Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) To mój pierwszy post na forum, więc przede wszystkim chciałem się przywitać :)

Szukam warsztatu w Warszawie lub okolicy, który skutecznie i w rozsądnej cenie zajmie się kilkoma drobiazgami w mojej leciwej E64 630i z 2004r.

1. Po ostatniej ulewie, zaparował reflektor i przestały działać światła mijania (ksenon) i postojowe. Komputer wyświetla komunikaty "Dipped beam left failure" i "Parking light front left failure". Oba światła uległy awarii w tym samym czasie - podczas ulewy.

2. Pojawia się komunikat "High level of battery discharge". Czytałem na forum, że przyczyną może być uszkodzona klema minusowa

3. Mam zrobiony retrofit oryginalnego monitora CCC na monitor z Androidem. Od pewnego czasu (na początku wszystko było OK) zanika dźwięk (również dźwięki ostrzegawcze o niezapiętych pasach etc). Dwa dni temu oryginalny system BMW caly czas sie resetuje (wyświetla logo BMW) a Android normalnie działa.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chciałem ponowić pytanie kolegi z poprzedniej strony. Które ASO w Warszawie polecacie do przeglądów? Czerniakowska mówicie że nie. Inchcape na Prymasa - tak. Faktycznie na Prymasa jest ok czy może jest coś lepszego? Zależy mi raz że na cenie bo ta między poszczególnymi ASO może być baardzo różna (tak wynika z mojego doświadczenia z poprzednimi autami) no i z uczciwością też różnie bywa. Raz złapałem ASO Volvo na wymianie filtra kabinowego. Na fakturze był wpisany że wymieniony i po jakichś 2 - 3 tygodniach zrobiło się wilgotno i zaczęły mi strasznie parować szyby. Sam zajrzałem do filtra a filtr stary i w dodatku masa brudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Hej. Gorąco polecam warsztat Pana Adama w Legionowie przy ul. Warszawskiej 121. Po dokładnej analizie tematu pomimo dużej odległości zdecydowałem się na statyczną wymianę oleju w skrzyni ZF 8HP mojej "trójki". Podejście bardzo profesjonalne, ogromna wiedza i a samo podejście do klienta super (pomimo dużej ilości "roboty" zostałem "wciśnięty" na wymianę w godzinach wieczorno-nocnych). Polecam z czystym sumieniem, ja na pewno będę tam wracał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,


Czy może w Warszawie ktoś pomóc z tymi błędami?


Pod kanapą z tyłu jest fabryka. Ściągnięte prawe tylne koło tył i też wszystko w porządku. Możliwe, że jakiś kabel lub czujnik


Wyrzuca takie błędy i za każdym razem check.


Samochód Stany. Uszkodzony wózek i wywaliło poduchy oraz klemę pirotechniczną.


https://zapodaj.net/e38eb5c2da6e2.jpg.html

https://zapodaj.net/f2d638e8cc4ea.jpg.html

https://zapodaj.net/17adb9bfd3a16.jpg.html

https://zapodaj.net/6f56cf7e96cec.jpg.html

https://zapodaj.net/4adf9051c7181.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Hej. Gorąco polecam warsztat Pana Adama w Legionowie przy ul. Warszawskiej 121. Po dokładnej analizie tematu pomimo dużej odległości zdecydowałem się na statyczną wymianę oleju w skrzyni ZF 8HP mojej "trójki". Podejście bardzo profesjonalne, ogromna wiedza i a samo podejście do klienta super (pomimo dużej ilości "roboty" zostałem "wciśnięty" na wymianę w godzinach wieczorno-nocnych). Polecam z czystym sumieniem, ja na pewno będę tam wracał.

 

Ja byłem na wymianie oleju asb i bardzo ładnie wszystko zostało załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Proszę o polecenie mechanika który zdiagnozuje i naprawi "problem" z DPF w F30 N47

Warszawa i okolice ... (może nie koniecznie ASO)

Od czasu do czasu wyrzuca mi błąd czujnika ciśnienia wstecznego, DPF "zapycha się po ok 150km i zapełnienie przebiega "dziwnie" ... rośnie, spada potem znów szybko rośnie i .... planuje wypalenie.... i znów błąd czujnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Drodzy, rozpoczynam swoją przygodę z BMW - z tego względu chciałem podpytać, które ASO w Warszawie najlepsze? Najlepiej też tak, żeby można było dostarczać swój olej i nikt nie robił problemów z gwarancją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ironii ;). W innych markach (Audi, Honda, Nissan, Fiat) nigdy nie miałem z tym problemu, ale wiem, że co niektóre ASO potrafią odmawiać takiej wymiany, stąd przychodzę do osób najprawdopodobniej zorientowanych w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, rozpoczynam swoją przygodę z BMW - z tego względu chciałem podpytać, które ASO w Warszawie najlepsze? Najlepiej też tak, żeby można było dostarczać swój olej i nikt nie robił problemów z gwarancją.

Bawaria motors Janki nie robi problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ironii ;). W innych markach (Audi, Honda, Nissan, Fiat) nigdy nie miałem z tym problemu, ale wiem, że co niektóre ASO potrafią odmawiać takiej wymiany, stąd przychodzę do osób najprawdopodobniej zorientowanych w temacie.

Kolego pojedź do Porsche Połczyńska z vagiem i własnym olejem, a kopa dostaniesz szczególnie od AutoUnion AG. W ASO nie na czegoś takiego jak swoje materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.