Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

... są dobrzy, na tle konkurencji nawet bardzo, ale jak Adam sam robił samochody było duuuzo lepiej...

od kiedy nabrał uczniów a odeszła od niego stara ekipa to lata świetności niestety ma za sobą,

do tego moim zdaniem nad pasją zaczęła dominować komercja co się przełożyło na ceny.

 

Ja się tutaj nie zgodzę. Fakt - teraz u Adama jest chłopak, który pracuje już jakiś czas (na początku roku też był) ale Adam cały czas jest na warsztacie, pilnuje, patrzy. Z autami które miałem i które były kiedykolwiek w rodzinie z największym profesjonalizmem spotkałem się w dwóch miejscach - oba dotyczą marki BMW i jest to Mautoczęści - Adam i Hypertech - Filip. Nigdzie nigdy nie traktowano mojego auta w taki sposób, nie doradzano, nie rozmawiano.

 

chyba piszecie o 2 różnych Adamach (Auto Classic Service i Mautoczęści)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanicznie dobrzy nie są , ja przynajmniej ich bym nie polecał ale z diagnostyką chyba nie mają problemów a może nawet i są dobrzy - BritCarparts

 

Kilka słów komentarza po wizycie w serwisie.

Zgodnie z propozycja użytkownika kristal, po umówieniu wizyty, podjechałem do BCP.

Wszystko odbyło się punktualnie, fachowo, sprawnie i profesjonalnie.

Poza diagnostyką, wykonana została kalibracja EGR oraz klarownie i prosto (jak dla niefachowca) zasugerowane co wymaga sprawdzenia (mechanicznie).

 

Reasumując polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, potrzebuje sprawdzonego serwisu w celu wymiany oleju w skrzyni automatycznej,

pacjent 520d LCI 235k nalotu, najlepiej w Warszawie bądź na trasie na mazury.

OilExpert w Dawidach. Robiłem ostatnio regeneracje mechatroniki i wymiana oleju z miską.

Mają także dużo części na miejscu jako że prowadzą sklep internetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jeden taki większy chłop w sensie mechanior ale nie wiem czy cały czas bo byłem tam 2,3 razy w przeciągu ostatnich 3 tyg i nie mam pojęcia czy mówimy o tej samej osobie.

A coś z nim nie tak ? Moje wrażenia z serwisu są pozytywne jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie,

prośba o namiary na warsztat, który ogarnie vanosy n52 3.0 e60, przy ok. 2,5 tyś obrotów ogromne drgania silnika i budy, słaba moc auta, wypadanie zapłonu- wymieniony świece i cewki, disa ogarnięta. Mechanik mówił, że to vanos jednak nie chce się podjąć naprawy- kogo polecacie w Warszawie oraz z jakimi kosztami to się może wiązać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat Mautoczęści w Legionowie na ul. Warszawska 121a. Wczoraj robili mi serwis olejowy oraz wymiane oleju ASB w 530d F11. Profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie. Pozdrawiam Pana Adama i reszte zespołu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat Mautoczęści w Legionowie na ul. Warszawska 121a. Wczoraj robili mi serwis olejowy oraz wymiane oleju ASB w 530d F11. Profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie. Pozdrawiam Pana Adama i reszte zespołu.

 

i wydluzasz tym samym 3 miesieczna kolejke :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat Mautoczęści w Legionowie na ul. Warszawska 121a. Wczoraj robili mi serwis olejowy oraz wymiane oleju ASB w 530d F11. Profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie. Pozdrawiam Pana Adama i reszte zespołu.

 

i wydluzasz tym samym 3 miesieczna kolejke :)

Cierpliwi będą zadowoleni :cool2: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) szukam speca najlepiej w Warszawie od skrzyń dwusprzęgłowych bmw.

Mam głupi błąd. 005062 blokada parkowania DKG fault, parking-lock hook.

Żadnych objaw nie ma. Tylko wkurza mnie to bo ciągle się włącza wykrzyknik.

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedź Sycamore tam dosyć uczciwy facet siedzi może pomoże.Uczciwość to podstawa żeby zaraz nie wymyślił ktoś remontu za 7 k .

Wielu pewnie poleci Mid-Parts ale tam co patrze to co druga opinia negatywna więc niech się może ktoś inny wypowie.

Ogólnie kierownik już na starcie straszy wymianą komputera w skrzyni bez diagnozy dokładniejszej no i według niego w BMW taka sama skrzynia z auta o in nr VIN nie będzie pasować co się troszkę chyba mija z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no u mnie na pewno jakaś pierdoła jest winna :) jak naprawa ma kosztować kilka klocków to podziękuję bo skrzynia przerzuca jak wściekła :D

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem wywaliło błąd skrzyni przez zepsute jakieś wahadełko od zmiany biegów w mechatronice.

Skrzynia poza tym chodziła perfekcyjnie.Nowa mechatronika 6500 ale na szczęście udało mi się przełożyć używaną elektronikę z mechatroniki z innej skrzyni i wszystko działa już ok.

Niby mała pierdoła a BMW nie przewidziało sprzedaży nawet samej elektroniki w mechatroniku tylko komplet a o tym samym wahadełku już nawet nie mówię.

Życzę oczywiście jak najtańszego rozwiązania problemu. Przedzwoń do tego Sycamore bo inny forumowicz robił coś tam też w 6 i był zadowolony z obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko nie bede mial jak wrócić od tego Sycamore bo strasznie daleko jest ;/

znalazłem coś w wawie :

funcar i autowawer od skrzyń i mają całkiem dobre opinie i mam blisko do nich

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.