Skocz do zawartości

Aktualizacja forum 29/05


Czy podobają Ci się zmiany?  

41 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

1. Co z czatem? Jednak wyłączyliśmy? 

2. Wielkość banera czescidobmw.pl to gruba przesada. Przy całej sympatii do tego sklepu to jednak ma być dodatek do forum. W tym momencie zajmuje całą stronę i jest irytujące. Osobiście widząc taki baner od razu loguję się do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Na forum są tylko dwie reklamy, do tego zamienne, więc chyba nie jest to przesada 😉 a z tego co pamiętam za utrzymanie forum trzeba coś czymś  zapłacić  😉

Ale fakt, baner jest ogromny, mniejszy też zrobi co ma zrobić 😉 

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką reklamę otrzymaliśmy od sponsora, popracujemy nad jej rozmiarem. Wysłaliśmy już emaila w tej kwestii do nich. Ilość 3 reklam to chyba nie tak dużo, tym bardziej że nie są to żadne popupy jak na niektórych znanych portalach informacyjnych. 

 

Co do czatboxa został on wyłączony bo zaczął zastępować forum, co mija się z celem na co zwrócili użytkownicy. 

 

5 godzin temu, DracoBlue napisał(a):

Ogólnie ilość reklam na tym forum to przesada 😄 Czat jest dostępny dla tego silnika: https://invisioncommunity.com/files/file/7465-chatbox-free/

Wystarczy zainstalować i nadać uprawnienia 🙂 

Wiemy jak funkcjonuje Invision Community, ale dziękujemy za troskę 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Planujesz dokonania jakiegos tlumaczenia bazy postow aby pozamieniac stare emoty (juz nieaktywne)  na nowe? Albo dogrania starych emotek tak zeby zachowac charakter starych postow?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Wlodi napisał(a):

Planujesz dokonania jakiegos tlumaczenia bazy postow aby pozamieniac stare emoty (juz nieaktywne)  na nowe? Albo dogrania starych emotek tak zeby zachowac charakter starych postow?

 

Tak, stare emotikony zostaną zamienione na nowe z każdym z postów. Tak samo z cytatami i innymi starymi bbcodami.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że pewne osoby się tu  napracowały ale chyba zmiany nie poszły idealnie w dobrym kierunku.  Jestem starej daty i nie jestem i nie muszę być na bieżąco z nowinkami. A tu co wszystko wielkie , rozlazłe , po co temat a w nim zamieszczony początek tematu niby po co , będę chciał wejść to przeczytam a tak dzięki temu zabiegowi widzę kilka tematów i muszę machać palcem by zobaczyć kolejne a kiedyś pierwsza strona i widok kilkunastu czy nawet więcej tematów przejrzyście. Niby jest tryb komputerowy ale to nie to samo.  I tak nikt sobie z mojego posta nic nie zrobi bo to żale starego faceta ale już teraz patrząc na forum a konkretnie czekając na odpowiedź ma się wrażenie że forumowicze uciekli czego oczywiście nie życzę. 

Szkoda. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Driver805 napisał(a):

Wiem , że pewne osoby się tu  napracowały ale chyba zmiany nie poszły idealnie w dobrym kierunku.  Jestem starej daty i nie jestem i nie muszę być na bieżąco z nowinkami. A tu co wszystko wielkie , rozlazłe , po co temat a w nim zamieszczony początek tematu niby po co , będę chciał wejść to przeczytam a tak dzięki temu zabiegowi widzę kilka tematów i muszę machać palcem by zobaczyć kolejne a kiedyś pierwsza strona i widok kilkunastu czy nawet więcej tematów przejrzyście. Niby jest tryb komputerowy ale to nie to samo.  I tak nikt sobie z mojego posta nic nie zrobi bo to żale starego faceta ale już teraz patrząc na forum a konkretnie czekając na odpowiedź ma się wrażenie że forumowicze uciekli czego oczywiście nie życzę. 

Szkoda. 

Dziękujemy za wszystkie opinie.  Każdą z nich traktujemy tak samo poważnie i z należytym szacunkiem, tym bardziej że większość z Was jest tutaj ponad dekadę. Ta społeczność jak i całe stowarzyszenie jest dla Was. Bez Was nie było by nic. 

Pamiętajmy jednak że zwykle ciężko zrobić coś, by każdemu zawsze wszystko się podobało. Zdajemy sobie sprawę, jak ogromne zmiany wprowadziliśmy i że nie każdemu muszą przypaść do gustu. 

Jednak jesteśmy otwarci na dialog i zawsze staramy się pomóc, znaleźć najlepsze rozwiązanie czy konsensus. 

Stare forum i jego minimalizm nie wrócą, ale spróbujemy zrobić coś, by zachęcić tych, którym zmiany się nie podobają, do dalszego uczestnictwa w życiu forum i stowarzyszenia. 

Zmian dokonaliśmy by było lepiej dla wszystkich, chcieliśmy m. in. usprawnić dodawanie postów czy zdjęć, co naszym zdaniem na poprzednim forum było utrudnione. 

Nowe forum ma niespełna miesiąc, stare było ponad 15 lat. Prosimy o danie nam szansy na dostosowanie wszystkiego tak, by korzystanie z niego było przyjemne i byście zaglądali tu chętnie - najlepiej codziennie 😉.

