Skocz do zawartości

Wielkopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Silniki benzynowe BMW, diagnostyka, naprawy, uszczelniacze zaworowe, programowanie.

Skrzynie biegów automatyczne BMW ZF, naprawa, diagnostyka, programowanie.


Poznań, Mateusz, tel. 504 550 530.

Zainteresowany, szukam kogoś do sprawdzenia auta przed zakupem.


Lub jeśli ktoś zna jakiś warsztat w okolicach ostrowa wielkopolskiego lub kogoś najlepiej z komputerem byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 494
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

firmy z Poznania KJ Motors Sp. z o.o. lub BMWMartini.eu to tak naprawdę dziupla w Śremie, prowadzona przez cwaniaka. Gościu oficjalnie nie może być właścicielem. NIE POLECAM, jeżeli zostawisz u niego samochód to lepiej go zezłomuj. . . Gwarancja?? żadna gwarancja u tego gościa nie obowiązuje.

Z jednej usterki okaże się ze jest ich znacznie więcej i więcej. . . Obite i porysowane samochody to standard po wizycie u niego, a zdarzają się nawet rozbite. . . tak o podczas naprawy jakaś kolizja solidna.

Części zabierane od jednego klienta do drugiego. . . tak żeby złożyć jakiś samochód w całość i tak dalej.

Silnik dostajesz ten sam co miałeś lub jakiś inny z przebiegiem ponad 500 k, lub spalonym. Zazwyczaj jest on umyty wypolerowany i wymienione co potrzeba. Rozrząd zakładają stary jak i wszystkie elementy stare, tłoki, zawory. Byle by działało.

Witam. Mam problem zostawiłem u niego swoje auto x5 i już 5 tygodni nie mogę samochodu odebrać czy jest tu ktoś z podobnym problemem dziękuję za wszelkie i informację .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy z Poznania KJ Motors Sp. z o.o. lub BMWMartini.eu to tak naprawdę dziupla w Śremie, prowadzona przez cwaniaka. Gościu oficjalnie nie może być właścicielem. NIE POLECAM, jeżeli zostawisz u niego samochód to lepiej go zezłomuj. . . Gwarancja?? żadna gwarancja u tego gościa nie obowiązuje.

Z jednej usterki okaże się ze jest ich znacznie więcej i więcej. . . Obite i porysowane samochody to standard po wizycie u niego, a zdarzają się nawet rozbite. . . tak o podczas naprawy jakaś kolizja solidna.

Części zabierane od jednego klienta do drugiego. . . tak żeby złożyć jakiś samochód w całość i tak dalej.

Silnik dostajesz ten sam co miałeś lub jakiś inny z przebiegiem ponad 500 k, lub spalonym. Zazwyczaj jest on umyty wypolerowany i wymienione co potrzeba. Rozrząd zakładają stary jak i wszystkie elementy stare, tłoki, zawory. Byle by działało.

Witam. Mam problem zostawiłem u niego swoje auto x5 i już 5 tygodni nie mogę samochodu odebrać czy jest tu ktoś z podobnym problemem dziękuję za wszelkie i informację .
ja myślę że robi gościu tak zostawiasz auto do wymiany silnika wyciąga z auta co potrzebne do drugiego ciebie szlak trafia i odbierasz zloma i każe do tego zapłacić za wyciągnięcie silnika ja zostawiłem swoje auto x5 silnik zatarty , A gościu za tydzień mi pisze że wtryski i dpf do wymiany czy jest tu ktoś co u niego ma samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil.


Dziękuję za informację.

Chciałem od niego kupić silnik, który tak pięknie opisuje na allegro.

Poprosiłem go o przesłanie warunków gwarancji, przez 3 dni na to czekałem.


O to ona: [najlepszy jest punkt 5, który oznacza, że na silnik nie masz gwarancji pomimo tego, że masz i to bez limitu kilometrów na cały rok wg opisu z allegro :)

Jak o to zapytałem w mailu to aby nie zostawiać historii pan do mnie zadzwonił i zaczął się tłumaczyć, że to oznacza uszkodzenie np. miski olejowej albo coś podobnego.

Trzeba przyznać, że opis na aukcji może wprowadzić w błąd osobę, która się na takich tematach nie zna.

Tego typu ludzi należy wyeliminować.

Problem polega na tym, że inny sprzedawca z okolic Limanowej ISMOTO nawet nie przesłał mi warunków gwarancji choć na aukcji również ją obiecuje.

Problem branży ?


KARTA GWARANCYJNA

SILNIKA LUB SKRZYNI


MODEL AUTA:

SYMBOL:

DATA SPRZEDAŻY: cena


Firma kjmotors gwarantuje poprawne działanie urządzenia przez okres 360 dni od daty


sprzedaży.


