Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 862
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka. 8 lat temu po rozstaniu z E87 116i stwierdziłem że nigdy więcej nie kupię BMW.


No więc teraz mi przeszło i nabyłem sobie F20 118d. Auto ma 9 lat i 188000 przebiegu, chciałbym zweryfikować stan, łańcuch rozrządu i ogólnie pogadać z kimś kto zna się na temacie, a nie tylko straszy. Rejony Krakowa i Myślenic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Polecicie blacharza / lakiernika do przeprowadzenia kompletnej odbudowy e30? Kogoś kto to zrobi porządnie, nie dla efektu na chwile

Gdziekolwiek w promieniu 100km od Krakowa

Dzieki

e36 320i

e39 525i

f36 428i

f15 40d - obecnie

e30 330i - w trakcie budowy


http://www.wheelandsteel.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,


szukam dobrego warsztatu na terenie krakowa ktory ogarnia BMW E90 .

Chodzi mi o przeglad , ewentualne kasowanie kontrolek plus zaczalem czuc spaliny w srodku auta?

Macie kogos godnego polecenia?

 

Ja moge polecic SAS Styła autoserwis na Żmójdzkiej w Krakowie. Zawsze byłem zadowolony, mega profesjonalni są, dzwonia podac koszt uslugi jak juz zrobia doagnoze itp


No i ludzie polecają PIM, specjalizacja w BMW. Raz robiłem cos i tez bylo super.

e36 320i

e39 525i

f36 428i

f15 40d - obecnie

e30 330i - w trakcie budowy


http://www.wheelandsteel.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Blacharz artysta poszukiwany.

Sprawa niby prosta, tył progów w E39, z jednej strony już wpadł mi punkt podparcia podnośnika. Natomiast z przodu wygląda zdrowo.

No i teraz nie wiem, wymianiać całe progi? Mówią, że tak lepiej. Na pewno znacznie drożej więc pytanie dla kogo lepiej.

Szukam prawdziwego fachowca blacharza, najlepiej okolice Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Szukam Kraków albo okolice polecany warsztat do sprawdzenia i zapewne remontu silnika w F10 2.0 N47T duże prawdopodobieństwo, że poszły panewki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Cześć, szukam w Krakowie bądź okolicy warsztatu kogoś zajawionego na BMW, mocno się zraziłem na "polecanym przez google" serwisie w nowej hucie, gdzie skasowali mnie na gruby hajs, a samochód nie naprawiony. BMW e82 123D N47, silnik ciepły zaczyna nierówno chodzić po czym wywala check engine i tyle. Generalnie szukam kogoś kto mi postawi tą betkę do stanu "praktycznie nowy i nie boję się nią jechać dalej niż 100km bez konieczności wzywania lawety"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam w Krakowie bądź okolicy warsztatu kogoś zajawionego na BMW, mocno się zraziłem na "polecanym przez google" serwisie w nowej hucie, gdzie skasowali mnie na gruby hajs, a samochód nie naprawiony. BMW e82 123D N47, silnik ciepły zaczyna nierówno chodzić po czym wywala check engine i tyle. Generalnie szukam kogoś kto mi postawi tą betkę do stanu "praktycznie nowy i nie boję się nią jechać dalej niż 100km bez konieczności wzywania lawety"

Odezwij się PW lub zadzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam w Krakowie bądź okolicy warsztatu kogoś zajawionego na BMW, mocno się zraziłem na "polecanym przez google" serwisie w nowej hucie, gdzie skasowali mnie na gruby hajs, a samochód nie naprawiony. BMW e82 123D N47, silnik ciepły zaczyna nierówno chodzić po czym wywala check engine i tyle. Generalnie szukam kogoś kto mi postawi tą betkę do stanu "praktycznie nowy i nie boję się nią jechać dalej niż 100km bez konieczności wzywania lawety"

Odezwij się PW lub zadzwoń.

poszła wiadomość na whatsappie - tu też wysłałem, ale cały czas wisi w "do wysłania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w południowej części Krakowa, ewentualnie pod Krakowem na południe są dobrzy fachowcy od geometrii zawieszenia (no ewentualnie inne części Krakowa też mogą być - jeśli warto podjechać).

Chcę skontrolować i jak trzeba ustawić wszystko co się da w X5 e53.

Chodzi mi o takich co wiedzą co robią bo mam wrażenie, że dla niektórych geometria zaczyna się i kończy na zbieżności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry


Polecicie mechanika w okolicach Niepołomic do opieki nad E91 318i, 2008?


Kupiłem właśnie taką staruszkę i poszukuję na wschód od Krakowa (okolice Niepołomic) mechanika, który zrobi mu porządny przegląd i wymieni, co trzeba. To auto użytkowe (będzie wozić głównie żonę do pracy i córkę do szkoły), czyli nie będę chipował, tuningował itp., więc nie chodzi mi stricte o specjalistyczny serwis bmw, ale kogoś, kto w rozsądnych pieniądzach poradzi sobie z bieżącymi przeglądami i naprawami E91 318i, rozrząd też będzie umiał wymienić i będzie wiedział, kiedy można użyć zamiennika, a kiedy tego nie warto robić. Po prostu potrzebuję mechanika z okolic Niepołomic, któremu można powierzyć starą, ale śliczną beemkę E91 bez strachu o efekt.


Znacie kogoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.