Skocz do zawartości

Yanosik


pepe1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest jakaś możliwość aby używać yanosika w tle korzystając z fabrycznej navi? Kolejne pytanie, jak zwiększyć głośność komunikatów w yanosiku? Dotychczas w poprzednim samochodzie podczas komunikatu z yanosika używałem pokrętła zmiany głośności i działało, w x5 kręcenie pokrętłem podczas komunikatu zwiększa głośność muzyki np Spotify a nie samych komunikatów.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dopytam w jaki sposób wgrałeś yanosika do x5? bezpośrednio z samochodu, z aplikacji BMW czy ew poprzez telefon oraz android auto? Będę wdzięczny za podpowiedź.

Podpinam się :) nigdy nie korzystałem z Yanosika a widzę w tym coraz większą zasadność :) jak najwygodniej go ogarnąć do X5 ? Da się to zrobić bez użycia zbędnych / szpecących wnętrze urządzeń od nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosika używam od lat. Wszystkie samochody podpięte przez bluetooth naglasniaja komunikaty z telefonu. Nigdy nie próbowałem Apple czy android auto. To po prostu działa, jakby ktoś dzwonil, wyczytuje komunikat i się rozłącza. Za każdym razem, jak wsiadam do kolejnego wozu tak jest. ( nissan, Skoda, audi, bmw, merc). Tyle testowałem przez ostatni rok. A nie wyobrażam sobie jazdy powyżej 10km bez Janosika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanosik jednak działa w tle :) wystarczy w carplay uruchomić yanosika, następnie wrócić do ekranu BMW i można korzystać z fabrycznej bawi słuchając ostrzeżeń z yanosika. Co do regulacji głośności wyglada na to ze można to zrobić tylko gdy fizycznie korzystamy z aplikacji.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć

czy wszyscy ma cię tak ze jak używacie Yanosika w carplay to nie mówi komunikatów radar, zagrożenie itp. tylko wyskakuje powiadomienie na ekranie a jak ustawicie cel podroży to mówi komunikaty czy tylko ja tak ma używam IPhone 8 iso16 da się jakoś to ustawić żeby ciągle gadał komunikaty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam janosika korzystając z AA. Wsiadam do samochodu i janosik uruchamia się automatycznie. Może działać w tle , jeśli wybiorę nawigację bmw, mogę wybrać nawigację z telefonu itp. Działa to bardzo fajnie, wszystkie komunikaty są w formie głosowej, oraz się wyświetlają.

Ps Używam AA i telefonu szajsunga S21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Używam janosika korzystając z AA. Wsiadam do samochodu i janosik uruchamia się automatycznie. Może działać w tle , jeśli wybiorę nawigację bmw, mogę wybrać nawigację z telefonu itp. Działa to bardzo fajnie, wszystkie komunikaty są w formie głosowej, oraz się wyświetlają.

Ps Używam AA i telefonu szajsunga S21.

 

ale jeśli działa w tle to chyba są tylko komunikaty głosowe i nic się nie wyświetla?

przynajmniej tak jest u mnie i komunikaty tylko się wyświetlają jeśli Yanosik jest ustawiony na głównym wyświetlaczu.


swoją drogą, właśnie przez to, że tylko są komunikaty głosowe jeśli działa w tle i jedziesz np. na google mapas, to kiedyś miałem mocno wyciszone radio i ...... nie usłyszałem ostrzeżenia, co mnie kosztowało parę stówek :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.