Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Poszukuje warsztatu który by mi ogarnął kilka rzeczy związane z radiem i elektroniką w warszawie i okolicach , najlepiej blisko Ursusa , Raszyna.

Zakres :

- dołożenie CarPlay Android, IPhon , dołożenie tego modułu spięcie z orginalnym radiem do F32 2016 r 430xi . Orginalna nawigacja jest dla mnie niewystarczająca zbyt problemowa , nie ma np wyszukiwania głosowego adresu , wprowadzanie adresu jest zbyt czasochłonne i problematyczne , nie pokazuje korków zagrożeń na drodze , fotoradarów czy Panów z suszarkami. Co do modułu to jeszcze go nie kupiłem , są na allegro można ściągnąć z alliexpress lub mogę po prostu kupić go w warsztacie kwestia ceny .Kumpel kupił alliexpres do 7mki i sam to sobie zainstalował i mu to działa - androidem Iphonem - super sprawa .

- ładowanie indukcyjnie - dołożenie najlepsze miejsce były by koło schowku - widziałem w internecie tam przerabiają i łądnie to wygląda i telefon masz pod ręką i nie wypada i masz bezkabelkową pełną obsługę telefonu spięty z Carplay .

- Dołożył bym też kamerę z przodu mam tylko z tyłu , spięcie tego . 360 stopni raczej nie potrzebuje , Głównie mnie martwi niski spoiler Karbonowy z przodu ciężko się parkuje .... 90 % krawężników jest za wysokich ...

- Poprawienie świecenia Led wewnątrz w drzwiach , nie wiem czy tak normalnie świeciły f32 z 2016r ale u mnie ledwo to widać dopiero jak jest naprawdę ciemno to można delikatnie zauważyć poświatę , widziałem w g20 to oświetlenie i tam widać to nawet w dzień i to bardzo widocznie , regulacja natężenia nic nie wnosi tak jak by były zawieszone i tylko ledwo się żarzyły ...


Może znacie magików i ogarnięty warsztat który by mi to zrobił fachowo .

Z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam


Pacjent: X5 E53 - 3.0d - 211KM


Chciałbym zmienić świece żarowe - komplet 6szt, sprawdzić/zmienić sterownik świec żarowych, oraz kabelek zasilający. (4 z 6 świec mają błąd - auto odpala i jeździ normalnie)

Przy okazji oczywiście nowe uszczelki kolektora ssącego, ewentualnie go przeczyścić - jest fabryczny bez klapek - i wymienić przewody podciśnieniowe - żeby był spokój.


Czy ktoś chciałby się tego podjąć? Lub może kogoś polecić? Części mogę zakupić wcześniej, mogę też zapłacić za kompleksową usługę :). Fajnie by było, jak by dało się umówić konkretnie i poczekać na wykonanie usługi. Mieszkam w mniejszej miejscowości i odstawienie auta wymaga trochę zachodu.


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

koledzy, czy ktoś korzystał może z usług Bokserska Auto Serwis - niezależny serwis BMW, Bokserska 1C, 02-682 Warszawa ?

https://bokserska.com.pl/


jakieś doświadczenia, opinie, wnioski :)?

Mam kilka drobnych rzeczy do ogarnięcia w X6 e71, a opinie o tym warsztacie na googlu od sasa do lasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

Szukam warsztatu, któremu nie obce są poważniejsze naprawy silnikowe. Posiadam X5 F15 i problem w postaci oleju silnikowego dostającego się do układu chłodzenia. Pierwsze diagnozy i naprawy (chłodnica oleju, głowica) nie przyniosły skutku. Będę wdzięczny za polecenie solidnego warsztatu najlepiej specjalizującego się w silnikach, miejsce w Polsce w sumie bez znaczenia.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

Chciałbym zasięgnąć opinii o warsztacie: Dyfron Niezależny Serwis BMW, Janczewice.

Planuję kupić auto w którym silnik N57 remontowała ta firma.

Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?

