Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 494
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"Autoland"

L. Kobyliński

ul. Kotowo 57

60-069 Poznań

tel. (061) 839-02-37 fax. (061) 839-02-37

 

Również stacja przeglądów technicznych i co najważniejsze ludzie którzy znają się jak nikt na BM-kach. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

(0)502-444-799, MARIUSZ - Luboń

 

SERWISUJE WSZYSTKO, KLIMATYZACJE, MONTAŻ I SERWIS INSTALACJI GAZOWYCH. BARDZO DOKŁADNY I CENY PRZYSTĘPNE I ZAWSZE NEGOCJOWALNE.

 

PO KUPNIE AUTA Z NIEMIEC ROBIŁ MI PEŁEN PRZEGĄD, WYMIANY AMORÓW, PASKÓW, ZAŁOŻYŁ ALARM, BLOKADĘ SKRZYNI BIEGÓW, INSTALACJE GAZOWĄ SEKWENCYJNĄ - REWELACJA

POWODZENIA !

 

POWOŁYWAĆ SIĘ NA ARKA

Edytowane przez Dzeski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam również:

NAPRAWA BMW MIKOŁAJCZAK

Poznań, ul. Strzeszyńska 227

tel. (061) 822 18 16

 

Zajmowali się moim e39, po wstępnej rozmowie przed naprawą odniosłem

wrażenie, że mam do czynienia z profesjonalistą (rozmawiałem z szefem), efekt po naprawie potwiedził moje przypuszczenie :D

Edytowane przez luk
Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Prywatny warsztat- jednak klient jest na kontrakcie i naprawia dla mercedesa i dla vw. Mistrz Polski w naprawie automatycznych skrzyn biegow- nie ma tematow ze czegos nie wie- i nie naciaga. Powolywac sie na Tomka z Niemiec. 061 663 65 65

62-080 Swadzim, Ogrodowa 3

pow.poznański, woj.wielkopolskie

 

 

teo@teomotors.pl

Edytowane przez Bad_Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Lucjan Juniczak,serwis UNIMOT Fiata/Lancii/Alfy Romeo i nie tylko.Szef,czyli Pan Lucjan to encyklopedia,potrafi naprawić każdy silnik.Był konstruktorem silników okrętowych w Cegielskim,oraz był szefem serwisu teamu wyścigowego na Torze Poznań.

Wziął pod skalpel moje BMW i mojego kuzyna 325TD.Wcześniej robiłem u niego wszystkie auta,czyli Rovera,Chevroleta i Renault i za każdym razem byłem zadowolony.Poleciłem go znajomym i wszyscy są zadowoleni.Szef jest jednak strasznie nerwowy i lubi rzucać mięsem,więc nie ma się co dziwić jak ktoś dostanie zjebke na dzień dobry :D

 

Strona: www.unimot.prv.pl

 

Hurtownia , sklep i warsztat

 

Poznań ul.Sytkowska 13

 

tel. (061) 843-40-84

 

(061) 843-40-85

 

fax 843-40-85 wew. 31

 

warsztat tel. 843-40-84 wew. 36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żerko BOSCH

ul.Mogilenska 19

Poznań

tel.061/653 61 59

-naprawa pomp wtryskowych na stanowiskach pobierczych-

 

Panowie wiedza co robia moze nie sa zbyt tani ale zrobia zawsze

Wszyscy mechanicy mowili silnik pada slabe cisnienie na cylindrach a tu sie okazalo NASTAWNIK POMPY WTRYSKOWEJ i chodzi jak zloto !!!

Pozdrawiam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gorąco polecam:

 

US MAVERICK

 

Ksobich Waldemar

Poznań ul. Dziewińska 14

 

tel. 6617648

 

Uczciwie, fachowo, rzetelnie...

 

Robilem auto i jestem zadowolony nie tylko pod wzgledem jakosci ale przede wszystkim uczciwosci... Nie wymieniaja czesci bez powodu tylko sprawdzaja czy mozna naprawic! Bo trzeba sobie powiedziec ze tego naszym mechanikom brakuje!

 

Pzdr

Rav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Adam Łotarewicz ul. Górczyńska 13 Poznań tel 061 66 15 681

 

Szybko, Tanio, Solidnie - Mały warsztat ale miła atmosfera. Mój baaardzo dobry kumpel. Ceny naprawde śmieszne. Troche cieżko u niego z terminami.Ma duże doświadczenie, mimo wieku i potrafi wszystko naprawic (jeśli nie można kupić). Powoływać sie na Kube.

W okresie wiosenno - letnio - jesiennym maluje tez gabloty. Ma magika pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osso-Frąckowiak

ul. Rumuńska 1, 60-318 Poznań

http://www.osso.melcom.pl/

 

Dawne ASO BMW, przez lata jedno z dwóch w Poznaniu, w pobliżu stadionu Lecha. Za mało reprezentacyjne przy obecnych wymaganiach centrali.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wszyscy tak polecają mechniorów a ja właściwie jeszcze nie spotkałem żadnego solidnego i uczciwego typa, który znałby się na rzeczy.

 

Jedynie mogę polecić warsztat specjalizujący się w zawieszeniach, robią głównie to co związane z zawiechą czasem z napędem :wink:

Ceny naprawdę przyjazne jedynie terminy dość długie, mają taki ruch że się opędzić nie mogą, a to o czymś świadczy.

Robiłem u nich kilka różnych aut i zawsze byłem zadowolony.

Adres:

Poznań, ul.Fabianowo 22

tel. 830 42 30

 

Jadąc ulicą Głogowską od strony Poznania trzeba skręcić w prawo w ulicę Fabianowo, kawałek prosto i po lewej znajduje się zakład.

