Jump to content

Jak uruchomić, nie działa pilot, alarm zazbrojony e36 compac


klimek2

Recommended Posts

Pomóżcie bo brakuje mi pomysłów. Wczoraj zamknąłem samochód z pilota (2 guziki). Po powrocie godzinę później nie mogę rozbroić alarmu. Samochód nie reaguje na pilota, zmiana baterii nic nie dała. Centralny nie działa z kluczyka i otwiera tylko 1 drzwi. Alarm cały czas aktywny i nie idzie go wyłączyć. Kable przedzwoniłem, bezpieczniki sprawdziłem i dalej nie wiem gdzie szukać przyczyny problemu. Jak rozbroić ten alarm i jak zreanimowac by chociaż centralny z kluczyka zamykał drzwi?
Link to comment
Share on other sites

Czy sam moduł komfortu (z 5 wtyczkami) posiada w sobie jakiś alarm? Zajrzałem już wszędzie gdzie był montowany tj, za schowkiem, pod kolumna kierownicza i okolicach, nigdzie nie znalazłem niczego co choćby przypomina alarm lub sam EWS.

Czy jeśli założę "nowy" moduł komfortu to będę w stanie otworzyć i zamykać samochód centralnym? Generalnie nie mogę zalać paliwa bo mi zamek trzyma klapkę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.