Skocz do zawartości

Wzmacniacz HIFI OE do wersji audio bez wzmacniacza


Solin1993

Rekomendowane odpowiedzi

cześć


Mam pytanie moje e60 ma podstawowe audio bez wzmacniacza znalazłem oryginalny wzmacniacz od wersji HIFI Harman/Becker wiem ze powinien znajdować się w bagażniku po lewej stronie ale nie widzę tam żadnych dodatkowych kabli czy ktoś już podłączał taki wzmacniacz albo mógłby podzielić się doświadczeniem czy można to podłączyć bez jakiegoś większego kombinowania . Chciałbym trochę poprawić audio i tak aby było ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,


Dokładałem u siebie całe audio HiFi. Musisz dołożyć parę przewodów, w skrócie od radia do wzmacniacza 4 przewody 0,75mm2 i wzbudzenie 1 przewód 0,35mm2, od wzmacniacza do dwóch głośników pod fotelami 4 przewody 2,5mm2 i od wzmacniacza 2 przewody 4mm2 jako zasilanie z tylnej skrzynki i masa. Ogólnie do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da, ale musisz wymienić także suby pod siedzeniami.

Przy innych głośnikach dojdą soprany (już będzie lepiej), po wyminaine subów i wzmaka, dojdą basy.

Najtansza opcja poprawy, to wymiana na używki - oryginały z hifi lub z logic i do tego wzmacniacz na suby.

Wzmacniacz inny niż oryginał - 2 kanałowy.

Oczywiście jak masz większy budzet - to nowe głośniki, są zestawy + wiekszy wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć


Mam pytanie moje e60 ma podstawowe audio bez wzmacniacza znalazłem oryginalny wzmacniacz od wersji HIFI Harman/Becker wiem ze powinien znajdować się w bagażniku po lewej stronie ale nie widzę tam żadnych dodatkowych kabli czy ktoś już podłączał taki wzmacniacz albo mógłby podzielić się doświadczeniem czy można to podłączyć bez jakiegoś większego kombinowania . Chciałbym trochę poprawić audio i tak aby było ori :)

 

Zobacz ten film, masz jak wymieniac głośniki. Zamiast tych z zestawy wkładasz używki.

Wzmacniacz do Twojego systemu to dużo prostsza sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja bym tam robił L7, kable do głośników i tak trzeba ciągnąć a reszta idzie przez światłowód plus zasilanie i już jest fajna muza

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe trzeba ciągnąć żadnych kabli, poza suby - wzmacniacz i powrót.

I tutaj też jest łatwo, bo wpinasz się tuż przed subami. Przy dołożeniu głośników z hi-fi dochodzą soprany.

Na soprany już jest przygotowane gniazdo przy głośnikach średnich. Nawet nie musisz wyjmować radia, działasz na oryginalnym okablowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Czemu ci się poszukać nie chce?Na tacy podaję.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=390300

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.