Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego moderator pozwala na takie "hejty" cyt:"OSZUST"!

Gość dla mnie od początku był typem "wykorzystać na maksa!"i jak dla mnie jest "nawiedzony"

Przy okazji montażu foteli zrobiliśmy dużo innych rzeczy naprawa haka itd,oczywiście"ZA DARMO".Bo przecież "złotówa" ile mogła to wyciskała z nas.Takie miałem od początku wrażenie o nim.I nie myliłem się.Przedłużał i odkładał wizyty mimo prośby aby oddał nam pożyczone fotele

Jeździł na dwóch kompletach foteli ponad rok,i co chwila wymyślał inne problemy!

My jako warsztat poczuliśmy się i daliśmy na zastępstwo na czas naprawy inny komplet foteli.Widać spodobało się "roburowi" i pomyślał

że będziemy mu co jakiś czas naprawiać auto za darmo.

Skoro wymieniamy bez problemu,naprawiając przy okazji inne usterki auta!!!

.Był akurat w dniu jego odwiedzin inny klient .Jeździł z nim i sam nam potwierdził cyt"Gość wymyślą i szuka szczęścia"

Był wymieniony cały stelaż na nowy!.Rok czasu było ok,po roku zjawia się i wciska nam kit że znów się fotel jest krzywy

!!Paranoja i czysty hejt"

Dlaczego nie wrócił się od razu lub po jakimś w miarę sensownym czasie.

Odgrażał się nam że nas załatwi itd.Jest jak do tej pory najgorszym typem z jakim miałem do czynienia.

ps.

Proszę moderatora o reakcję,forum nie jest od tego aby hejtować innych tekstami :"OSZUST".Mam nadzieję że moderator podejdzie do tego profesjonalnie.

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę o polecenie warsztatu, w którym wymienią uszczelkę głowicy dobrze i nie naciągną mnie na kasę. Podzielę się w skrócie swoimi doświadczeniami z różnymi mechanikami.


U Jagiełło kiedyś byłem ze stukami w tylnym zawieszeniu i nawet bez obejrzenia samochodu, tylko po przejażdżce stwierdzili, że to stabilizator, a jak się później okazało u innego mechanika (Michała Dziedziczaka), że do wymiany była tuleja wahacza. Poza tym ich olewające podejście też nie zachęca, odniosłem wrażenie że mili są dla klientów których samochody są warte sporo pieniędzy...


Ogólnie naprawiam samochód u Michała Dziedziczaka spod Strykowa, jest to najlepszy mechanik u którego do tej pory byłem, ale nie jest idealnie - paragonu czy nawet listy części z cenami, które zamontował nigdy nie dostałem, nie konsultuje jakiej firmy/jakości części mają być zamontowane, poza tym drobne wpadki z niedokręceniem obejm czy chłodnicy. Jestem u niego umówiony na początek października, ale jak mi powiedział zawyżone ceny części (np. według niego dobra uszczelka to ok. 300zł, a ja widziałem Elringa 1 mm za 180 zł, 0,7 za chyba ok. 140) także odniosłem wrażenie że chce ze mnie wyciągnąć jak najwięcej kasy. Za całość powiedział że będzie ok. 3 tys jak nie więcej, dla samego zakładu szlifierskiego ok. 1000-1100 zł.


Z tymi na Krzemienieckiej mam niemiłe wspomnienia i do nich już raczej nigdy nie pojadę.


Kilka razy naprawiałem też samochód u Michała Kucharskiego (Auto-Tech), ale raz nie zdiagnozował dobrze usterki i czekałem na samochód ok. 2 tygodni, a miał być w ciągu kilku dni zrobiony.


Pytałem też w JBB, tam prosto z mostu powiedzieli, że za samą robotę biorą dla siebie 1500 zł więc wyszłoby podobnie jak u Michała D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja nie polecę Ci warsztatu, bo akurat sam ogarniam swoje auta, (raz tylko korzystałem z Jagiełło bo nie miałem czasu).

Ale 3tys za głowicę to normalna cena, o ile starczy.

Skoro decydujesz się na taki zabieg to warto:

- zrobić kompletną obróbkę głowicy wraz z uszczelniaczami (tak jak pisałeś) około 1000-1500pln

- uszczelka pod głowicę, kolektory to lekko licząc 500pln

- olej + filtr to 300pln

- płyn chłodniczy 50pln

- przy okazji wymiana rozrządu? części około 600pln

- robocizna min 1500pln (za mniej nikt raczej się nie dotknie)


Więc jak widzisz 3000pln to takie min.

A jeśli do tej operacji będą wyjmować cały silnik (zależy jak komu wygodniej), to dolicz koszt sprzęgła może poduszek silnika, bo często to wychodzi w praniu.


Znajomy robił taki zabieg w N42 i poszło około 6000pln, bo doszła dwumasa i sprzęgło właśnie.

Robił w warsztacie który tylko mogę odradzić, a mianowicie EDI garage na elektronowej.... są beznadziejni, auto robili około 2 miesięcy i tak przy odbiorze wyszły syfy i poprawiali.


Jak z tego mechanika pod Strykowem jesteś zadowolony to rób u niego. I nie podchodź tak krytycznie, bo żaden nie będzie wystarczający dobry dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam problem z autem. Niedawno kupiłem E70 lci 2011 z US 35d.

Z tego co ja sprawdzałem problemem jest brak pełnego doładowania przy wyższych obciążeniach. Brakuje 1/5 wartości ciśnienia w stosunku do wartości żądanej.

