Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 778
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś ma namiar na dobry, polecany warsztat, który zajmuje się tworzeniem bądź modyfikacjami wydechu w okolicy Tczewa, Gdańska, Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa lub w okolicy ok 70 km od tych miast?


Szukam również firmy, która zajmuje się regeneracją świateł czyli regeneracją odbłyśników, polerowaniem oraz uszczelnianiem lamp itp. Również szukam w tej samej okolicy co wyżej ponieważ nie chcę się bawić w wysyłkę lamp.


I już chyba ostatnie :) firma, która zajmuje się renowacją skóry czyli usuwaniem przebarwień, dziurek itp. ewentualnie obszywaniem kierownic.


W ciągu najbliższych 2 miesięcy chciałbym zrobić troszkę większą inwestycję w swoje autko dlatego proszę o namiary na zakład godny polecenia. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POLECAM Sławka z Pruszcza-Gdańskiego. Zna sie na dobrze kodowaniu ,elektryce itp . Można sie dobrze z nim dogadać.


Berk Sławomir

Niezależny Profesjonalny Serwis Elektroniki BMW

Nowowiejskiego 37

Pruszcz Gdański

tel: 505 329 058


Delikatna koreta apropo kodowania. wymienil mi CIC zupelnie niepotrzebnie. ten CIC nie podłączył do wzmacniacza, bo w nowym nie bylo takich wejsc/wyjsc.

wyrzucilem przez to 2 tys zupelnie niepotrzebnie.

pojechalem do innego warsztatu z originalnym, ktory BEZPROBLEMOWO na miejscu zostal przeprogramowany + aktualizacja map. no i wzmaciacz znow dziala.

Edytowane przez rolandx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam turbo elite znajduję się w kokoszkach przed żabką chłopaki robią cuda z autami ale też i kasują swoją cenę. Pytanie czy chce sie przyoszczędzić zrobić coś, żeby później za około miesiąc robić znów to samo czy wydać wiecej i mieć z głowy na dłuższy czas usterke, bądź podkręcanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie, gdzie wymyję silnik ? Potrzebuję go oczyścić do diagnostyki skąd dokładnie cieknie (poprzedni właściciel nie wymył po wymianie uszczelki miski olejowej a teraz mam podejrzenie wycieku z uszczelniacza wału). Czy są wgl warsztaty, które nie wymagają pisania oświadczenia o braku żalu jeżeli w wyniku mycia zostanie uszkodzona elektronika? Byłem już w autokompleks w Gdańsku i nie obrażając nikogo napiszę, że po prostu tylko odwróciłem się na pięcie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

mam problem z szyberdachem panoramicznym w E91. Czy znacie kogos kto w pomorskim zajmie sie szyberdachami? Najlepiej trojmiasto lub okolice.


Nie domyka sie tylna czesc z pozycji uchylonej do gory. Widac ze prawa strona tylnej szyby nie chowa sie i blokuje zamkniecie - lewa prowadnica dziala i opuszcza tylna szybe, a prawa nie.

Zamknalem manualnie szyberdach uzywajac tej korbki i srubokretem popychajac prowadnice od spodu - wiec nie jest fizycznie zablokowany. Co wiecej po manulanum zamknieciu, szybeerdach sie uchyla do gory, wiec silnik i elektryka dziala ale tylko przy otwieraniu/uchylaniu, a potem niesetty pozostaje prawa czesc otwarta, nie zamyka sie.


Poprosze o podpowiedzi gdzie ktos sie na szyberdachach zna.

Dzieki!

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Kilka stron wstecz ktoś polecał mechanika z Gdyni Cisowej - MARAUTO. Mam do porobienia kilka rzeczy w mojej F11 takich jak hamulce, wyciek z odmy turbiny, stuki w zawieszeniu i kilka innych pierdół. Warto tam jechać? A może polecacie kogoś innego w Trójmieście? Adam Sobisz z Osowej odpada (dramatyczne podejście do klienta) a do Luzina do Kwiatkowskich trochę daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Adama w Osowej moje auto było 3 razy i za każdym razem było coś nie tak: zapomniał coś zrobić albo nie sprawdził czegoś o co prosiłem itp. Jak pytałem go o wastegate (528i N20), to mówił, że katalizator do wymiany... Generalnie jego podejście odczytuję jako ,,dobra, płać Pan i nie zawracaj dupy".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja ci powiem ze zmagam się z takim problemem od lat nie ma takich mechaników żebyś był w pełni zadowolony ze wszystkiego. zawsze coś będzie nie tak prędzej czy później. niestety ze wszystkimi trzeba się użerać i pilnować. ja byłem zadowolony tylko w jednym serwisie który robił mi wybierak przy skrzyni automatycznej i olej. zabuliłem tam ostro ale opłacało się. "sosnowski skrzynie automatyczne" http://skrzyniebiegow.pl/ ale jeśli chodzi o o inne naprawy to ciężko kogoś polecić. Najgorsze jest to że grono specjalistów bmw jest bardzo małe. Dużo warsztatów robi te auta metodą prób i błędów nie mająć o tym zielonego pojęcia.. :mad2: a z kolei autoryzowany servis bmw ceni się do tego stopnia że zawyża 3 krotnie ceny usług i pomimo tego mają dużo klientów.




...patrze teraz w ofercie sosnowskiego ze nie tylko skrzynie robią może coś tam znajdziesz tez dla siebie. polecam ich 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, odświeżam temat bo lata lecą i fachowcy się starzeją/zmieniają. Poszukuje kogos kto naprawi mi BMW 740 e38, gaśnie na zimnym + uszczelki klawiatury do roboty + sprawdzenie poziomu oleju w ASB. Fajnie jakby 1 warsztat sobie z tym wszystkim poradzil a cena naprawy nie przekroczy ceny auta. Czy ma ktoś jakieś konkretne miejsca do polecenia panowie? Liczę na wasza pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bylem dzis u pana Kwiatkowskiego w Luzinie. Caly warsztat robi pozytywne wrazenie. Sympatyczna atmosfera ,traktuja klientow z szacunkiem i mozna z kazdym pogadac. Pomiedzy poczekalnia a warsztatem jest szyba przez ktora mozna sobie patrzec jak chlopaki dzialaja. Nikt nie zabija wzrokiem jak na chwile wejdziesz na warsztat cos dopytac/zobaczyc. Warunki sa zblizone do ASO.


Robilem

hamulce tyl : tarcze , klocki ,okladziny , mechanizmy, nowy płyn, odpowietrzenie calosci

poduszki: 2 silnika i 2 skrzyni

mial byc jeszcze plyn chlodniczy ale sprawdzilismy zamarzalnosci ostatecznie zostal stary.


Co wazne Nie naciagaja. Sprawdzaja zuzycie czesci i płynow.

Na koniec sprawdzenie zawiechy i ogolne rzucenie okiem co nadaje sie do wymiany w najblizszym czasie. Zrobili mi liste.

Generalnie bardzo dobre podejscie. Nic w stylu dawaj kase i spier... :)


Napewno do nich wroce na zrobienie zawiechy. chociaz mam z Gdanska 60-70 km w jedna strone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.