Skocz do zawartości

BMW pokazuje stan licznika 999999


Arti750

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,kolega chciał mi swoim aparatem skasować inspekcje.wszedl,wbił datę i jak się okazało wykasowało się wszystkie przeglądy,czyli oleje,filtry,przegląd itd.licznik teraz wskazuje 999999 i kropeczka nad. Po odpaleniu pokazuje na chwilę prawidłowy stan licznika i potem wraca do 999999. Wszystko inne działa bez zarzutu.Jest jakaś możliwość powrotu do normalności? Dzięki za pomoc.

BMW E65 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzona zawartość pamięci eeprom. Potrzebny prawidłowy wsad z poprawną sumą kontrolną, ogarnąć pawidłowy vin i przebieg i będzie działać. Tak to jest jak się podpinasz nie odpowiednim sprzętem i próbujesz zrobić coś czego tym sprzętem robić nie powinieneś. Licznik do speca od BMW i ogarnie "na stole".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć chłopaki.

Czy ktoś z Was mógłby podpowiedzieć jak wgrać prawidłowy VIN i przebieg. Również zrobiłem sobie 999999 km. Posiadam NCS Ekspert, WinKFP ale nie umiem tego zrobić. BMW E66 z 2006 roku, po liftingu, silnik 4423cm.

Baaardzo byłbym wdzięczny za pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście cofnąć licznik a to was przerosło.Możesz pisać co chcesz,tłumaczyć się,ale łykną to Ci co nie mają pojęcia.Szukaj pomocy u takich szemranych pajacy co dorabiają się na takich oszustwach.Pyta w serce tym co kręcą liczniki.
Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.06.2023 o 20:58, SkeYT napisał(a):

Wyżej napisałem jakie jest rozwiązanie tego typu problemu. Pozdrawiam.

to nie rozwiązanie - mogę kupić inne auto też-po to jest auto by można było samemu grzebać i mieć satysfakcję, a jeśli komuś się prośba o pomoc nie podoba to niech się nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

i można bez żadnego speca auto ogarnąć, bez żadnego wyjmowania licznika itd... jak ktoś bardzo chce to sobie ogarnie a hasło że auto za 1500 zrobi z wyjmowaniem licznika to jakaś farsa-taki napisał jakiś ponoć magik.

Licznik do speca od BMW i ogarnie "na stole".  - bzdura sam ogarnąłem kolego SkeYT  - żadna pomoc z Twojej strony -

....   !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.