Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję fachowca, który wymieni olej w skrzyni automatycznej E90 M57 231hp (To będzie ZF tak?) szczerze zdiagnozuje czy konwerter już do wymiany i nie skroi młodziaka (mam na myśli głównie ten konwerter. Żeby nie było, że wymieni sprawną część a powie, że już trzeba było). Całe mazowieckie. Im bliżej Warszawy tym lepiej......

Polecam Brit Car Parts Warszawa Trakt Lubelski 396. Wymieniają mi panewki w N55. Będą też wymieniać olej w skrzyni ZF. Uczciwi i cenowo też spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

A czy miał ktoś doczynienia z MService BMW na Wólczynskiej w Warszawie?

Mam do zrobienia pełen rozrząd w swojej f30 plus kilka drobnych spraw. Znajomy polecał to miejsce, ale wolałbym zweryfikować tymbardziej, że ceny mają dość wysokie.

Jeśli nie tam, to myślałem jeszcze o Autoreducie na ojcowskiej. Co sądzicie o tych miejscach?

Z góry dzięki za odpowiedzi.


Piotr

 

Podbijam. Jakies opinie o Mservice? Zwlaszcza z ostatniego okresu? Ogarniaja elektroniczna ksiazke serwisowa?


A jak nie to kto ogarnia na Bielanach i mozna bez strachu pojechac?

Głowix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,


Czy ma ktoś do polecenia warsztat, który podjąłby się (i najlepiej ma w tym doświadczenie) wspawania wzmocnień mocowań tylnego wózka w E46 330i sedan, konserwacji spawów, wymiany wszystkich tulei i opcjonalnie piaskowania i malowania wózka? Mocowania niewyrwane, nie widać pęknięć, jedno przy tłumiku zaczęło się odzywać przy ruszaniu.


Miejscowość nie ma znaczenia, z góry dziękuję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Polecam warsztat prowadzony, przez dany black z forum.


"Re: Mazowieckie

Postprzez danyblack1987 » 09 Mar 2020 12:4


W związku z otwarciem ze znajomym Warsztatu,specjalizacja głównie BMW ,Zapraszam !!

Adres: Krakowska 44 Raszyn.

tel 516 909 408"


Sprawdzałem u nich x3 przed zakupem.

Znają się na tych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E92 n52b30 2011 usa

Szukam dobrego mechanika, który znajdzie prawdopodobną dziurę w dolocie, oraz namierzy wyciek oleju.

Północ mazowsza, pogranicze kujawsko-pomorskiego i Warmińsko-mazurskiego, miejscowość Żuromin , ktoś poleci jakąś znaną fachurę ? Która nie skasuje za części X2 i nie każe wymienić połowy silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E92 n52b30 2011 usa

Szukam dobrego mechanika, który znajdzie prawdopodobną dziurę w dolocie, oraz namierzy wyciek oleju.

Północ mazowsza, pogranicze kujawsko-pomorskiego i Warmińsko-mazurskiego, miejscowość Żuromin , ktoś poleci jakąś znaną fachurę ? Która nie skasuje za części X2 i nie każe wymienić połowy silnika?

 

Widzę, że w moich okolicach ciężko o jakiegoś dobrego mechanika :cry:

W takim razie może polecicie kogoś w Warszawie / bliskiej okolicy ?


Wyciek oleju prawdopodobnie jest w okolicy napinacza (wcześniej pękł pasek PK, więc może mieć to związek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.