Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Panie i Panowie


Tak się składa, że szukam sensownego blacharza w Szczecinie lub okolicy: takiego który zrobi porządnie i skasuje za to odpowiednio więcej niż byle ziutek, który zarzuca szpachlę na gołą blachę i maluje po uszczelkach.


Lakierników jest sporo, ale nawet najlepszy lakier nie pomoże jeśli pod spodem będzie ruda i za dużo kitu.


Kojarzę jedno miejsce z odpowiednim podejściem i renomą, ale z tego względu bardzo ciężko jest u nich o termin.


Rozmawiałem z paroma blacharzami, ale w większości przypadków goście robią tylko łatwiznę i nie ogarniają bardziej złożonych tematów.

Chodzi mi o robotę która obroni się za parę lat a nie taką, po której bąble wylezą za rok.


Macie jakieś aktualne sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam poleci ktos jakiegos ogarnietego magika ze szczecinam gdanska lub Poznania ktory ogarnia nowsze sprzety typu bmw g30? W koszalinie znawcy juz rozkładają rece, problem jest tego typu ze auto łapie dziure przy mocnym przyspieszaniu (zawsze przy tej samej predkosci 140km/h) oraz potrafi szarpnąć. Wystepuje blad wzmocnienia ukladu skrzyni biegow 4210A2 błąd w obliczeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Temat dość dawno odświeżany ale ja też robiłem coś u Michała na Heyki w Szczecinie i polecam. Gość zna się na rzeczy. Ceny ma wyższe w porównaniu z innymi ale nie jest wymieniaczem i partaczem. Jedyna osoba, której obecnie byłbym w stanie zaufać w kwestii samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

pozszukuję dobrego warsztatu, który wymieni mi silnik 3.0 313km, chodzi mi o ludzi, którzy to robią i tym się zajmuja, wymieniał ktoś z Was? możecie coś polecić?


dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 6.06.2023 o 13:37, jasiuBMW napisał(a):

Witam,

1. Na dzień dzisiejszy (czerwiec 2023) polecany warsztat do serwisowania BMW (rocznik 2019) w Szczecinie ?
2. Czy ktoś w Szczecinie zajmuje się kodowaniem dodatkowych funkcji, np. odwrócony start-stop ?

Też jestem ciekaw, mój obecny/były mechanik jak usłyszał, że części mam swoje to się wypiął, BMW TOP Service od środy nie może podać terminu wymiany oleju w skrzyni i silniku.

Co do kodowania, to mam sprzęt, więc to mogę ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2023 o 17:15, Bafanxxx napisał(a):

Witam Panowie co z tematem tego warsztatu w Szczecinie? 

Ostatecznie robię wymianę w Bavaria Piątek, oni nie mieli problemów z ogarnięciem (akurat byli w trakcie wymiany oleju w 8HP).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, siwyZS napisał(a):

 

Dziękuję za odpowiedź a tak z innej beczki są jakieś spotkania klubowe w Szczecinie? Jestem tu nowy i czytałem że coś było na Łasztowni albo na Wałach dalej się tam chłopaki spotykają ?

Edytowane przez Bafanxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.