Skocz do zawartości

Świętokrzyskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

zajrzyj do nas

bmw-serwis.com.pl i Skarżysko o dziwo

specjalizacja napędy X-drive , posiadamy oryginalne łańcuchy do X3 X5

kodowanie , diagnostyka

531 967 978

dla klubowiczów 10% zniżki na części , piszcie na private nie zawsze mam czas odpisać na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Potrzebuję namiary na aktualnie sprawdzonego mechanika w okolicy do 50km, jeżeli warto to 100km od Sandomierza.

Sprawa rozbija się o remont silnika po zerwaniu łańcucha w M57N2. Myślałem wstępnie o zakładzie PIT STOP Lipnik, lecz nie wiem czy warto, może ktoś ma jakieś doświadczenia(wycena bez diagnozy 6000zł),

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W Marco nie byłem ale ma nawet dobre opinie także chyba bym tam próbował.

Nigdy więcej! Może i radzą sobie z jakimiś prostymi rzeczami ale jak przychodzi coś poważnego to rozkładają ręce, a.... no i za usiłowanie też cię skasują odpowiednio :mrgreen:

Za podpięcie kompa 170zł, a to tylko ISTA bądź INPA

Kodowanie to NCS... programy które ktoś bardziej ogarnięty pobierze z neta.

Nie wiem jak to możliwe że tak długi czas mieli logo BMW

Taka prosta rada dla właścicieli BMW

Na diagnoze umawiajcie się do kogoś kto ma DIS'A.

Przepraszam za cytat, ale większa szansa że nikt więcej nie ucierpi z powodu Marco-service

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam rodzinne strony w CK przynajmniej raz w miesiacu i raczej nie mam problemow z kodowaniem, programowaniem i innymi rzeczami w BMW, takze proszę nie mow, ze w CK nie ma nikt pojecia o tym

 

To może powiedz u kogo robisz , będzie jaśniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
U siebie :-)


Chodzilo mi bardziej o przekazanie informacji, jesli ktos z CK poszukuje osoby ktora ogarnia ten temat to moze smialo sie odezwac do mnie. Pomoge, albo inaczej, zrobie wszystko co w mojej mocy

 

Cześć, będę do przedlifta e87 zakładał panel klimatyzacji z e81/e90 z przyciskiem ALL zamiast rest. Będę potrzebować prawdopodobnie zakodowania IHKA pod VIN i adresację silników nawiewu. Jesteś w stanie coś takiego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Moderatorzy
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat warsztatu WW Cars na Leśniówce w Kielcach? Znają się na silnikach M52B28 i angażują w naprawę? Opinie z google i profil na Facebooku wyglądają obiecująco.
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie , kojarzycie może kogoś w CK lub w Skarżysku-Kam kto wrzucił by do 6hp jakis nowszy lepszy soft ponoć są softy które usprawniają pracę skrzyni w dużym stopniu.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
U siebie :-)


Chodzilo mi bardziej o przekazanie informacji, jesli ktos z CK poszukuje osoby ktora ogarnia ten temat to moze smialo sie odezwac do mnie. Pomoge, albo inaczej, zrobie wszystko co w mojej mocy

 

Witam,

Czy oferta pomocy jest nadal aktualna? Jestem z Kielc. Ostatnio zamieniłem X1 E84 na Serię 2 F45. Chciałbym doposażyć go w przednie czujniki parkowania i przeprogramować kilka opcji i potrzebuję kogoś, kto wprowadzi mnie w temat i fachowo doradzi. Jeżeli mogę liczyć na pomoc to proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
W dniu 27.08.2020 o 23:19, Frycelli napisał(a):

Nigdy więcej! Może i radzą sobie z jakimiś prostymi rzeczami ale jak przychodzi coś poważnego to rozkładają ręce, a.... no i za usiłowanie też cię skasują odpowiednio :mrgreen:

Za podpięcie kompa 170zł, a to tylko ISTA bądź INPA

Kodowanie to NCS... programy które ktoś bardziej ogarnięty pobierze z neta.

Nie wiem jak to możliwe że tak długi czas mieli logo BMW

Taka prosta rada dla właścicieli BMW

Na diagnoze umawiajcie się do kogoś kto ma DIS'A.

Przepraszam za cytat, ale większa szansa że nikt więcej nie ucierpi z powodu Marco-service

Również nie polecam tego pseudo serwisu BMW. Miałem szumy podczas jazdy, pojechałem na diagnozę i Panowie chcieli remontować dyferencjał za grubą kasę, więc pojechałem do kolejnego mechanika to potwierdzić (błędna diagnoza). Po wymianie łożyska w tylnym kole w innym warsztacie problem ustąpił, a dyferencjał jest ok. Nie wiem czy celowo naciągane, czy brak kompetencji. Ceny wysokie, podejście do klienta profesjonalne, ale w tej cenie to nawet by wypadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.