Przy zakupie silnika należy zdać swój jednostkę napędowa wymontowana z auta

W przypadku nie zdania silnika wymagana jest kaucja zwrotna w wysokości 2000 zł, jeżeli

kupujący nie zwróci silnika i nie wpłaci kaucji umowę kupna uznaje się za nie ważna, co

skutkuje żądaniem zwrotu zakupionego silnika w naszej firmie w ciągu 14 dni roboczych

Uwagi: montaż należy wykonać w profesjonalnym warsztacie mechaniki pojazdowej

Należy wymienić lub dokonać weryfikacji turbin lub turbiny w wyspecjalizowanym zakładzie

Należy wykonać test wtryskiwaczy paliwa oraz wymienić chłodnice układu olejowego

dokładnie przepłukać cały układ olejowy (podstawę filtra oleju ) silnika ponadto należy

dokona weryfikacji stanu filtra cząstek stałych podczas montażu należy dokonać wszystkich

procedur montażu jednostki napędowej oraz użyć nowych uszczelek silnikowych wszystkie

wykonane czynności musza być potwierdzone faktura lub paragonem jeżeli kupujący nie

dotrzyma warunków montażu gwarancje uznaje sie za nie ważną

Jednostkę należy zalać dedykowanym olejem silnikowym po 2000 km należy wymienić olej

oraz filtr oleju następne wymiany należy dokonywać maksymalnie, co 15, 000 km


Warunki gwarancji:

1. Gwarancja obejmuje bezpłatne części zamienne oraz naprawę (robociznę).

2. Uszkodzony sprzęt należy dostarczyć do naszego serwisu na własny koszt. Naprawiony lub wymieniony towar można

odebrać z naszego serwisu osobiście lub odeślemy go na nasz koszt pod wskazany przez klienta adres na terenie

Polski.

3. Wraz z kwestionowanym towarem należy bezwzględnie dostarczyć kartę gwarancyjną oraz dowód zakupu wraz z

możliwie dokładnym opisem problemu.

4. Usterki ujawnione w okresie gwarancji zostaną usunięte w terminie 30 dni roboczych od daty przyjęcia sprzętu do

naprawy. Termin ten może jednak ulec przedłużeniu o czas oczekiwania na części potrzebne do naprawy urządzenia.

5. Gwarancją nie są objęte :

 Wadliwe działanie lub uszkodzenie spowodowane niewłaściwym użytkowaniem sprzętu,

 mechaniczne uszkodzenia sprzętu i wywołane nimi wady,


 Sprzęt, który nosi ślady napraw, zmian lub przeróbek przez inne osoby niż pracownicy uprawnionego przez

nas serwisu

 Oprogramowanie zainstalowane lub dołączone do produktu,

 Uszkodzenia powstałe w wyniku zdarzeń losowych np. wyładowań atmosferycznych, przepięć sieciowych,

działaniem wody, pożarem, itp.,

 Sprzęt, w którym została naruszona co najmniej jedna plomba gwarancyjna,

 Produkty, dla których karty gwarancyjne w jakikolwiek sposób zmieniono, zamazano, usunięto lub zatarto,

 Materiały eksploatacyjne oraz części podlegające normalnemu zużyciu

6. Karta gwarancyjna jest ważna tylko z pieczątką i podpisem sprzedawcy oraz oryginalną fakturą lub paragonem, które

zawierają pełną i czytelną informację**


Kjmotors

Ul. Żmigrodzka 41/49

60-171 Poznań

kontakt@bmwmartini.eu

Tel.+48 530 833 530

nawed się nie waz zostawiać u niego samochodu ja zostawiłem i mam duży problem z gościem zostaje iść do sądu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
firmy z Poznania KJ Motors Sp. z o.o. lub BMWMartini.eu to tak naprawdę dziupla w Śremie, prowadzona przez cwaniaka. Gościu oficjalnie nie może być właścicielem. NIE POLECAM, jeżeli zostawisz u niego samochód to lepiej go zezłomuj. . . Gwarancja?? żadna gwarancja u tego gościa nie obowiązuje.

Z jednej usterki okaże się ze jest ich znacznie więcej i więcej. . . Obite i porysowane samochody to standard po wizycie u niego, a zdarzają się nawet rozbite. . . tak o podczas naprawy jakaś kolizja solidna.

Części zabierane od jednego klienta do drugiego. . . tak żeby złożyć jakiś samochód w całość i tak dalej.

Silnik dostajesz ten sam co miałeś lub jakiś inny z przebiegiem ponad 500 k, lub spalonym. Zazwyczaj jest on umyty wypolerowany i wymienione co potrzeba. Rozrząd zakładają stary jak i wszystkie elementy stare, tłoki, zawory. Byle by działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy z Poznania KJ Motors Sp. z o.o. lub BMWMartini.eu to tak naprawdę dziupla w Śremie, prowadzona przez cwaniaka. Gościu oficjalnie nie może być właścicielem. NIE POLECAM, jeżeli zostawisz u niego samochód to lepiej go zezłomuj. . . Gwarancja?? żadna gwarancja u tego gościa nie obowiązuje.

Z jednej usterki okaże się ze jest ich znacznie więcej i więcej. . . Obite i porysowane samochody to standard po wizycie u niego, a zdarzają się nawet rozbite. . . tak o podczas naprawy jakaś kolizja solidna.

Części zabierane od jednego klienta do drugiego. . . tak żeby złożyć jakiś samochód w całość i tak dalej.

Silnik dostajesz ten sam co miałeś lub jakiś inny z przebiegiem ponad 500 k, lub spalonym. Zazwyczaj jest on umyty wypolerowany i wymienione co potrzeba. Rozrząd zakładają stary jak i wszystkie elementy stare, tłoki, zawory. Byle by działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki benzynowe BMW, diagnostyka, naprawy, uszczelniacze zaworowe, programowanie.

Skrzynie biegów automatyczne BMW ZF, naprawa, diagnostyka, programowanie.


Poznań, Mateusz, tel. 504 550 530.

 

Świetny ekspert od BMW, wie co i dlaczego robi.

Szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cześć,


Szukam kogoś kto zmieni mi dyfuzor tył m pakiet w E91 LCI. Macie polecanego blacharza, który to zrobi sprawnie?


Wojtek

 

Odpowiem sobie sam, bo znalazłem fajne miejsce:


Lakiernictwo Blacharstwo Pojazdowe KOSTA Blacharz Lakiernik Naprawa Pokolizyjna Naprawa Powypadkowa

Studzienna 5, 61-006 Poznań


Polecam na takie tematy w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,


Poszukuje sprawdzonego miejsca w Poznaniu/okolicach, ktory ogarnie renowację skór w moim E46.


Oprócz stadardowych śladów zużycia oraz pęknięć skóry, na boczkch fotela kierowcy oraz pasażera, puściły szwy i to właśnie z tym ostatnim mam największy problem, bo nijak sam tego nie ogarnę.


Będę wdzięczny za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Cześć,


Poszukuje sprawdzonego miejsca w Poznaniu/okolicach, ktory ogarnie renowację skór w moim E46.


Oprócz stadardowych śladów zużycia oraz pęknięć skóry, na boczkch fotela kierowcy oraz pasażera, puściły szwy i to właśnie z tym ostatnim mam największy problem, bo nijak sam tego nie ogarnę.


Będę wdzięczny za podpowiedzi :)

Jaka skóra?

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Polecany przez Google pan Wencel w Poznaniu niestety jest w trakcie rehabilitacji

 

Do Wencla jeżdżę już z 20 lat.

A z powyższej przyczyny musiałem szukać innego speca.

Po szerokim rozeznaniu w branży trafiłem (i jestem zadowolony) do:


Blacharstwo Mechanika Pojazdowa Jan Bednarczyk

Trzebiatowska 66, 60-454 Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Cześć,


Poszukuje sprawdzonego miejsca w Poznaniu/okolicach, ktory ogarnie renowację skór w moim E46.


Oprócz stadardowych śladów zużycia oraz pęknięć skóry, na boczkch fotela kierowcy oraz pasażera, puściły szwy i to właśnie z tym ostatnim mam największy problem, bo nijak sam tego nie ogarnę.


Będę wdzięczny za podpowiedzi :)

Jaka skóra?

 

W zasadzie to fotele są półskórzane - według VIN nazwa tapicery to STOFF/LEDER EUROPE/PISTAZIE (H3PI).


Wygląda to tak, niestety zostały dość mocno zaniedbane i nadgryzione zębem czasu:


https://naforum.zapodaj.net/5887df234491.jpg.html


https://naforum.zapodaj.net/bf67a3018478.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego serwisu:


http://www.automasz.bosch-service.pl/

BS Automasz

Poznań

ul. Ławica 32


Za części zapłacicie podwójnie, robocizna też droga. Zresztą sami porównajcie sobie ceny, załączam fakturę.


https://i.imgur.com/zkguvUZ.jpg

https://i.imgur.com/Dnvrh6d.jpg


W każdym Bosch serwis tak drogo ?


PS. Pozdrawiam wszystkich fanów marki, fajne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Teo Motors Teodor Myszkowski w Swadzimiu, podobno najlepszy od skrzyń w Poznaniu.

W latach 2008-2014 wymieniałem u niego olej skrzyni w Accordzie VII, bez zastrzeżeń czy uwag.

Widziałem, kolega też mi polecał ale robił skrzynię w podobnych latach jak Ty. Ostatnio widzę tylko same negatywne opinie.

Zastanawiam się nad Pawlaczykiem w Baranowie.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.