Z góry dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość. Życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana jak najbardziej na plus 🙂 phpBB jest bardzo przestarzałe i słabo wspierane, a komercyjne IPS to coś świeżego, stale aktualizowanego i nowoczesnego. Może jak byście przeszli na XenForo zamiast IPS wielu osobą spodobałaby się ta zmiana bardziej niż IPS, ponieważ XenForo jest prostsze-bardzej minimialistyczne niż IPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DracoBlue napisał(a):

Zmiana jak najbardziej na plus 🙂 phpBB jest bardzo przestarzałe i słabo wspierane, a komercyjne IPS to coś świeżego, stale aktualizowanego i nowoczesnego. Może jak byście przeszli na XenForo zamiast IPS wielu osobą spodobałaby się ta zmiana bardziej niż IPS, ponieważ XenForo jest prostsze-bardzej minimialistyczne niż IPS.

IPS został wybrany ze względu na ponad 10 letnie doświadczenie że skryptem. Planujemy wykorzystać jego potencjał w pełni, ale o tym za jakiś czas.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Myslalem, ze to kwestia czasu, ale jednak po kilku dniach nadal niemoge sie przyzyczaic i mam wrazenie, ze forum aktualnie jest mniej przejzyste/intuicyjne.

Wchodze jak zwykle w dzial F10 i pierwsze wrazenie lekki chaos.

Temat aktualny- pod nim reklama- pod nim 3 zamkniete/stare i potem nizej aktualne. Czy jest opcja jakies zmiany wizualnej/uporzadkowania ?, moze inny odcien tych zamknietych ?

Niemam nic do reklam, ale moze mniejszy format ? Te na prawie pol ekranu to przesada ( chodzie o ta na stronie glownej)

Prosba o wydluzenie czasu do Edycji 🙂 

FORUM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Na listach tematów w danych kategoriach, na samej górze zawsze są tematy podpięte, potem są tematy zwykłe. Tak samo było na poprzednim forum.

Co do reklam, tak jak pisałem wcześniej - jak dostaniemy mniejsze grafiki, od razu je wrzucam.

Co do czasu edycji, nadal myślimy jak to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Teraz zauważyłem, że reklama wyświetla się kilka razy. 
czy nie mozna zrobic tak zeby reklamy rotowaly tylko w tym pasku na gorze?

Inna sprawa, że to chyba my powinnismy definiować rozmiar grafik (co do piksela) a nie firma się reklamująca. Tak, żeby jakiś standard był…

IMG_4903.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
W dniu 8.06.2023 o 13:07, Driver805 napisał(a):

Wiem , że pewne osoby się tu  napracowały ale chyba zmiany nie poszły idealnie w dobrym kierunku.  Jestem starej daty i nie jestem i nie muszę być na bieżąco z nowinkami. A tu co wszystko wielkie , rozlazłe , po co temat a w nim zamieszczony początek tematu niby po co , będę chciał wejść to przeczytam a tak dzięki temu zabiegowi widzę kilka tematów i muszę machać palcem by zobaczyć kolejne a kiedyś pierwsza strona i widok kilkunastu czy nawet więcej tematów przejrzyście. Niby jest tryb komputerowy ale to nie to samo.  I tak nikt sobie z mojego posta nic nie zrobi bo to żale starego faceta ale już teraz patrząc na forum a konkretnie czekając na odpowiedź ma się wrażenie że forumowicze uciekli czego oczywiście nie życzę. 

Szkoda. 

Masz zaznaczony taki widok, zmień sobie na tylko tematy i będzie jak w starej wersji 😉

image.thumb.png.bb7e3aa6d03ecda79e478cd481dd0613.png

 

A reklamy administracja w końcu ogarnie 😉

Edytowane przez GR

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Strasznie zamula to nowe forum. Średnio 3 4 sek trwa otwarcie czegokolwiek. Np będąc na głównej i wchodząc w moja zawartość zajmuje to 4 sekundy. Masakra. Bez znaczenia czy na wifi czy 5G jest wooooooolno.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No właśnie otwarcie głównej jest dość szybkie- przejście z innej strony internetowej na bmw klub. Ale cokolwiek już klikając tutaj to zamula. Mówię o komórce, kompa nie używalem już z 3 lata 🤣

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie ciemnego motywu forum.

Może da się zrobić tak aby nieprzeczytane tematy miały chociażby tytuł w inny kolorze? Teraz jest to tylko pogrubiona czcionka z tą małą ikonką i według mnie jest to mało czytelne.

  • Lubię to 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2023 o 13:54, Kuj0n napisał(a):

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie ciemnego motywu forum.

Może da się zrobić tak aby nieprzeczytane tematy miały chociażby tytuł w inny kolorze? Teraz jest to tylko pogrubiona czcionka z tą małą ikonką i według mnie jest to mało czytelne.

Dodaje na listę rzeczy do zrobienia 

 

12 godzin temu, M4R10 napisał(a):

@Admin cos forum wczoraj padło? Czyżby @wehyrje skasował? Bo tak ostatnio obiecywał.🤣🤣

Mieliśmy drobny problem z serwerem 😃

 

Przy okazji - reklama czescidobmw.pl została zmniejszona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.