Skocz do zawartości

3XX + opis usterki = FORMAT TYTUŁOWANIA WĄTKÓW!!


mattiss

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA! Dotyczy wszystkich nowych tematów zakładanych od tej chwili, tj. 27.01.2010

 

Poprawny schemat tytułowania wątków w dziale E36:

 

3XX + skrótowy opis usterki

 

 

  • 3XX - Model auta: 316i, 318ti, 325tds...etc.
  • Skrótowy opis usterki - "ogrzewanie nie daje ciepłego powietrza"; "po wymianie opon auto ściąga na lewo"...etc

 

 

:arrow: Tytuł musi zawierać obie informacje. Każdy nowo założony temat, którego tytuł nie będzie pasował do schematu zostanie usunięty, a autor otrzyma ostrzeżenie!!!

 

:!: Niedopuszczalne są tytuły na kształt:

-"mam problem"

-"pomocy"

-"coś się dzieje z moją bunią" etc :!:

 

POPRAWNIE:

jeśli masz na przykład pytanie odnośnie demontażu kolektora dolotowego w 320i M52 to poprawny tyuł brzmieć powinien:

"320i Jak zdemontować kolektor dolotowy w M52"

_______________________________________________________________________

 

Na forum bardzo dużo jest nowych osób, które dosłownie powielają tematy utworzone dzień lub dwa wcześniej. Format tytułowania tematów usprawni korzystanie z wyszukiwarki, które stało się chyba mało popularne, choć sama wyszukiwarka jest o niebo lepsza niż kiedyś...

 

Proszę też NIE PISAĆ "E36" w tytule tematu, gdyż znajdujesz się właśnie w subforum E36 i wszyscy wiedzą, że tego auta temat dotyczy!

Jest to informacja zawarta w regulaminie, ale powtórzę ją tutaj: Proszę nie zakładać nowego tematu, jeśli natrafiliście na temat traktujący o podobnym problemie - piszcie w nim.

 

_____________

Mam nadzieję, że te nowe zasady nie są dla Was niczym dziwnym, ani nawet niczym nowym. Jest to rzecz, która ma usprawnić korzystanie z forum nam wszystkim.

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Moderatorzy

Skoro widzę, że jednak to taki wielki kłopot zatytułować poprawnie temat i prośby o to nie skutkują więc z mojej strony również nie będzie taryfy ulgowej!!!Proszę przede wszystkim wpisywać model auta lub kod silnika wszystkim będzie łatwiej!

Każdy źle zatytułowany temat jest przeze mnie natychmiast zamykany, a po upływie 2-óch dni usuwany!!!

Jeżeli ktoś będzie to robił nagminnie będę rozdawał nagrody (szczególnie za: POMOCY, PROBLEM, KILKA PROBLEMÓW, PROBLEM Z...., TUNING ZA 8 ZŁ :mrgreen: i WYKRZYKNIKI)!!!

PS. dlemat :mrgreen: też.

Jeśli twój post został zablokowany w związku z niezgodnością z powyższym możesz napisać do moderatora prośbę o odblokowanie w celu korekty

 

Pozdrawiam CICHY525.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.