Skocz do zawartości

M4 Competition M xDrive Black Sapphire Metallic 2023


vulnerarius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Dzięki :) PPF będzie na całym aucie :)


A w ogóle to napiszę jeszcze, że mam do sprzedania świeżo zdjęty z kół mojego M4 komplet letnich opon Pirelli P Zero 19/20” :)


Rozmiary:

- przód 275/35 ZR19 100Y

- tył 285/30 ZR20 99Y


Cena za komplet 5000 zł z wliczoną wysyłką. Opony są przechowywane w serwisie BMW ZK Motors i stamtąd będą wysyłane kurierem. Przy odbiorze własnym cena 4900 zł.


Zainteresowanych zapraszam do kontaktu :)

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Auto już po folii, więc pierwsza długa trasa za mna i polowa dystansu dotarcia osiągnięta.

 

5432f89a26c0a8e40eac3f6472714657.jpg

 


W trybie podstawowym spalil… 10l/100 km. Ja jestem w szoku. Komfortowe i względnie ekonomiczne auto :)

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gratuluje autka M4 jest piekielne dobre , w czarnym kolorze wygląd bestia. Testowałem wszystkie szybkie auta od M2 do M6, AMG, Audi i powiem M4 jest the best.

Nawet nie widzę konkurencji dla niego..... w tej chwili ....

Szerokości.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzieki!


Wrażenia… G82 jest bardziej wszechstronnym autem niż poprzednie Mki 3/4. Nadaje się do jazdy na co dzień. W normalnym trybie jest dość ciche i nie za twarde, a po wciśnięciu paru guzików robi się dzikie i szybkie. Niczego bym też nie dodał i nie wywalił z konfigu jak do tej pory. Zdecydowanie bym nie zamienił na żadne inne auto dostępne na rynku w tej cenie.

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Folia pod wpływem jazdy i zmiany temperatur pracuje i wstaje tu i owdzie. Poza tym pare paneli było do zmiany bo widać było niedoskonałości. Ciężko czarny i ciemny lakier okleić bo wszystko widać :)
Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Folia pod wpływem jazdy i zmiany temperatur pracuje i wstaje tu i owdzie. Poza tym pare paneli było do zmiany bo widać było niedoskonałości. Ciężko czarny i ciemny lakier okleić bo wszystko widać :)

To racja. Często folia ma wady i wygląda jak by szpachla była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Gratulacje nowego auta :cool2:

Modyfikacja wydechu w tym wypadku to konieczność. Nie słychać że jedzie M, jedynie wyróżnia się wyglądem, bo dźwiękowo to wtapia się w tłum zwykłych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Auto dotarte i dziś po serwisie. Jest to szalona bestia, trzeba przyznać. Dla mnie w trybie MDM sprawia wrażenie łatwiejszej w prowadzeniu i bardziej przewidywalnej niż przy włączonej pełnej stabilizacji. A co do opon Yokohamy… Lepiej, żeby były rozgrzane przed agresywną jazdą, bo inaczej grip jest słabiutki.

 

d412c3d588ed2fc48f6c7141d523dc82.jpg

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.