

a, mają z Boshem wspólne chyba tylko ceny.Robiłem u nich pare rzeczy w sumie części 900zł , robocizna 900 zł. Kiedy poprosiłem o liste co było robione , pan zaczął liczyć ale ni diabła nie wychodziło.Skończyło sie tak , że oddał mi 150 zł.Chyba nie trzeba komentować. Uczciwość zawsze w cenie!!

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ja mam złe doświadczenie z firmą BMW Fota w Olsztynie.Mianowicie byłem na sprawdzeniu przed kupnem mojej 530d w tej firmie.Zapłaciłem za to 300zł i liczyłem na profesjonalne oględziny auta.Niestety przeliczyłem się.Nie wykryto,że mam dziurawe przewody od wspomagania,oraz rozszczelnioną chłodnicę.Pojechałem tam,ponieważ w sprawach technicznych jestem całkowitym laikiem.Całe badanie trwało z 20min i mechanicy jakby trochę mnie olali.Nie polecam.Byłem tam pierwszy i ostatni raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
A może znacie gdzieś w Olsztynie fachowca od wyswietlacza komputerka BMW 525 1996 mam pikseloze .

 

koleś kiedyś robił to na placu puławskiego w Olsztynie w dawnym domu elektroniki jest tam taki gość co naprawie rtv. Wejście jest z boku budynku. Dokładniejszych danych nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Najlepszy fachowiec z Olsztyn i okolice z doświadczeniem ? Mam taki problemik którego nikt nie może rozwiazac nie wiadomo czy to elektryka czy mechanika, dlatego może polecicie kogoś kto zna się i na tym i na tym i może np pod kompa podłączyć powiedzieć co nie tak ? Będę wdzieczny bo nitk nie potrafi tego zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.