Mój mechanik nie chciał się już tego auta podejmować ze względu na wiek (emerytura). Więc szukałem innego.NA początku padnięta była przepływka. wymieniona i jest już ok. W warszawie gość polecił mi wymienić zaworek sterowania turbiną. Brak efektu.

W Skierniewicach stwierdzili zapchany pdf. Wyczyścili. odbieram auto przejechałem 5 km i znów check. Później stwierdzili że zacięty jest EGR. Rozruszanie go nie pomogło. Kupili drugi. i tak zostałem z jednym błędem. Ale objaw wciąż ten sam.

Auto już miesiąc stoi. Wkurwia brakiem użyteczności...

Edytowane przez kogut1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Koledzy,

W 100% polecam serwis M Fabric Konrad Bartosik ul. Łodzka 153 w Konstantynowie.

Mega fach w ręku i podejście do klienta.


Jeżeli chodzi o tematy skrzyni biegów (regeneracja, diagnostyka) to także mogę polecić zakład WAJS service w pabianicach. Trzeba się tylko liczyć z dość długimi terminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


czy doradził by ktoś specmajstra który ogarnie na początek bolączki z elektryką? Regeneracja wiązki klapy (nie żyje szyba wycieraczka wariuje), oraz podziała z czujnikami przeciążenia (brak nivo, zwykłe amory ale czujniki przeciążenia co jakiś czas skręcają mi prędkość do 170km :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też szukam jakiegoś magika od elektryki/elektroniki - DISA dostaje ok. 6v zamiast 12.


Co do UPG to robiłem u Radka, chyba nie ma swojego warsztatu, ale naprawia na ul. Perłowej 21, gdyby ktoś chciał to podam numer na pw, bo nie wiem czy życzy sobie żeby upubliczniać. Naprawa trochę się przeciągnęła, ale raczej wszystko było porządnie zrobione i cena niższa niż w innych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej,


jakie studio auto detailingu polecacie do nałożenia powłoki ceramicznej w Łodzi? Jest tego multum w tym momencie. Najlepsze opiniee z Google Maps posiadają następujące miejsca:


1) Asfor Car Detailing w Andrespolu - pracują na CRYSTAL SERUM 10H GTECHNIQ

2) Łowcy Blasku na Jana Kilińskiego 207 - pracują na OPTI COAT PRO +

3) Show & Shine na Aleksandra 15 - pracują na TITANIUM CS-II

4) Detail Care na Reymonta - pracują na Tevo Bodygard S60

5) Zadbane Auto na Pryncypalnej 115 - pracują na Diamond SS System X


Każdy pracuje na innych powłokach, wszystkie strony wyglądają podobnie, a osoby odbierające telefon wydają się na profesjonalistów, co więcej wszyscy mają po 30+ ocen w Google i średnią ocen w granicach 4,8-5,0


Kogo byście wybrali? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie raczej nie uzyskasz wartościowej odpowiedzi bo raczej nikt tych wszystkich firm nie testował więc chyba najlepiej wybrać tą, która używa najlepszego produktu, np. ten koleś na YT testuje różne powłoki po różnym czasie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Szukam fachmana co to od razu wie co BMW boli (niekoniecznie autoryzowany serwis)

http://www.klinika-bm.pl ktos zna ten zakład, może polecić ?

 

Sam się nad nimi zastanawiałem (polecał kolega co robił u nich generalkę silnika od Alpiny) ale teraz jak patrzę na ich opinie na google to sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego researchu internetowego wynika, że warto zaprowadzić do Troszyńskiego, sam zamierzam tam w niedalekiej przyszłości jechać z jedną pierdołą, także z własnego doświadczenia nie mogę polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzemienieckiej nie polecam - zostawiłem u nich kiedyś samochód, żeby pozbyli sie problemu polegającego na tym, że jak samochód nie jest rozgrzany to po zrzuceniu 5 biegu lewarek nie wraca na prawidłową pozycję - wymienili tylko olej twierdząc, że to pomoże, oczywiście nie pomogło, ale to najmniejszy problem. Okazało się po odebraniu samochodu, że przedni zderzak jest pęknięty, było to zeszłej zimy kiedy były spore zaspy, a moje E46 jest seryjnie obniżone (S226A) więc podejrzewam, że któryś pracownik zahaczył zderzakiem, ale się nie przyznał. Po niezbyt przyjemnej rozmowie postanowili naprawić zderzak, z tym że ja musiałem kupić nadkole, a sam zderzak był niezbyt profesjonalnie sklejony. Samo sklejenie zderzaka trwało ok. tygodnia.

Także straciłem tylko kasę i nerwy, a samochód nie został naprawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co klient to inna opinia . . . Ja nie polecam Wiktora Rajskiego ze Zgierza. Nie dość że przycina na cenach części to jeszcze praca wykonana nieprawidłowo i nie uznają reklamacji. Robiłem U nich nivo w E61. Samochód lekko opadał z jednej strony więc uznali że trzeba wymienić poduszki . Wymienili 2 szt - za sztukę zapłaciłem ponad 700 zł (nie oryginał) plus wymiana. Samochód po 2 czy 3 dniach do odbioru, że już wszystko ok. Następnego dnia okazało się że samochód opada na jedną stronę. Wracam do nich i następuje kolejna diagnoza że to wina kompresora. Nie chciało mi się wierzyć i pojechałem do innego serwisu. Okazało się że uszkodzili gwint przy nowej poduszce. Mam jeszcze inne historie z tym serwisem. . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.