Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie dorzucę Diag-Mot na Ostroroga 20 A w Warszawie http://www.diagmot.waw.pl/us%C5%82ugi/ Zajmują się mechaniką, ale robią też badania okresowe auta. Wszystkie informacje znajdziecie na ich stronie.

 

Ja przepraszam,ze sie czepiam ale idac tym tropem, moge polecic kilka stacji SKP na Woli, ktore robia badania i wymieniaja klocki.. Na diagnostyke przyjezdzaja do nas... Zatem jaki jest sens polecania takiego typu zakladow, ktore sie nie specjalizuja w BMW i czesto nie maja nawet odpowiedniego komputera (o wiedzy i doswiadczeniu nie wspomne)?

 

 

Chyba ten temat jest aby wymienić doswiadczenia. Nie widze problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a po co chcesz wymieniac olej w AS0? jestes na gwarancji ? winnym przypadku kazdy warsztat ci wymieni albo sam to zrobisz.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to rozsadne ale sadze ze zadne aso w wawie nie wymieni ci oleju ktorego sami nie dostarcza.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poprzedni właściciel mojego auta tak robił w Fusie ale zawsze kupował olej zalecany przez BMW. Może spróbuj u nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A to dyrektywa GVO już nie obowiązuje? ASO nie ma prawa odmówić Ci wymiany oleju jeśli dostarczony przez Ciebie olej spełnia wymagania producenta auta. A więc musi być odpowiedniej klasy lepkościowej wg klasyfikacji ACEA/SAE.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, poszukujemy z kolegą dobrego serwisu mechanicznego z Warszawy. BMW E92 325i, gaśnie podczas jazdy, a silnik wydaje raz na jakiś czas dziwne odgłosy. Chcemy, żeby ktoś dobrze zweryfikował usterkę, bo wcześniej był z tym pewien problem.

Przeczytałem sporo stron w tym temacie, ale mam wątpliwości.

 

Pan Śliwiński z Pruszkowa - sam jeżdżę i bardzo szanuję, ale w tym przypadku odpada, szukamy kogoś innego

ACS Raszyn - byłem mocno zainteresowany, ale na ostatnich stronach widziałem kilka negatywnych opinii, a nie chcemy już tracić czasu, albo przepłacać

Mautoczęści Legionowo - Jesteśmy z Ursynowa więc nie jest nam po drodze, ale jeśli będzie trzeba to podjedziemy i tam, bo widzę same dobre opinie o Nich

Britcarparts, RK Moto Janki, Motoricus - widzę pozytywne opinie, ale jest ich mniej niż np przy okazji Mautoczęści i niewiele mi o nich ogólnie wiadomo.

 

Mam prośbę do osób, które korzystały np z 2 serwisów z tych co wymieniłem i mogą jakoś je porównać lub podsunąć pomysł, który z nich wybrać.

Czy Mautoczesci nie miało żadnych poważnych wpadek? Jeśli tak to wolę chyba poświęcić trochę czasu niż ryzykować u innych m.in u ACS.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli szukasz kogos kto nikt nigdy nie zawalil to trzeba zadzwonic do Pana Andersena i on ktos poleci :lol: tylko ten conicnie robi nie popelnia bledow.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ursynowa to daleko do Legionowa? No proszę Cię :) Niektórzy jeżdżą z Łodzi do nich, a Ty marudzisz :) Wybrałbym na Twoim miejscu właśnie Mautoczesci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli szukasz kogos kto nikt nigdy nie zawalil to trzeba zadzwonic do Pana Andersena i on ktos poleci :lol: tylko ten conicnie robi nie popelnia bledow.

 

Zgadza się, to prawda :lol: Dzięki za pomoc, szczególnie na priv :cool2:

 

Z Ursynowa to daleko do Legionowa? No proszę Cię :) Niektórzy jeżdżą z Łodzi do nich, a Ty marudzisz :) Wybrałbym na Twoim miejscu właśnie Mautoczesci.

