• Reklama

Mazowieckie

czyli spis sprawdzonych przez forumowiczów warsztatów zajmujących się marką BMW

Moderator: speed1211

Re: Mazowieckie

Postprzez grzesio764 » 29 Kwi 2021 19:34

Kasja napisał:Witajcie kochani,
Natrafiłam na warsztat samochodowy BMWLAB na Augustówce.
I nie zawiodłam się!
Super obsługa, w jeden dzień mechanicy wykonali dokładny przegląd mechaniczny i w ten sam dzień dostałam wycenę, ile będzie mnie kosztowała naprawa wraz z częściami.
Nie naciągali na zbędne naprawy, Pani przez telefon poinformowała Mnie co trzeba zrobić na już, a z czym można poczekać.
Dodatkowo Pan, który tam koduje przedstawił mi ofertę cenową na doposażenia, które mnie interesowały i już jestem umówiona na drugą wizytę aby już nie naprawiać - ale dopieszczać swoje autko ;-)
6+ - to ocena, którą mogę śmiało postawić!
Pozdrawiam.

Pracujesz tam, czy dostajesz mamonę za reklamę?
grzesio764

Dołączenie: 24 Wrz 2014 08:19
Moje BMW: E60 530D 2004r

Postprzez arolst » 03 Maj 2021 21:34

GR napisał:Mi znajomy polecał do takich rzeczy Sporttig w Zielonce
https://www.facebook.com/sporttig
Sam nic nie robiłem jeszcze.

Firma klasa :) ale koleś robi całe układy wydechowe, terminy mocno zapchane, nie wiem czy będzie mu się chciało bawić w same końcówki.

Ogólnie jeden z lepszych spawaczy w mazowieckim.
arolst

Dołączenie: 29 Lip 2009 16:22
Moje BMW: .
ex e46 330ci cabrio
ex e93 N53B30
ex F31 318d
F10 520d

Postprzez arolst » 03 Maj 2021 21:37

Może ktoś polecić tapicera w Warszawie lub okolicach? Chce wymienić skórę na podłokietniku drzwi i centralnym podłokietniku. Sam materiał mam, potrzebuję tylko magika który zrobi to jak w oryginale.
arolst

Dołączenie: 29 Lip 2009 16:22
ex e46 330ci cabrio
ex e93 N53B30
ex F31 318d
F10 520d

Postprzez GR » 05 Maj 2021 11:53

arolst napisał:
GR napisał:Mi znajomy polecał do takich rzeczy Sporttig w Zielonce
https://www.facebook.com/sporttig
Sam nic nie robiłem jeszcze.

Firma klasa :) ale koleś robi całe układy wydechowe, terminy mocno zapchane, nie wiem czy będzie mu się chciało bawić w same końcówki.

Ogólnie jeden z lepszych spawaczy w mazowieckim.

Pytałem go o rozsunięcie rur w moim wydechu i zmianę końcówek, to nie spuścił mnie na drzewo. Projekty fajne, ale może drobnica też daje satysfakcję ;)
Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
Image
335d xDrive
Image
Awatar użytkownika
GR
BMW Klub Polska
BMW Klub Polska

Dołączenie: 06 Sty 2003 12:01
Miejscowość: Grodzisk Maz.
E46 330Ci
F34 335d xDrive

Postprzez Fifi__ » 12 Maj 2021 13:19

arolst napisał:Może ktoś polecić tapicera w Warszawie lub okolicach? Chce wymienić skórę na podłokietniku drzwi i centralnym podłokietniku. Sam materiał mam, potrzebuję tylko magika który zrobi to jak w oryginale.

Sam nie korzystałem, ale słyszałem dobre opinie o Adnrzeju Grodzkim z Warszawy, znajdziesz na instagramie kontakt. Patrząc na to, nad czym pracuje - robi dobrą robotę :)
Fifi__
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 29 Lip 2020 16:55
Miejscowość: Warszawa
Moje BMW: BMW F06 640i 375KM/534NM

Postprzez Fifi__ » 12 Maj 2021 13:21

Szukam kozackiego elektryka w Warszawie lub okolicy.

