Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
... są dobrzy, na tle konkurencji nawet bardzo, ale jak Adam sam robił samochody było duuuzo lepiej...

od kiedy nabrał uczniów a odeszła od niego stara ekipa to lata świetności niestety ma za sobą,

do tego moim zdaniem nad pasją zaczęła dominować komercja co się przełożyło na ceny.

Daaawno Pan chyba u nas nie był albo w ogóle :roll:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Orientujecie się Panowie gdzie w Warszawie mogę wymienić sprzęgło w BMW E90 320i (N46)? Czy wiecie w jakich granicach plasuje się taka usługa na Mazowszu? Wg mapy najbliżej mam do warszatu Hypertech. Czy możecie coś powiedzieć o tym warsztacie bo patrząc na stronę wyglądają bardzo profesjonalnie ale zakładam, że cena też nie będzie najniższa :D


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem w hypertech ale dużo opinii się naczytałem.

95% było pozytywnych. Cena nie jest niska. Taniej niż ASO ale nadal dość drogo.

Nie można dostarczać im własnych część z tego co się orientuję.

Robią na swoich bo udzielają na wykonaną usługę gwarancji.


Najlepiej napisz do nich e-maila z zapytaniem, podając VIN.

W odpowiedzi dostaniesz szacunkową wycenę i możliwy najbliższy termin bo u nich dosyć ciasno. :wink:

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) a czy znasz może jeszcze jakiegoś ogarniętego majstra w Warszawie któremu spokojnie można powierzyć bawarę na serwis?

ACS w Raszynie jak najbardziej,OilExpert w Dawidach oraz Auto Kamyk ale adres to musisz szukać na Facebooku.

W żadnych z tych serwisów nie miałem problemów,szczególnie ten ostatni ma bardzo przystępne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naprawy skrzyni automatycznej polecam mak-trans na Ursynowie. Rok temu po wymianie oleju w skrzyni zaczęły się problemy - warsztat z Legionowa polecany tu na forum nie miał pomysłu na naprawę i chcieli po kolei wszytko wymieniać uprzedzając o możliwych kosztach 8000zl.

W mak-transie zdiagnozowali gratis i o od razu widzieli co trzeba zrobić - wg nich dość powszechny problem w tych skrzyniach.

Zapłaciłem 1500 i problem znikł.

Są to ludzie z Ukrainy ale bez obaw mają wiedzę w temacie skrzyń. Dostałem gwarancję na rok i zapłaciłem dopiero po jeździe próbnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś może niedawno u siebie olej w skrzyni automatycznej metodą dynamiczną?

Szukam kogoś sprawdzonego w mazowieckim, do wymiany w E91 ale im więcej opinii czytam na temat danego warsztatu, który to robi metodą dynamiczną, tym bardziej mam ochotę oddać to do swojego sprawdzonego mechanika na wymianę statyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję warsztatu który naprawia(regeneruje) vanos. X5 E53 silnik m62tu 4.4.

Doradzcie coś.

 

Jesli nie problem podstawić auto do Wrocławia to polecam BMW Expert Motorsport Wrocław. Fachowcy od vanosa.

 

Dzięki za info.

U mnie to nie vanos, niestety.

Pekły slizgi, rozrząd się rozsypal, grubsza robota. Auto stoi w konkretnym warsztacie. Dam znać jak zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Niebawem czeka mnie wymiana sprzęgła w E90 320i 2005r (N46) i jeden warsztat w warszawie wycenił mi komplet sprzęgła Sachs za 900zł +600zł robocizna. Co do robocizny nie mam zastrzeżeń to jeśli chodzi o sprzęgło to widziałem, że LUK ma sporo niższe ceny. Nie znam się zbytnio na mechanice ale wyczytałem, że w komplecie sprzęgła Sachs połowa podzespołów jest LUK. Jaki zatem jest sens brania tego droższego? Proszę o pomoc w wyjaśnieniu (nie chciałbym bez sensu przepłacać).


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Szukam sprawdzonego serwisu, który zajmuje się regeneracją wałów napędowych. Do regeneracji mam wał krótki przedni BMW E84. Macie kogoś sprawdzonego z Warszawy lub okolic?

http://www.walcar.pl/

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam. Poszukuję warsztatu który naprawia(regeneruje) vanos. X5 E53 silnik m62tu 4.4.

Doradzcie coś.

https://www.facebook.com/pg/BSSperformance

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie,


Planuje wymianę kompletu przewodów hamulcowych sztywnych i elastycznych przód/tył od pompy ABS w E46 2.0d 136KM. Zakupiłem przewody miedziane(zrobione według katalogu BMW, w fabrycznych długościach OEM z zarobionymu końcówkami pod układ z ASC) i elastyczne jak również płyn hamulcowy ATE SL 6. Wiem, że przewody koroduja tylko z tyłu(i tak jest u mnie) i praktyka jest, że się łaczy gdzieś w połowie, no ale zakupiłem całość, więc dla świetego spokoju, zdecydowałem o wymianie kompletu. Ktoś poleci jakiś warsztat w Warszawie lub okolicach, który nie zedrze ze mnie i przy okazji nie będzie, mnie straszył, że "trzeba będzie aktywować pompę ABS przez iterfejs diagnostyczny, co się może udać lub nie"-chyba, że to prawda, ale nigdzie nie znalazłem takiej informacji. Bo, że wymagać będzie odpowietrzenia to się domyślam.


Najlepsze jest to, że jedni szacuja robote na 2h, inni na 5-6h, a inni na 1,5dnia, więc czuje, że pierwsi to tylko chca mnie złapać dobra poczatkowa wycena...która później zostanie mocno skorygowana. Zakres cen od 250zł do 800zł brutto. We wszystkich przypadkach, żeby uprościć pracę mechanikom i obniżyć koszt, zdecydowałem się na nie zdejmowanie zbiornika paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat Auto Wróbel na warszawskim Targówku. Specjalizują się w BMW i robią wszystko. Usługi może nie najtańsze, ale nie na poziomie ASO, za to jakość bardzo dobra. Ważne jest to, że ich wyceny nie odbiegają znacznie od końcowego rachunku. Warsztat ma zresztą dobre oceny na Google Maps. Na miejscu też sklep z częściami i akcesoriami. Namiary:


Auto Wróbel

ul. Łodygowa 35

03-687 Warszawa

tel: 500 594 222, 22 618 47 71

http://autowrobel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć. Doradzicie gdzie podjechać, żeby zdiagnozować usterkę Xdrive w manualu e83 2.0 d 177 KM. Objawy: kontrolki na desce rozdzielczej ( trzy żółte i od poduchy), szarpanie podczas jazdy powyżej 80 km, przy skręcaniu max. kierownicą czuć szarpnięcie w okolicach tylnej osi, przy zapalonych kontrolkach przy skręcie silne szarpanie (jakby napęd chciał się dopiąć), po zgaszeniu silnika po chwili z tyłu auta słychać odgłos jakby coś się ustawiało( takie dwa "tryknięcia"). Wymieniony czujnik ABS, zębatka w nastawniku nie jest zdarta, zrobiony serwis olejowy skrzyni biegów. Najlepiej w okolicach Warszawy, ale dalej też mogę podjechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!


Mam problem z wyswietlaczem kompa w zegarach. Czasami pojawiaja sie wszystkie piksele, czasem krzaczki, innym razem nic... W dodatku zdarza sie, ze czas w zegarku nie biegnie kiedy samochod jest wylaczony.

Dotyczy e39 z '99, 520i.


Mozecie polecic kogos z Plocka?

Moglbym rowniez podjechac...W gre wchodzi tez Warszawa lub Lodz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.