BMW E30 316i 1.8 M10B18 coupe

BMW E30 318i M40 coupe

BMW E34 525td touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Auto-Serwis Kordelasiński jest specjalistycznym warsztatem naprawy samochodów marki BMW, oferujemy pełen asortyment części zamiennych dla BMW i innych marek.

 

www.kordelasinski.pl

 

Jak mam serwisowac autko to tylko tam.... !!!! specjalizacja od elektroniki poprzez naprawe wszelkiego rodzaju uszkodzen mechanicznich az do tuningu samochodow.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak w temacie :idea: .

Omijajcie Rumuńską 1 w Poznaniu :nienie:

Za wymianę olejów i filtra oleju i powietrza oraz dolanie płynu do spryskiwacza około 3,5 litra i płynu do chłodnicy około 0,4 litra zapłaciłem bez kilku złotych 1200,- :mad2: . Usługa zajęła im ponad 4 godziny.

Ponadto czułem się tam jak intruz :? . Na ogół nie mam takich odczuć :oops: .

Z pewnością nie odwiedzę ich ponownie.

POZDRAWIAM,


WIESŁAW


LPGaz to też paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A ja polecam (prznajmniej na razie ;) ) Auto Naprawa Walkowiak (Poznan/Spławie 45a). Robilem u nich skrzynie automatyczna. Kawal grosza zostawilem, ale jestem zadowolony. Profesjonalisci w kazdym calu. Szef przejechal sie kilka metrow moim autkiem i od razu wiedzial co jest nie tak (diagnoza bolala ;( ). Ale teraz jest OK i z czystm sumieniem polecam!

 

http://www.autonaprawa-walkowiak.com.pl/

 

pzdr

maciejkiner

http://www.oneclick.pl/bmw/bmw_baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Warsztaty które mogę polecić:

 

Warsztat Xawerego Mielcarka w Puszczykowie

 

FIRMA MIELCAREK,

TEL./FAX 061 813 33 65

UL. POZNAŃSKA 50

62-040 PUSZCZYKOWO

e-mail: info@mielcarek-tuning.com.pl

http://www.mielcarek-tuning.com.pl

 

serwisowałem tam poprzednie auto, są uczciwi, pracują na częściach które przynosi klient lub sami załatwiają cześci, nie zawiodłem się na nich przez 6 lat. POLECAM :cool2:

 

Warsztat samochodów z silnikami Diesla

 

Diesel Serwis

ul. Trzebińska 8/9

061-8-67-60-29 lub 502 60 75 87

 

Dzisiaj po pierwszej wizycie stwierdzam, że Panowie zanją się na rzeczy, nie naciągają klienta, są mili i służą radą :cool2:

 

W razie problemów z elektroniką, polecam warztat:

 

"AUTOELEKTRONIKA - NAPRAWY ELEKTRONIKI POJAZDOWEJ"

 

W Poznaniu na ul. Gostyńskiej 1/1

tel. 061 83-07-156 lub kom. 0602 799 378

 

Potrafią czynić cuda i znają sie na rzeczy, dlatego w koncu moja klima ożyje, cennik bardzo przyzwoity :D !!! POLECAM !!!

 

W każdym z tych warsztatów dokonywałem napraw także są to sprawdzone namiary.

 

:twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A ja polecam gościa z miejcowosci Kleczew 20km od Konina. Prywaciaz a robi naprawde fachowo. Posiada dobry sprzet do diagnostyki oraz fachową wiedze a przy tym BARDZO BARDZO TANI!! Nie wiem jak radzi sobie z TDS ale benzyniaki robi gites oraz lpg. Chociaz jak odbierałem moje autko to regulował pompe W 1,9td AUDI A4 wiec chyba jakies pojecie ma ma na temat disla.

Numer tel 063 2701 240. Mówic ze w sprzawie diagnostyki adi z forum podsyła. CO najwazniejsze dojezdza do klijenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Bmw318 E-36 93r.Na forum znalazłem post o Auto-Serwis Kordelasiński naprawde facet zna sie na temacie byłem zaskoczony jego fachowością,solidnością i obsługą klienta prawie jak w serwisie kawa jak czekałem za autkiem mówie rewelacja,pozatym zauważyłem co najważniejsze facet jest w programie BMW więcej niż cześci co moim zdaniem ten zakład stawia na pierwszym miejscu w naszym rejonie.

Tylko tam swoje autko będe robił Naprawde polecam ten warsztat.

DLa tego SERWISU LICZY SIĘ BMW I OPINIA O NICH.

NAPRAWDE REWELACYJNIE ŚWIETNY SERWIS GODNY POLECENIA.

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś ma problem z BMW to zapraszam do Długiej Gośliny, tylko tam naprawiają bmki popsute przez innych mechaników... Jeśli ktoś mocno potrzebuje to podam namiary na maila bo szef tego warsztatu ceni spokój i nie życzy sobie miliona pytań. I jeśli chodzi o naprawę u niego to wygląda trochę inaczej, jest jak u lekarza, można powiedzieć coś o jakichś dolegliwościach auta ale resztą zajmują się sami...

Zajmują się tylko BMW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW MIKOŁAJCZAK

UL.STRZESZYŃSKA 227,POZNAŃ

061-822-18-16.

 

 

 

 

Jestem szczesliwym posiadaczem bmw..Od dłuższego czasu wszelkie naprawy,przeglądy..każdy problem rozwiązuje właśnie w bmw mikolajczak. Tam chłopaki naprawde sie na tym znają!! To są niesamowici fachowcy,specjaliści.Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych !Jedna rundka i już "słyszą" co jest nie tak !!Potrafią zawsze pomoc,wszystko naprawic.Ceny sa przystepne,zawsze mozna cos jeszcze wynegocjowac. :D GODNE POLECENIA !!!![/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.