 

Ja tam od 2 lat serwisuję swoją F11 2.0d i jak na razie pozytywnie, bardzo fajne podejście. Dotychczas robiłem tam oprócz standardowych serwisów olejowych:

-regeneracja turbiny (oddają do specjalistycznego warsztatu) z roczną gwarancją

- wymiana koła pasowego

-uszczelnienie pokrywy zaworów

-wymiana tulei reakcyjnych

- czyszczenie DPF wykonane we współpracującym serwisie

- wymiana pękniętej rury za turbosprężarką


W sumie niedużo rzeczy ale generalnie jestem zadowolony, ceny jak na serwis BMW umiarkowane.

Pozdro

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam potrzebe wymiany lub remontu silnika w e90 M3.

Najprawdopopodobniej panewka się obróciła.

Czy mogli byscie polecic kogos rozsądnego.

Auto chce naprawić porzadnie aby trochę pojeździło.

Nie koniecznie musi być z mazowieckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

Ostatnio nabyłem pierwsze w moim życiu auto z gwarancją (dokładnie to Pakiet Repair Inclusive do 2025), jak i pakietem serwisowym (Service Inclusive).

I tu moje pytanie, w którym ASO w Warszawie najlepiej wykonywać te usługi (bo wiem, że potrafią być lepsze i gorsze servisy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam warsztatu w wawie który ogarnia zawieszenie w X3 (E83)

Po wymianie elementów zawieszenia w jednym z warsztatów w rembertowie komfort pracy jak i odgłosy tłumienia były gorsze niż przed wymianą, teraz po zimie zawieszenie zaczęło mocno skrzypieć, szczególnie przy skręcaniu w jedną stronę... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szukam warsztatu w wawie który ogarnia zawieszenie w X3 (E83)

Po wymianie elementów zawieszenia w jednym z warsztatów w rembertowie komfort pracy jak i odgłosy tłumienia były gorsze niż przed wymianą, teraz po zimie zawieszenie zaczęło mocno skrzypieć, szczególnie przy skręcaniu w jedną stronę... :mad2:

Polecam Warszawa ul. Mechaników 5. AUTOTECH serwis BMW i MNI

www.autotechbmw.pl


Już parę lat u nich robię różne BMW i różne tematy.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem u Was na forum gościnnie, ponieważ potrzebuję pomocy i tu szczególnie prośba o kontakt od osób z Serocka lub okolic, które mogą znać mechanika Pana Adama, który podobno siedzi w silnikach BMW

Temat pilny, więc jak ktoś coś, to będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć Wszystkim,

Ostatnio nabyłem pierwsze w moim życiu auto z gwarancją (dokładnie to Pakiet Repair Inclusive do 2025), jak i pakietem serwisowym (Service Inclusive).

I tu moje pytanie, w którym ASO w Warszawie najlepiej wykonywać te usługi (bo wiem, że potrafią być lepsze i gorsze servisy)?

 

Byłem ostatnio w Inchcape na Prymasa – jest ok.

Raczej nie Bawaria na Czerniakowskiej.


Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Szukam kogoś kto mi ogarnie układ paliwowy w 525d / 218KM. Znaleziono opiłki w pompie CP4.1. Także czyszczenie i mycie zbiornika.

Poleci ktoś kogoś ?

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,


Pacjent BMW F30 320d (N47)

Gdzie regenerować manualną skrzynie?


Będę wdzięczny za pomoc.


Pozdrawiam

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć Wszystkim,

Ostatnio nabyłem pierwsze w moim życiu auto z gwarancją (dokładnie to Pakiet Repair Inclusive do 2025), jak i pakietem serwisowym (Service Inclusive).

I tu moje pytanie, w którym ASO w Warszawie najlepiej wykonywać te usługi (bo wiem, że potrafią być lepsze i gorsze servisy)?

 

Mogę tylko nie polecić serwisu Inchcape na prymasa - wymieniali mi pękniętą rurkę między zbiornikiem wyrównawczym płynu chłodniczego a głowicą - okazało się, że część złamanej poprzedniej rurki zostawili w silniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje mechanika który sumiennie i porządnie zrobi regenerację silnika M62B44TU BMW E38 2000r

Otóż silnik chodzi prawidłowo, lecz chciałem go uszczelnić no i przy okazji rozbiórki żeby ocenił stan elementów i w razie potrzeby je wymienił.

Najlepiej Płock i okolice do 200 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.