Pacjent: BMW F06, raz na jakiś czas gdzieś jest spięcie i wywala zasilanie i wyłącz mi na sekundę-dwie zegary, komputer centralny.
Kwestia dosyć niekomfortowa w czasie jazdy więc szukam kogoś, kto zidentyfikuje przyczynę i ją naprawi.
Fifi__

Dołączenie: 29 Lip 2020 16:55
Miejscowość: Warszawa
Moje BMW: BMW F06 640i 375KM/534NM

Postprzez Bmwwmbe46 » 12 Maj 2021 22:21

Szukam solidnego warsztatu w warszawie lub okolicy który wymieniłby mi w e46 sworznie w wahaczach i potem je zamontował na miejscu. Dziekuje
Bmwwmbe46

Dołączenie: 12 Maj 2021 22:04
Moje BMW: E46

Postprzez ogrefifas » 14 Maj 2021 21:51

Powiedz mi dobre warsztaty, w których możesz wykonać obsługę techniczną mojego samochodu za odpowiednie pieniądze?
Wymień olej w silniku i skrzyni biegów, wymień tarcze / klocki hamulcowe, sprawdź stan silnika itp.
A co należy zrobić, aby dane o wymianie oleju itp. Zostały wprowadzone do komputera pokładowego?
Dziękuję Ci
ogrefifas

Dołączenie: 14 Maj 2021 17:00
Moje BMW: BMB 525D xDrive F10, 2014

Postprzez Labdoria » 27 Maj 2021 22:01

jacekmury1 napisał:
odzik napisał:ACS Adam Kunc w Raszynie trochę coś tam się popsuło czy polepszyło?:) bo coraz cześciej "widuje" negatywy w internecie

Teraz filmy kręci ,mistrz Yt

Kiedyś może było i ok, bo na podstawie opinii z netu dałem tam swoje auto (E90 335xi N55), ale wyszła spora porażka. Za uszczelkę pod głowicą z wymianą rozrządu zapłaciłem 10 tys. W tej cenie warsztat wziął kasę za wymianę podzespołów których nie wymienił - to jedno. A to, że zgubił dwa czujniki które dostarczyłem - to drugie. Przy okazji zgłaszałem problem z chłodzeniem - dwa razy A. Kunc stwierdził, że zlikwidował problem - przyciśnięty przyznał, że naprawa polegała na skasowaniu błędu (a do wymiany była chłodnica) - to trzecie. A czwarte i najważniejsze - po robocie coś klepało pod pokrywą zaworów. Na zgłoszony problem, ACS w osobie A. Kunca opowiadał mi bajki z mchu i paproci, by finalnie oznajmić mi, że gwarancja nie obowiązuje np. dlatego, że to ja dostarczyłem olej (Amsoil). Ręce mi opadły, wiem że w naszej rzeczywistości trzeba mieć cierpliwość i zawziętość, żeby wywalczyć coś od takiego typa, więc dałem auto gdzie indziej, gdzie naprawili mi fuszerkę - generalnie w ACS rozrząd był źle złożony.
Przestrzegam wszystkich.
Labdoria

Dołączenie: 22 Lis 2009 00:42
Moje BMW: E90 335xi 2011

Postprzez dars » 11 Cze 2021 12:28

Koledzy, jakbym chciał sprawdzić przedsprzedażowo Z4 z 2003, to co w Warszawie polecacie i jest podnośnik, miernik lakieru i diagnostykę komputerową plus, żeby nie trzeba było tłumaczyć co trzeba sprawdzać w tym modelu. Z ceną też by było miło jakoś rozsądnie. Niby porasta sprawa, ale znaleźć nie mogę...
dars

Dołączenie: 24 Maj 2021 13:42
Moje BMW: nie powiem

Postprzez Labdoria » 17 Cze 2021 23:39

dars napisał:Koledzy, jakbym chciał sprawdzić przedsprzedażowo Z4 z 2003, to co w Warszawie polecacie i jest podnośnik, miernik lakieru i diagnostykę komputerową plus, żeby nie trzeba było tłumaczyć co trzeba sprawdzać w tym modelu. Z ceną też by było miło jakoś rozsądnie. Niby porasta sprawa, ale znaleźć nie mogę...

Ja bym spróbował:
https://www.hypertech.com.pl/
choć ostatnio byłem u nich z rok temu, więc pewności nie mam
Labdoria

Dołączenie: 22 Lis 2009 00:42
Moje BMW: E90 335xi 2011

Poprzednia

Powróć do Polecane warsztaty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości