Skocz do zawartości

Pakiet palacza - wymiana


maszp

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że to pierwszy post to witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów serdecznie.

Mam pytanie o wymianę pakietu palacza na wyposażenie standardowe - chciałbym pozbyć się tej zapalniczki i popielniczki (sądzę że to miejsca wkłada się jakiś schowek i gniazdo z zamknięciem) i pytanie jakie elementy muszą być wymienione (nr części) aby mieć standard oraz jaki jest zakres prac przy tym zabiegu?


Auto to E91 2011 z manualną skrzynią oraz bez obsługi navi itp - standardowy tunel.

pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z tego co pamiętam, do demontażu trzeba zdjąć dekor tunelu środkowego. Nie jest to jakieś bardzo trudne.


Znam trzy wersje tego schowka: duży otwarty, duży zamykany i zamykana popielniczka.


Napisałeś najpierw że chcesz usunąć gniazdo. To co chcesz obok gniazda? Ta popielniczka może równie dobrze robić za mały schowek.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zleży mi na gnieździe, ale nie na zapalniczce - ponieważ tę trzeba wyciągać, gdzieś odkładać itp. mam w innym aucie gniazdo w tym miejscu i ma ono zgrabną klapkę - myślałem, że tu też tak to jest rozwiązanie - że nie ma zapalniczki jest gniazdo i nie ma popielniczki i jest schowek.


Zapalniczka jest jeszcze o tyle niewygodna, że jak się jej nie włoży to jeśli coś tam wpadnie i może być zwara - więc będę musiał o tym zawsze pamiętać. Ten schowek ma u mnie jedno przeznaczenie: będą tam leżały drobniaki do parkomatu więc otwarte gniazdo zapalniczki to proszenie się o kłopoty.

Zostawię jak jest.

dzięki bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.