Skocz do zawartości

M3 COMPETITION 2023 M DRIVE


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam, no i się wyprodukowała dosyć szybko ...

Zamówiona na początku lutego, wyprodukowana 01.06.2023

 

https://www.mdecoder.com/decode/wbs41ay050fr27672

 

Czekam na przyjazd do PL 😜

1.jpg

2.jpg

3.jpg

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
15 minut temu, irek.k napisał(a):

No to będziesz miał czym poszaleć 😁

Gratulacje 😀

Najbardziej ciedzy pokrętło i drive  

Haha 😂 

I normalna skrzynia a raczej dźwignia zmiany biegów 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 20.06.2023 o 08:32, maciej_cie napisał(a):

Piękne auto. Gratulacje.

Dziękuję w piątek jadę odebrać, cieszę się jak dziecko hehe 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
3 godziny temu, M4R10 napisał(a):

Te zdjęcia to z copartu?

 

tak dokładnie już po naprawie po dachowaniu i wyklepaniu , taką kupiłem na aukcji w Tanzanii 🙂

  • Lubię to 1
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

rodzinka w komplecie 🙂

trasa standardowa Częstochowa - Szczecin bezproblemowo prędkości na docieraniu max 200 ale wszystko ustawione na comfort lub eko więc przyspieszanie jak 320i 🙂

Auto mega nie ma podejścia do 340i nawet po modach inne zawieszenie , wszystko jest inne ....

dodatkowo w ustawieniach na comfort zawieszenie lepiej wybiera niż w stałym zawiasie M jaki mam w 340i więc jak ktoś się zastanawia nad m3 vs 340i jako daily to M3 spełni oczekiwania , kolor petarda nie żaluję wyboru ogólnie auto mega mi się podoba 

ile szybciej mogę umówić się do serwisu na wymianę pierwszą oleju ?

mam już 650 km 

 

FOTKA XX.jpg

FOTKA X.jpg

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, super autko. Będzie Pan zadowolony 😀 Jeździłem M3C, jest zauważalnie twardsza od M340i z adaptacyjnym ale dla mnie absolutnie ok. Mimo 20" z tyłu.  Pewnie nie RF pomagają. Jakie masz gumy? Michelin PS4S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Godzinę temu, macste napisał(a):

Gratuluję, super autko. Będzie Pan zadowolony 😀 Jeździłem M3C, jest zauważalnie twardsza od M340i z adaptacyjnym ale dla mnie absolutnie ok. Mimo 20" z tyłu.  Pewnie nie RF pomagają. Jakie masz gumy? Michelin PS4S?

Tak tak michelinki, chociaż tutaj jeszcze bmw nie oszczędza, dokładnie myślę że rf są mega twarde.... Auto petarda aż miło się patrzy 

Screenshot_20230624-144040.png

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje. Super wyglada.

Udalo Ci sie przed zakupem dostac M3 na caly dzien do testow? Pytalem ostatnio swojego handlowca czy jest taka mozliwosc i dostalem odpowiedz ze jazdy testowe autami M odbywaja sie wylacznie w towarzystwie pracownika Bmw. 

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2 godziny temu, boohmacher napisał(a):

Gratuluje. Super wyglada.

Udalo Ci sie przed zakupem dostac M3 na caly dzien do testow? Pytalem ostatnio swojego handlowca czy jest taka mozliwosc i dostalem odpowiedz ze jazdy testowe autami M odbywaja sie wylacznie w towarzystwie pracownika Bmw. 

Nie, nie testowałem, dzięki za miłe słowo... 

Jeździłem kilkoma m i zawsze mi się podobały ale co innego swoja a co innego kolegi to nigdy nie to samo.... Cały czas jeżdżę po głupie warzywka żeby wymienić pierwszy raz olej haha jest już 750km 😂 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2 godziny temu, boohmacher napisał(a):

Gratuluje. Super wyglada.

Udalo Ci sie przed zakupem dostac M3 na caly dzien do testow? Pytalem ostatnio swojego handlowca czy jest taka mozliwosc i dostalem odpowiedz ze jazdy testowe autami M odbywaja sie wylacznie w towarzystwie pracownika Bmw. 

To nie do końca prawda. Ja dostałem M8 Competition Gran Coupe i sam nim jeździłem 3 godziny. Co prawda nie był to cały dzień, ale nie musiałem wozić żadnego pracownika ASO. Może dla stałych klientów robią wyjątki 😉

Edytowane przez s0nar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
31 minut temu, wehyr napisał(a):

Nie, nie testowałem, dzięki za miłe słowo... 

