Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

- GAGARIN / LUBIESZYN - Co prawda zajmuja sie tylko podwoziem, troche silnikami i przegladami ale robia to PERFEKCYJNIE. Wlasciciej JURI (Jerzy Baranowski) i jego chlopaki chociaz mlode zrobia ci furke jak sie nalezy i to naprawde nie drogo. ZDECYDOWANIE POLECAM

 

 

GAGARIN Auto Service

Jerzy Baranaowski

Lubieszyn 5B

(091) 311 88 92

0 501 773 949

 

Podwozia i generalnie dolana czesc samochodu, przeglady

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ROTO-CAR 2

Tomasz Peszko

ul. Heyki 3

70-631 Szczecin

(091) 462 30 52

0 501 025 377

 

Albo ja sie naprawde tak malo znam albo to co oni robia to mistrzostwo swiata. Goraco polecam bo robia ABSOLUTNIE wszystko. SPECJALIZACJA BMW a szef nie musi patrzec i zna rozwiazania. Naprawde nie ma lipy

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

STOBNO 24 (w sumie to szczecin jakby ktoś nie wiedział - 2 km od Mierzyna)

0602-87-52-42

 

Wielu znajomych poleca ten zakład i ja sam jak mam coś do zrobienia to jade tam.

Jeżeli ktoś ma złe doświadczenia z tym zakładem chętnie poczytam.

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Polecam zakład mechaniczny w Szczecinie, usówałem tam usterke problemu odpalania,z powodzeniem oczywiście,przy okazji wymieniłem wkładke w zamku drzwi kierowcy i uzupełniłem stan płynu chłodzącego.Oczywiście chłopaki zadbali aby to był płyn adekwatny do panujących warunków zimowych.Są uczciwi i dbają aby klijent wyjechał zadowolony.Troszczą się o najmniejsze szczegóły,śrubeczki itd.Posiadają duże zaplacze części zamiennych do wielu modeli BMW.Serdecznie polecam.Oto namiary:

CARFIX AUTO NAPRAWA

Diagnostyka, mechanika i elektromechanika samochodowa, Autoholowanie, Sklep Motoryzacyjny, Cześci używane do BMW. Specjalizacja w naprawach BMW.

Szczecin ul. Zakładowa 5

Tel. 486-24-32, 692-377-209

Już po E30...teraz szukam...szukam...hmmmm....może E36 325 Cope.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ROTO-CAR ul wernyhory w szczecinie tez polecam,jest tam Robert wspólnik były Tomka z roto2,robię becię albo tam albo tu tylko że roto 2 ma dużo wyższe ceny a znają się tak samo dobrze,

jeszcze jadąc w stronę dołuj na wysokości spawania tłumików po drógiej stronie jest garaż a w nim Grzesiek (szyld BMW nad bramą) jest najlepszy i najtańszy (i ma mnóstwo części po bardzo niskich cenach np.pompa abs ate;wiekszość 250 zł u niego 50 zł).

POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

elektryk, najlepszy w wojewodztwie smiem stwierdzic, ludzie z calej Polski przyjezdzaja naprawic nienaprawialne, ja korzystam od dawna i jestem mega zadowolony,podchodzi bardzo emocjonalnie do sprawy i nie znosi goryczy porazki , dopoki nie naprawi nie popusci no i ceny przystepne.warsztat z poprzedniej epoki , ale nie o to chodzi zeby bylo ladnie...

601-177-126 Andrzej "faza"

Mscice - trasa Koszalin-Kolobrzeg , jadac od K-lina po lewej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak będziecie mieli problem z waszymi śmigiełkami to polecam jednego z naszych kolegów ze Szczecina, który jest w stanie uzdrowić każdą beemke - świetny fachowiec :cool2:

nie ma lepszego :D

 

NASO BMW - PAWEŁ B. - 508182241

Warsztat MAX

ul. Harnasiów 55

Edytowane przez kopernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

KOPERNIK ZGADZM SIĘ NA 200 % :mrgreen:

 

PAWEŁ B. MECHANIK MAGIK :cool2: :cool2: :cool2:

 

Trafiłem na harnasiów przez przypadek i dobrze,że tak się stało

 

Ogólnie śrubek po naprawie nie zostaje :roll2: a przeważnie jakieś brakujace dostaję :roll2:

 

KOPERNIK

P.S. Robimy mu taką reklamę-może niepotrzebnie :idea:

