Skocz do zawartości

Warmińsko-mazurskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam kogos kto mógłby ogarnąć mi immo BMW 1 e87 , siedzę uziemiony na polu namiotowym przy Krzyżach ( niedaleko rucisne Nida ) . Muszę reinicjalizowax ews i potrzebna do tego inpa , padła bateria i szaleje wszystko , a mam 250 km

Do domu

BMW e87 120d - 198,3 KM / 442 NM


FreeaksPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie, potrzebuje waszej pomocy, a dokładniej informacji. Szukam warsztatu w naszym województwie, a najlepiej okolice Kętrzyn Mrągowo Giżycko, który specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek, a mianowicie sam je regeneruje lub komuś zleca oraz sam w swoim warsztacie wyciąga z auta i montuje ponownie. I najważniejsza kwestia, wymieniając daje na turbinę gwarancje. Nowa turbina kosztuje duuużo, a z regeneracjami różnie bywa, jednak chce zaryzykować i pójść tańszą ścieżką i zregenerować, jednak szukam warsztatu godnego zaufania. Jakieś namiary lub opinie, pomożecie ? BMW E91 320d 163 KM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam, mam problem w moim e39, 528i najprawdopodobniej z vanosem (pojedynczy), czy znacie jakiegoś dobrego mechanika (nie druciarza!) który zdjagnozuje dobrze usterkę i ją naprawi (żeby nie sciemniał). Najlepiej Giżycko (wiadomo kawałek można się przejechać).

Dziękuję za pomoc!

(BTW. Objawy to brak mocy na niskich obrotach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Odświeżam trochę wątek, zawiało mnie ostatnio na dłuższy czas w okolice Olsztyna.


Potrzebuję zrobić kilka rzeczy w E39 Touring


- zawieszenie

- płyny/oleje

- pasek klinowy

- filtry

+ kilka bzdetów


Generalnie, żadna czarna magia, ale nie chcę dawać auta druciarzowi. Miałem już sytuację, gdzie wymiana paska zakończyła się remontem silnika, także wolę nie ryzykować.


Czy ktoś zna zaufany warsztat w okolicy Olsztyna +/- 50km, gdzie mógłbym zostawić auto ze spokojną głową?


Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy, szukam na Mazurach, a najlepiej w okolicach Kętrzyna, Mrągowa i Giżycka kogoś, kto umie kodować. Chcę zakodować dzienne w e83. Pomożecie? :wink:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam

BMW 5 E60 po lift szukam warsztatu w Elbląg i okolice co by by się za zbierzność wzieli u mnie bo oponki 19 z tyłu po 3 sezonach z jednej strony jak nowe a od środka zjedzone i co podjadę na jakaś stacje lub warsztat co się tym zajmuje słyszę to samo "przód ustawimy a za tył się nawet nie zabieramy" tacy to fachowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.