Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Chciałbym drobiazgowo sprawdzić E90 330D 218 km przed zakupem. Sprzedjacy jest z Radomia.



Jaki warsztat byście polecili w okolicach Radomia +-15km znający bmki od podszewki , albo wszechstronny, uzdolniony mechanik

specjalizujący się w innych markach ,ale który ogranie sprawdzenie M57 przed zakupem i oględziny pod kątem przeszłości wypadkowej ?

Auto od handlarza , więc boję się i zależy mi na dobrej rekomendacji :-)


Auto -Sawa ? Jacek Hernik z Diesel -Serwis ?


Ewntualnie jakiś inny trop ?


Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z elektrycznym hakiem w bmw, raz działa innym razem nie, błędów brak... szukam jakiegoś elektronika ? który sprawdzi dwa moduły i ogarnie temat. Możecie kogoś polecić ?
gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Potrzebuję ustawić zbieżność w swoim aucie, w ASO chcą 900zł brutto, więc szukam jakiś alternatyw, aby to było naprawde dobrze zrobione (aso nie znaczy dobrze :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję ustawić zbieżność w swoim aucie, w ASO chcą 900zł brutto, więc szukam jakiś alternatyw, aby to było naprawde dobrze zrobione (aso nie znaczy dobrze :wink:)

 

Ja ustawiałem u Pana Sylwestra (Dobrucki Service). Zapłaciłem 200 pln i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Witam , poszukuje warsztatu w celu regeneracji katalizatora

BMW 1 116i 2009r

www.el-tec.pl

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć wszystkim,


Miałbym jedno pytanie. Poszukuję warsztatu, który pomógłby mi naprawić (zamontować nową) listwę (z przyciskami regulacji) na fotelu kierowcy i pasażera, ponieważ już niestety jest w coraz gorszej kondycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, pytanko do kolegów z Wawy i okolic. Czy znane są Wam poniższe warsztaty specjalizujące się w naszych BMW, mianowicie : PMG Mariusz Gronowski Kazuń Nowy ul. Gwiaździsta i Mikulski Motorsport Józefów ul. Nadwiślańska 15. Jeżeli tak czy są godne polecenia? Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Potrzebuję fachowca, który wymieni olej w skrzyni automatycznej E90 M57 231hp (To będzie ZF tak?) szczerze zdiagnozuje czy konwerter już do wymiany i nie skroi młodziaka (mam na myśli głównie ten konwerter. Żeby nie było, że wymieni sprawną część a powie, że już trzeba było). Całe mazowieckie. Im bliżej Warszawy tym lepiej (jestem z okolic Wyszkowa).

Jak robota będzie wykonana jak należy i nie skasuje jak za zboże to będzie drugi klient z F30 328i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.