Skocz do zawartości

Aktualizacja forum 29/05


Czy podobają Ci się zmiany?  

41 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Powinna byc tez dodana opcja zmiany wersja mobilna, wersja komputer na dole gdzie język, motyw i kontakt. Wiele ludzi korzysta juz tylko i wyłącznie z urządzeń mobilnych ale nie znaczy to że lubią wersje mobilne forum. Teraz, żeby zmienić na komórce na wersję komputerową muszę to robić w ustawieniach chrome. Osobiście wersja komputerowa na te chwile jest dla mnie bardziej przejrzysta i czytelna.

Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, feel_x napisał(a):

Powinna byc tez dodana opcja zmiany wersja mobilna, wersja komputer. Wiele ludzi korzysta juz tylko i wyłącznie z urządzeń mobilnych ale nie znaczy to że lubią wersje mobilne forum. Teraz, żeby zmienić na komórce na wersję komputerową muszę to robić w ustawieniach chrome. Osobiście wersja komputerowa na te chwile jest dla mnie bardziej przejrzysta i czytelna.

Mówisz i masz 🙂

Na dole w wyborze motywów są teraz dwie pozycje extra - z dopiskiem NR (od not responsive)

image.png.fda7c4ba23f4687af9304a1879de837e.png

Wybierz tą, która Cię interesuje i myślę że teraz będzie okej.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
4 minuty temu, Admin napisał(a):

Mówisz i masz 🙂

Na dole w wyborze motywów są teraz dwie pozycje extra - z dopiskiem NR (od not responsive)

image.png.fda7c4ba23f4687af9304a1879de837e.png

Wybierz tą, która Cię interesuje i myślę że teraz będzie okej.

Od razu lepiej 😉

  • Lubię to 1

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Admin napisał(a):

Co do przypominania e-maila, nie możemy tego zrobić. Wtedy każda osoba znająca nazwę użytkownika, mogłaby przejrzeć Wasze adresy e-mail. Chyba nikt tego nie chce?

Ale wiesz że robi się to wysyłając maila przypisanego do konta, podając swojego nicka system wysyła maila na adres przypisany do konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

pewnie autor postu używa jasnej wersji i nie zauważył, że skopiował tekst i wkleił w oryginalnym formacie, gdzie czcionka nie była domyślna i akurat w kolorze tła ciemnej wersji forum 😉

  • Dziękuję 2

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Ciekawe na co pozwala ten silnik forum i choć widać, że na dużo więcej od poprzedniego, to mimo tego może być trudne odwrócenie wymuszania wklejania jako zwykły tekst - teraz jest to w menu kontekstowym wklejania jak w Windows\Office.

  • Dziękuję 1

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, M4R10 napisał(a):

@Admin jak zajrzysz to tego wątku mając czarny profil to również nie widzisz tekstu?

 

Hej

Poprawiłem zawartość, a na przyszłość przy wklejaniu można kliknąć PPM i wybrać "Wklej bez formatowania"

image.png.7fec3574f3a5441dacc02b97485e174a.png

Ewentualnie na dole edytora  po wklejeniu pojawia się opcja do usunięcia formatowania

image.png.8a724a11cd1c4d145c83f873bd747865.png

 

 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2023 o 10:07, koron1 napisał(a):

Nie można odpowiadać w wątkach "Sponsorowane" ?

Już można - przepraszamy za kłopoty - to nasz błąd.

 

W dniu 3.06.2023 o 21:10, Kuj0n napisał(a):

Czy jest opcja wprowadzenia możliwości edycji postów bez ograniczeń czasowych?

 

Musimy przemyśleć jak to zrobić w kwestii formalnej, prawdopodobnie skończy się na każdorazowej konieczności zaakceptowania przez moderację edytowanego wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Można ustawić "Twoją zawartość" jak w poprzednim silniku?

Tak, żeby to była lista wszystkich tematów, w których pisałem, byłem autorem, śledziłem, a nie jak teraz, że pojawiają się kilka razy te same tematy, wg. kolejności odpowiedzi w nich? nie potrafię tego przestawić.
Tamta lista była bardzo spoko, w tym wydaniu jest mocno średnie.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
BKP
Ten post został doceniony przez BKP!

0okm otrzymał(a) odznakę 'Great Support' i 500 punktów.

Tak, można. Wybierasz widok kompaktowy zamiast widoku rozszerzonego.

2023-06-05 16_01_10-Window.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2023 o 16:02, GR napisał(a):

Ciekawe na co pozwala ten silnik forum i choć widać, że na dużo więcej od poprzedniego, to mimo tego może być trudne odwrócenie wymuszania wklejania jako zwykły tekst - teraz jest to w menu kontekstowym wklejania jak w Windows\Office.

Na dużo więcej niż poprzedni 🙂 To jeden z najlepszych silników komercyjnych forum 🙂 Również mam na nim forum. Poprzedni phpBB czyli darmowy skrypt forum jest bardzo przestarzały i mało funkcjonalny. Zmiana na plus 🙂 PS: Polecam uruchomienie logowania za pomocą nazwy użytkownika lub email, bo aktualnie jest tylko email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.