Zaczną walić drzwiami i oknami i na wizytę będą długoterminowe zapisy :roll2: :roll2: :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
:cool2: Polecam specjaliste od bmw w Kołobrzegu, robi bardzo dobrze,szybko i tanio. Chłopak naprawde się zna na BMW z zamkniętymi oczami może robić, z Kołbrzegu jadąc na Białogard, na wylocie, ma wrsztat za górką Janiska,polecam polecam Karol 604378617 będziecie zadowoleni :search:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: Polecam specjaliste od bmw w Kołobrzegu, robi bardzo dobrze,szybko i tanio. Chłopak naprawde się zna na BMW z zamkniętymi oczami może robić, z Kołbrzegu jadąc na Białogard, na wylocie, ma wrsztat za górką Janiska,polecam polecam Karol 604378617 będziecie zadowoleni :search:

Jego imię to Karol mój dobry znajomy :-) POLECAM W 100%. Sam jeździ BMW M3 E30, BMKi zna na wylot. Po ich mowie powie co jej dolega. Poprostu kocha ta markę. POLECAM!

[bMW... i wszystko jasne]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Zdecydowanie polecam Stobno.Wlasciciel jest niesamowity.Robi w BMW od 20 lat...jest prawdziwym magikiem...Robił mi rozrząd i parę innych pierdułek i nie dośc że wszystko niesamowicie fachowo to i jeszcze tanio...Zdecydowanie polecam.

Zgadzam sie że fachowo a na dodatek szybko !

Robilem u nich wymiane: kpl naped rozrzadu + paski klinowe + wentylator wnetrza + olej.

Postawilem moje cudo o 9-tej a o 14-stej bylo gotowe!

Ale co do tego tanio to... :nienie:

Może dlatego nie ma tam kolejek?

P.S. Daja auto zastepcze,co prawda to tylko stary Passat,ale nie trzeba sie tluc autobusami ! :lol:

A co do Roto-car2 mam mieszane uczucia. Pojechalem do nich wymienic termostat. Rzucili do tego jakiegos praktykanta,ktoremu musialem pokazac gdzie w M40 go szukac,a potem zwrocilem mu uwage ze termostat powinien byc umieszczony w kanale stralka do gory.Chlopak sie zdziwil,ale po konsultacji z szefem(w biurze,bo gdzie tam boss bedzie sie fatygowal do byle E-30)przyznal mi racje.

Jedyny pozytyw to cena - 40 pln + moj termostat i plyn.

Edytowane przez b_ray
Jak na koła samochodu nawijamy życia wstęgę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

CARFIX AUTO NAPRAWA

Szczecin ul. Powstancow Wlkp. 28B

Tel. 692-377-209

( musicie wjechac za budynek PEFRONu)

PRZENIESLI SIE Z ul. Zakladowej

 

http://img314.imageshack.us/img314/9448/pawlazdjecia012fa6.th.jpg

Edytowane przez czestek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W pelni zgadzam sie z Pawlem. Dzisiaj bylem w tym warsztacie. Nie znam Szczecina. Dojechalem na ul. Zakladowa, warsztat zamkniety. Zadzwonilem do wlasciciela. Byl tak uprzejmy ze po mnie przyjechal, jechalem za jego E32 (jezdzi ostro, to trzeba mu przyznac :) ) na Pomorzany. Dopiero brame wstawiali, hehe. Plotu jeszcze nie maja. Ale jezezli chodzi o obsluge, rzetelnosc, koszty, to musze przyznac, ze moj znajomy mechanik bierze wiecej :) Jesli macie problem ze swoja Bunia polecam z cala pewnoscia uslugi CARFIXu. Koles po kilku sekundach zdiagnozowal ze padlo mi wisco. Za uzywke z wymiana zaplacilem 180zl plus pare zlotych za dolanie plynu do chlodnicy. Przy okazji powiedzial mi o kilku usterkach ktore moglbym tez naprawic w najblizszym czasie. Naprawa trwala expresowo. Moze z pol godziny.

POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jednak pospieszylem sie z zachwalaniem CARFIX.

Po kilku dniach (niby wszystko bylo OK) okazalo sie ze chlodnica jest dziurawa i dlatego sie grzal. Kazali mi przywiezc wisko zeby je sprawdzic. Znalazl mi chlodnice u siebie za 250zl (wersja z klima), zamontowali, zaplacilem i w droge (wisko okazalo sie mimo to niesprane, ale o tym pozniej). Po 3 dniach (jezdzilem tylko na krotkich odcinkach po miescie), pojechalem do domu (90km). Podczas jazdy czulem jakies dziwne wibracje przy wiekszej predkosci i od czasu do czasu jakis szmer. Gdy tankowalem, ogladalem auto wokol i zobaczylemze cos mi zwisa spod auta. Patrze a to oslona silnika (ten gruby plastik z gabka w srodku) majta sie po ziemi jedna strona. Caly naroznik zjechany do zera, az "flaki wyszly". No ladnie!! :cry2:

Jakos to wepchnalem reka i pojechalem. W domu pojechalem do kumpla na warsztat i jakos to przykrecilismy. Panowie z CARFIXu popelnili taki blad i nie przykrecili tego? Dziwne. Ciekawe co powiedza jak ich odwiedze :) Oslona nadaje sie na smietnik.

