Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Szukam porządnego fachowca na ternie Sosnowca/Dąbrowy Górniczej/Będzina lub gdzieś niedaleko podejmie się regeneracji podwójnego vanosa w n42b20. Pozdrawiam. :)

Z tego co mi wiadomo to nie ma możliwości regeneracji tego typu vanosów. Może już ktoś to ugryzł. Jeśli tak proszę o link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam porządnego fachowca na ternie Sosnowca/Dąbrowy Górniczej/Będzina lub gdzieś niedaleko podejmie się regeneracji podwójnego vanosa w n42b20. Pozdrawiam. :)

Z tego co mi wiadomo to nie ma możliwości regeneracji tego typu vanosów. Może już ktoś to ugryzł. Jeśli tak proszę o link.

 

Jak nie ma możliwości? Regenerują vanosy przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Poszukuję speca, który zna się na kompach. Byłem już u 3 speców(w tym mAuto z katowic) i komp dalej niepełnosprawny. Nie można sterować klimą oraz wysokością podnoszenia klapy z komputera(jeden z mechaników stwierdził, że to być może nawigacja nie z tego modelu), oraz podobno na siłę wyłączony jest moduł od ABS, który non stop zgłasza usterke a podobno jest sprawny. Wersja kanadyjska, komp wgrany do pierwotnego systemu i wgrana opcja europejska. Polecicie jakiegoś magika z Gliwic i okolic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobil klimat odradzam całym sobą. oddałem po zakupie e90 na wymianę mechanizmu tylnej szyby. mechanizm wymienili na używkę, dodatkowo bez mojej zgody wymielili przełącznik szyby z tyłu i jedną świecę. no i podpięli na chwilę do kompa. koszt 1200 zł. naciągacze i tyle. na śląsku ciężko z dobrym warsztatem, możesz popytać w m auto w katowicach, choć też mam mieszane uczucia, ale znajomy jeździ do wrocławia i tak w e90 2.0d po lifcie wymienił rozrząd za coś koło 3,5 klocka. w katowicach śpiewali 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam dobrego warsztatu w Bielsku-Bialej nie ASO Sikora :). Wiem że takowy jest robi gość tylko bmw straciłem jego numer telefonu. Mial warsztat na złotych łanach wiem że się przeniósł ale nie wiem gdzie. Ogólnie zajmowal się driftem jeżeli ktoś kojarzy proszę o kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z moim bmw. Seria 1, e87, 2.0 benzyna + gaz.

Auto na zimnym silniku na benzynie gaśnie. Obroty falują. Na gazie tylko obroty falują.

Po rozgrzaniu nie gaśnie, obroty trochę falują.

Sprawdzone świece, cewki, kompresja, odma – wszystko ok.

Błędy to:

1) 29CC przerywacz spalania wielu cylindrów rozpoznany

2) 29CF przerywacz spalania cylinder 3 rozpoznany

3) 29Ce przerywacz spalania cylinder 2 rozpoznany

4) sonda lambda (rząd1, czujnik1 oraz rząd 2, czujnik1 zamienione

 

Mam też problem z napinaczami pasów, podobno to mata obecności paażera i da się to ustawić żeby zawsze była obecność pasażera i nie będzie problemu.

Szukam fachowca który ogarnął by mi te tematy. Województwo małopolskie lub śląskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Świeżo kupione 728 w manualu - po lekturze forum czy opinii Znajomego: trafiło do Ekipy z M-Technik / Żelazna, Katowice;


Profesjonalna obsługa, kontakt z klientem na bieżąco, konsultowane wszystko (bez wkładania części i "Pan zapłaci teraz"), na tyle co się znam usługa wykonana jak należy;

Auto odzyskało sprawność, jeździ jak należy, wykonane dwa dni później badania techniczne potwierdziły że nic (z rzeczy niezbędnych do poprawy) nie umknęło uwagi Zakładu.


Koszty pozostawię dla siebie, ale Znajomi posiadający BMW po ujrzeniu listy części / usług strzelali wyżsżą kwotą niż uiściłem, także kwotowo też ok:

https://images86.fotosik.pl/491/5b3e3bcf966beb86.jpg


Materiały własne filtry x3 (olej z filtrem wymieniałem wcześniej - jak zawsze - w LukArt, oddział Bytom - również polecam), reszta części / akcesorium ze strony Warsztatu.

Stosowane zamienniki lub tam gdzie trzeba części OEM z ASO (nowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.