Skocz do zawartości

Fotel w 3


soonny4wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Autor wątku napisał o alcantarze, czyli pewnie ma właśnie sportowe fotele. Na forum widziałem opinie, że w przypadku G20, najwygodniejsze są te najbardziej podstawowe fotele, ale sam nie mam porównania.


Podobno pomaga podłożenie jakiejś płaskiej poduszki, albo ręcznika na siedzisko, bo problemem są mocno wystające boczki, które naciskają na uda.


U siebie mam sportowe, połączenie materiału i sensatec i na początku też było kiepsko jeśli chodzi o komfort. Teraz trochę się przyzwyczaiłem i 3 godziną trasę robię bez jakiegoś większego dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygoda tych foteli pewnie mocno zależy od budowy ciała i od tego w jakim stanie są plecy danej osoby (trening, wady postawy, itp.). Ale faktem jest, że sporo ludzi narzeka na niski komfort, jest nawet gdzieś wątek na forum na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygoda tych foteli pewnie mocno zależy od budowy ciała i od tego w jakim stanie są plecy danej osoby (trening, wady postawy, itp.). Ale faktem jest, że sporo ludzi narzeka na niski komfort, jest nawet gdzieś wątek na forum na ten temat.

Też tak uważam, niestety osobnicze uwarunkowania i tyle. Moje sportowe skóra+materiał przelot 10h (z sikaniem po drodze) zero problemu. :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale kupujecie i jeździcie serią 3. Nie od dziś wiadomo, że im większy komfort się oczekuje, tym większe auto trzeba kupować. Serie 5 i 7 są znacznie bardziej komfortowe.

A to, że płaci się niemałe pieniądze za BMW, to kwestia marki i jakości wykonania z odpowiednim standardem. Chcecie wyższy komfort za te same pieniądze? Polecam Forda Mondeo, Skodę Superb czy inne auto z segmentu wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.