Na koniec drobiazg jeszcze. Wyswinili mi blotem boczki w drzwiach od strony kierowcy. Ale to moglo sie zdarzyc, bylo ciemno, rozumiem. To tyle z dotychczasowych doswiadczen z firma CARFIX. Zobaczymy co sie wydazy nastepnym razem. Jeszcze mnie czekaja drobne naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, trudno nie zająć stanowiska we wlasnej sprawie.

Z ta osloną to troche przesadziles, ona nie byla pierwszej kondycji, byla połatana, dlatego ciezko ja bylo zamotowac(dletego prwdopodobnie sie urwała).A propos naprawy: Mysle ze podszedlem do tematu uczciwie, zaproponowalem uzywaną chlodnicę i dalem na nią gwarancję, z której skorzystałeś. Przeciez jeszcze raz ją wyjmowałem i na wlasny koszt naprawilem (podzleciłem innej firmie specjalizującej sie w naprawach chlodnic) Zapewniłem rowniez ze w przyapdku jakichkolwiek jej niesprawnosci oddam pieniądze 300 pln (chlodnica i jej wymiana). Wiem jak latwo jest oceniać, ale trzeba wziąć pod uwage wszelkie aspekty sprawy. Jesli nie jestes do konca pewien czy Twoje wisko jest dobre czy nie to pojedz i sprawdz je w innej firmie. Ja jestem pewien swoich diagnoz i nie wprowadzam ludzi w błąd poniewaz wiem jak szybko mozna pozalowac blednej diagnozy. To ze nabrudzilismy to inna sprawa i zgadzam sie z Tobą, ale widzisz ze sie dopiero co przeprowadzilismy, i przede wszystkim sie staramy(utwardzamy to błoto, walczymy zeby bylo go mniej a do tego jest mokro). Z mojej strony powiem tyle: popelnilem błąd idac na reke klientowi. Powinienem zamówic nową chłodnicę (ok.480 pln) raz ja wymienić i sie nie bawic w jakies reklamacje. Usterka tej osłony pod silnikiem wziela sie stąd ze byla ona popekana i nie trzymala sie na wszystkich uchwytach, i tez powinienem ja zamówic nową z serwisu i sie nie bawic w drobiazgi. Pozniej obrywam za to ze chcialem klientowi pójść na reke. Zreszta sam pewnie widziales jak ona wyglada(teraz to juz pewnie nie wygląda). Mam nadzieje ze teraz z chlodnica i i ukladem chlodzenia masz spokój . Gwarancje masz nadal.

 

 

pozdrawiam

bartek

CARFIX BMW

Pełny serwis pogwarancyjny.Kodowanie i programowanie, indywidualizacja ustawień. Aktualizacja oprogramowania. Dostęp do serwera online(OSS),ASAP oraz Werkstatt information recherche (WIR). Cześci nowe - parts sales support (PASS) i używane do BMW.

Szczecin ul.Mieszka I 61a

Tel.692377209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie,

Pierwszy mój post, nie koniecznie pierwsza wizyta na tym forum. Bardzo ciekawe i pomocne miejsce.

Czy ktoś już miał do czynienia z autoserwisem „MALAK”? Wiem, że drogo kosztują usługi, ale czy warto?

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jednak wydaje się że ceny duże. „Automalak” zna się na rzeczy, zna się na BMW tego nie da się ukryć...ale stosunek wiedzy do ceny to gdzieś tu jest już przegięcie. Niestety są jeszcze inne takie miejsca np. taki polecany z tanich na tym forum warsztat w Stobnie. tani też nie jest. Zastanawiam się czy nasi fachowcy od naszych samochodów nie nadużywają „braku wiedzy” swoich klientów? Dużo by opowiadać o warsztatach i mechanikach... Dlaczego „trzeba” siedzieć godzinami i tracić czas na lektury o swoich autach? Żeby tylko nie zostać oszukanym przez mechanika, który robi z potencjalnego klienta głupca? Pozdrawiam :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Malak jest drogi straaaaaaaaasznie .... Moze jest i niezły ale przegina z cenami ... Ostatnio z kolega odjechalismy uzupełnic plyn w skrzyni - 100ml dolal w sumie 20 minut roboty ... Skasowal 50zl gdzie litr najlepszego oleju kosztuje 40zl... 46zl za dolewke ? Nigdy wiecej tam nie pojade ani ja ani kolega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.