Jump to content

Kto pomoże ogarnąć E31 850i z 1991 (Nadarzyn/Warszawa)


xianek

Recommended Posts

Witajcie... Co prawda nowy na forum nie jestem, ale od lat się nie odzywałem... Ostatnio spełniłem swoje marzenie z lat 90 i kupiłem E31 850i z 1991... Generalnie auto jest całkiem OK, ale szukam kogoś kto byłby mi w stanie sprawdzić je kompleksowo i dokonać ew. napraw. Wg mnie silnik nie jest tak aksamitny jak powinien. Są inne drobne problemy, ale nic strasznego, co najwyżej uporczywego jak to w tych autach bywa. Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Witam, rozmawiałem z PM i dostałem namiar do speca od E31, ale niestety Pan nie odbiera telefonu... Próbowałem parę razy w różne dni... A zatem:


Kogo polecacie lub czy mógłby ktoś pomóć załatwić i wymienić sprzęgło w E31 850i manual? Mam też drobny problem ze szczelnością układu chłodzenia (zapewne jakaś rurka). Nie chciałbym oddawać tego auta komuś kto by się na nim uczył, a zatem liczę na Waszą pomoc.


Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Dopiero teraz przeczytałem wasze odpowiedzi ( widocznie za rzadko zaglądam :-) ) - niemniej, właśnie dzowniłem do ACS i terminy to tak mniej-więcej na za rok... Tymczasem ostatnie miesiące auto przestało i nic przy nim nie robiłem. Teraz mam je u mechanika, który ogarnia układ chłodniczy, ale sprzęgła się nie podejmie. W miedzyczasie mam też inne BMki do robienia... (nie handluję - zbieram). Muszę się w końcu z kimś poznać kto mi pomoże ogarnąc te tematy. Dzięki za podpowiedzi! Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.