 

Tak racja, 30 km to nie tak dużo, gorzej z oczekiwaniem na miejsce. Możliwe, że będziemy do nich uderzać, zależy jeszcze jaki będzie czas oczekiwania i czy nam będzie się spieszyło :wink: Dzięki za opinie :cool2:

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to też chętnie przeczytam, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u kolegi Gorika79 (MAutoczesci) od 3 lat serwisuje auto. Polecam w 100%. Zero wpadek w moim przypadku. Jedną nie pokojącą mnie usterkę Gorik zdjagnozował przez tel i uspokoił moją duszę :) Jak sie da to warto poczekać.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Serdercznie,

CZy może ktoś z was polecić miejsce gdzie w Warszawie można obszyć kierownicę ?

 

Ja moge polecic zaklad na Piaskowej 3, tel: 788 524 095.

Jak dla mnie jedyni fachowcy. Aktualnie robia uslugi dla marek premium (Audi, BMW, Maseratti).. Zreszta jak do nich trafisz i poogladasz zdjecia na scianach to zrozumiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Potrzebuję firmy która ogarnia modyfikacje w autach - chodzi mi dokładnie o zamontowanie skróconego dolotu, przeniesienie dolotu na stronę pasażera oraz przeniesienie zbiorników ze strony pasażera na prawą. Mam gotowy KIT tego zestawu tylko trzeba mieć głowę do tego. Niestety zwykłe warsztaty odmawiają gdy zajeżdżam i pokazuję o co chodzi.

 

MIEJSCOWOŚĆ : WARSZAWA i krótkie max do tygodnia terminy.

Chyba że ktoś z forumowiczów chciałby to ogarnąć? :)

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam Serdercznie,

CZy może ktoś z was polecić miejsce gdzie w Warszawie można obszyć kierownicę ?

 

Ja moge polecic zaklad na Piaskowej 3, tel: 788 524 095.

Jak dla mnie jedyni fachowcy. Aktualnie robia uslugi dla marek premium (Audi, BMW, Maseratti).. Zreszta jak do nich trafisz i poogladasz zdjecia na scianach to zrozumiesz ;)

 

faktycznie dobry stosunek jakosci do ceny. Za to jakosciowo mozna zrobic duzo lepiej ale i rownierz duzo drozej. Marki premium juz dawno przestaly byc jakims wyznacznikiem jakosci.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Potrzebuję firmy która ogarnia modyfikacje w autach - chodzi mi dokładnie o zamontowanie skróconego dolotu, przeniesienie dolotu na stronę pasażera oraz przeniesienie zbiorników ze strony pasażera na prawą. Mam gotowy KIT tego zestawu tylko trzeba mieć głowę do tego. Niestety zwykłe warsztaty odmawiają gdy zajeżdżam i pokazuję o co chodzi.

 

MIEJSCOWOŚĆ : WARSZAWA i krótkie max do tygodnia terminy.

Chyba że ktoś z forumowiczów chciałby to ogarnąć? :)

 

jezeli chodzi o kogos KTO naprawde ogarnia modyfikacje to bym radzil pojechac do niemiec lub francji jezeli nie chodzi ci o modyfikacje dizla. Wyjdzie taniej i fachowo.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolot to jeszczesie da :

 

El-tec: trudno sie umowic dzwonic miedzy 18 a 19 ale warto najlepiej pojechac na miejsce sie umowic dziala blyskawicznie

 

http://www.el-tec.pl/pl/

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum więc pozdrawiam wszystkich bardzo .

Mam pytanie czy ktoś z was korzystał z serwisu RK Moto z Sękocina , wcześniej znajdował się w Nadarzynie .

Jeśli ktoś korzystał bardzo proszę o opinię na temat pracy tego serwisu , uczciwości i rzetelności przy wykonywanych naprawach .

Pozdrawiam i dziękuję za udzielone informacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, moje wrażenie z właścicielem bardzo podobne :) wszech wiedzący:)... jak na razie trochę się martwię mam tam auto z poważnym tematem i postanowiłem popytać :) Może ktoś jeszcze się wypowie albo trochę będę spokojniejszy o solidność albo nie :)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACS Raszyn - byłem mocno zainteresowany, ale na ostatnich stronach widziałem kilka negatywnych opinii, a nie chcemy już tracić czasu, albo przepłacać

Ja tam jestem mega zadowolony z tego serwisu a że tam jakaś negatywna opinia ot tym się nie kieruj.

Sam spróbuj i zobaczysz jaka jest prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.