Jeździłem kilkoma m i zawsze mi się podobały ale co innego swoja a co innego kolegi to nigdy nie to samo.... Cały czas jeżdżę po głupie warzywka żeby wymienić pierwszy raz olej haha jest już 750km 😂 

Gratuluję zakupu. Te pierwsze kilometry są frustrujące. Człowiek chciałby depnąć w podłogę, a tu trzeba się ograniczać 😉 Ja już na szczęście mam 1800km zrobione w większości bez celu i już się umówiłem na wymianę oleju, bo za chwilę dobiję do tych 2000km i będzie ogień 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
7 godzin temu, s0nar napisał(a):

Gratuluję zakupu. Te pierwsze kilometry są frustrujące. Człowiek chciałby depnąć w podłogę, a tu trzeba się ograniczać 😉 Ja już na szczęście mam 1800km zrobione w większości bez celu i już się umówiłem na wymianę oleju, bo za chwilę dobiję do tych 2000km i będzie ogień 😄

Dzięki serdeczne, pozytywnie zazdroszczę hehe, posiadasz 550i? 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
1 godzinę temu, wehyr napisał(a):

Dzięki serdeczne, pozytywnie zazdroszczę hehe, posiadasz 550i? 

Wytrzymasz, w sumie całkiem szybko nabijają się te kilometry 🙂

Tak, od ponad miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem tego kosmicznego samochodu. I choć już jeździ się bardzo przyzwoicie i dynamicznie nawet do tych 3500-4000rpm (w końcu to V8, które oferuje 750Nm już od 1800rpm) to jednak chciałoby się pojechać do odcięcia, skorzystać z launch control albo zostawić jakieś ślady opon na drodze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
51 minut temu, s0nar napisał(a):

Wytrzymasz, w sumie całkiem szybko nabijają się te kilometry 🙂

Tak, od ponad miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem tego kosmicznego samochodu. I choć już jeździ się bardzo przyzwoicie i dynamicznie nawet do tych 3500-4000rpm (w końcu to V8, które oferuje 750Nm już od 1800rpm) to jednak chciałoby się pojechać do odcięcia, skorzystać z launch control albo zostawić jakieś ślady opon na drodze 🙂

dokładnie tak hehe póki jeszcze bmw produkuje motory V8 trzeba korzystać , sam myślałem chwilę o M5 ale do miasta za duże auto , plus ciężar robi swoje ale korciło V8 biturbo potencjał na mody ogromny ( kolega miał poprzednia M5 na coś koło 800ps i 900nm , wychodziło mu w 3 osoby 5,4 100-200 a to już "lata" ) 😉 

M3 też czuć że jest ciężkie ale jak pisałem 340i vs m3comp to przepaść pod każdym względem , każde mxxx vs M jednak zmieniam zdanie i biję się w pierś ale to zupełnie inna bajka pod każdym aspektem...

i szczerze jestem zdziwiony bo jakoś m3 brzmi nawet nawet ... 

zobaczymy jak dotrę jak to jedzie sprawdzę dragy 🙂

  • Lubię to 1
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
50 minut temu, Randall napisał(a):

Gratulacje, piękny kolorek!

dziękuję , miałem dylemat czy żółty , czy może fioletowy czy inny z palety ( ale coś koło 24k dopłaty to za dużo jak dla mnie ) 

super wygląda w słońcu za 3 ty wejdzie folia na całe auto... bo zostanie ze mną na długie lata 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Bardzo dobrze, jak kiedyś jeszcze kupię coś nowego to od razu leci full ppf bo cała reszta powłok wosków to tylko pomoc w utrzymywaniu w czystości a nie realne zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
33 minuty temu, Randall napisał(a):

Bardzo dobrze, jak kiedyś jeszcze kupię coś nowego to od razu leci full ppf bo cała reszta powłok wosków to tylko pomoc w utrzymywaniu w czystości a nie realne zabezpieczenie.

dokładnie wyjaśnił mi to kolega u którego robię a znamy się długo .... powłoka tak jak mówisz auto ładnie wygląda po umyciu ale folia to każdy kamyk zamiast zrobić mikro uszkodzenia rozwali tylko folię 🙂 tylko najgorsza w tym wszystkim cena lol .... ale co zrobić teraz wszystko "kosztuje"

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.