Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam

Jest ktos z wawy kogo polecacie do zdalnego, platnego sprawdzenia BMW w warszawie?

Czyli wplacasz kase a ktos oglada i ocenia stan faktyczny auta (mechanika, optyka, historia, jazda probna, zdjecia, relacja, co do naprawy itp itd).

Pozdrawiam, KT

 

Zleć po prostu kontrole w dobrym punkcie i tyle.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze,


niestety ostatnio mój zaufany mechanik przestał być moim zaufanym mechanikiem (po tym jak w sumie wymieniłem 5 wtrysków w 4 cylindrowej e92...), i co za tym idzie poszukuję sprawdzonego warsztatu.


Moje okolice to Ursynów-Wilanów, ale lokalizacja nie jest też dla mnie barierą nie do przeskoczenia.


Do zrobienia mam przede standardowy przegląd (z wymianą oleju itp.), sprawdzenie zawieszenia (coś klekocze na nierównościach) i na 99% wymianę Sondy Lambda.


Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc? Tym razem chętnie skorzystam z doświadczeń innych i opinii :D


Model BMW E92 2008, silnik N43B20 127 KW/170 KM.


Z góry dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Czy był ktoś w ostatnim czasie u Pana Krzysztofa Seweryna?

Nadal trzyma poziom?


Zbliża mi się wymiana oleju i mały przegląd.


Pzdr

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Potrzebuje wymienić rozrząd w BMW 320d 2008r. kogo polecacie i oby terminy nie były dalekie ale usługa rzetelnie wykonana.


Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat http://dyfron.com/.


Ktoś coś tam robił poleca???


Warsztaty w Warszawie lub okolicach mnie interesują.


Wiem że polecacie na forum hypertech ale nie wiem ile oni mogą wziąć za wymianę części mogę mieć swoje.


A ten serwis : AUTO-SEW Krzysztof Seweryn lub BOCA MOTORS Kadryla 4 Warszawa lub Wiltronic - serwis samochodów BMW Stanisława Witkiewicza 8, 03-305 Warszawa.


Doradźcie coś,


Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy miał ktoś styczność z Auto Wawer (Automatyczne Skrzynie Biegów Auto Wawer) jeżeli chodzi o naprawę skrzyni/regeneracje konwertera?

Opinie mają bardzo dobre i bardzo dużo, ale większość piszą osoby które opinowały tylko ich lub ewentualnie jakąś stadninę konną... Wygląda na delikatny fake


Czy możecie ewentualnie polecić kogoś kto nie chce 5000 zł za regenerację konwertera i wymianę oleju w Warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam wyciek płynu do wspomagania w e60 545i i czy zna ktoś jakiegoś dobrego mechanika co byłby w stanie ogarnąć silnik n62z active steering? Mieszkam na Żoliborzu ale jak coś to mogę gdzieś podjechać. Oprócz ubytku płynu CHF11S to nic się nie dzieje ale trochę irytuje mnie plama oleju po dłuższym postoju w garażu... Ktoś coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej, mam wyciek płynu do wspomagania w e60 545i i czy zna ktoś jakiegoś dobrego mechanika co byłby w stanie ogarnąć silnik n62z active steering? Mieszkam na Żoliborzu ale jak coś to mogę gdzieś podjechać. Oprócz ubytku płynu CHF11S to nic się nie dzieje ale trochę irytuje mnie plama oleju po dłuższym postoju w garażu... Ktoś coś?

 

Hej, temat aktualny, w e60 mam zarówno active steering i dynamic drive. Dowiedziałem się, że nowa pompa kosztuje 6k zł a regenerować starą to nie każdy się podejmie. W sumie to nawet nie wiem czy to z pompy ucieka czy na przykład z przewodów. Czy ktoś miał podobny problem i ktoś temu zaradził? Mam LPG i jedna stacja podobno dobra mi odmówiła z tego powodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niedawno korzystałem z usług warsztatu Mag-Pol w Piasecznie (ul. Przesmyckiego 58). Jeśli chodzi o jakość usługi, czas realizacji oraz obsługę klienta- tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń.

Natomiast jeśli chodzi o cene... Tutaj można pomarudzić. Sama robocizna jest droga ale najbardziej zabolało mnie to jak przycinają klienta na częściach!

Średnio 30-35% przycinają na danej części w stosunku do ceny rynkowej.

Z tego powodu następny raz już tam nie zawitam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.