Skocz do zawartości

M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

DSC-2158.jpg

DSC-2157.jpg

Cam-Scanner-01-29-2021-16-30.jpg

Cam-Scanner-01-29-2021-16-32.jpg


Witam wszystkich forumowiczów, długo miałem dylemat co wybrać , cały czas była myśl aby było to 330i rwd plus szpera jak u Randala , pod koniec września dowiedziałem się iż wchodzi mild hybdir , a co za tym idzie niższa akcyza na auto i wyposażenie. Z różnicy jak dla mnie za dużej zrobiła się nagle suma całkiem do zaakceptowania ( auto staniało o 13500 + wyposażenie więc około 20k taniej )

Z dwoma znajomymi handlowcami byłem w stałym kontakcie ( jak ktoś chce uzyskać dobry rabat zapraszam na priv )

Zaczęło się od 15% a skończyło na 20%+ , co uważam, że jest dość dobrym wynikiem ( nie mam floty, nie kupuję często bmw i nie jestem milionerem, jeszcze haha :D , może kiedyś wpadnie kupon EUROMILION .

Leasing operacyjny z gwarancją stałej raty bez różnicy jaki będzie wibor okolice 105% 4 lata

Z wyposażenia wziąłem co potrzebne ( tym razem NAVI , niestety ludzie na to zwracają duża uwagę przy kupnie auta używanego , x drive , nie było innego wyboru , aczkolwiek przy tej mocy jest już jak najbardziej akceptowalne , nie stać mnie niestety na m3 , w której przód jak dla mnie jest dość ciekawy plus ten żółty kolor robi robotę .... kilka innych drobiazgów jak lasery , hk, grzane tyłki i kiera , i parę innych duperelek , konfig typowo pod siebie bez zbędnych bajerów ....

Zamówiona koło 20.10.2020 , odebrana wczoraj 28.01.2021 i od razu zawiozłem na detaling....

Auto mi się podoba jest to jednak mega przeskok względem f30stki , prowadzi się sztywno, zawieszenie jak dla mnie ( felgi 19 cali runflaty i stałe zawieszenie M ) jest idealne , komfort dalej pozostał i za nic nie zamieniłbym na adaptacyjne, po krótkiej przejażdżce utwierdzam się w przekonaniu , że dokonałem dobrego wyboru.

Pierwsze pytanie, czy da radę wyłączyć tego asystenta utrzymywania pasa ruchu? bo aż się przestraszyłem wjeżdżając lekko na pas obok, jak zaczęło mi telepać kierownicą jakbym delirkę jakąś miał ....Nie mam żadnych asystentów więc ska się wzięło to u mnie?? czy to jest jakiś element tempomatu? Czy część jakiegoś pakietu? Będę wdzięczny za odpowiedź ....

zrobiłem póki co 30 km hehe odbiór auta we wtorek, zostawiam f30 na detaling i oddaję w końcu bratu, niech mu służy ....

Co do planowanych modów, to teraz będzie powłoka na wszystko co możliwe fireball plus folia na klamki ( za dorog wychodzi całe auto w folii , oczywiście jak na moją kieszeń )

na lato planuje felgi m performance 898 , bardzo przypadły mi do gustu i 19 cali jest dla mnie optymalne....

przed latem chciałbym zamontować pakiet zewnętrzny m performance ( przód , tył, progi , bez czarnej lotki ta mi wystarczy )

oraz wydech m performance ( akrap chyba je produkuje ) dedykowany na rynek USA , handlowiec mówił że da radę go ściągnąć i założyć , mam nadzieje że nie trzeba będzie nic tylko w sterowniku kodować i pasuje on plug&play , może ma ktoś wiedzę na ten temat??

numer części : 18302464492

być może będzie jakiś box , miało być dte system , aczkolwiek dużo osób narzeka, pozostaje racechip ( rozmawiałem ze sportmile i daje całkiem fajne przyrosty i troszkę tych boxów tam robi, poza tym racechip w końcu ma swoją hamownię więc być może jakoś te boxy funkcjonują ) , miał być dp ale nie ma sensu montować go przed gpf gdyż często potem wyskakują różne błędy ....

Póki co pozostaje cierpliwie czekać na odbiór auta z detalingu...

Będę systematycznie uzupełniał galerię o jakieś ciekawe zdjęcia ( wiem wiem te są do du.... ) robione kapciem

może komuś ten temat pomoże przed wyborem g20stki....

Edytowane przez wehyr
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty :)



Mam podobny gust, moje 340 moze bedzie tego samego koloru :)))) ale dravit mnie kusi fest,

chociaz ten portimo.......... jak widzialem g20 na mpkacku i mperf. to mi szczena opadła :)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Graty :)



Mam podobny gust, moje 340 moze bedzie tego samego koloru :)))) ale dravit mnie kusi fest,

chociaz ten portimo.......... jak widzialem g20 na mpkacku i mperf. to mi szczena opadła :)

 


dziękuje , micha mi się cieszy, zrobiłem teraz konfig i ceny poszły do góry ten sam konfig +5000zł na dzień dzisiejszy , masakra :D

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Z gratulacjami poczekam, aż się pojawi więcej zdjęć, żeby nie było na wyrost;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Gratulacje! Fajna tablica :8)

Niezły zbieg okoliczności, moja równo rok temu była w ASO na przeglądzie zerowym :wink:

Niestety asystent pasa jest teraz zawsze włączony i za każdym razem trzeba go wyłączać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :cool2:

Miałem 330i w takim kolorze :cool2:

Skoro ty czekałeś 3 miesiące to pocieszające ,ja mam termin odbioru koniec kwietnia ,a zamawiałem koniec grudnia .

Czekam na lepsze zdjęcia ,zwłaszcza lamp przednich ...

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratulacje, świetne auto :cool2:

Aż teraz żałuję, że nie poczekałem z decyzją o zakupie. Po tych obniżkach i rabacie o którym piszesz wyszłoby podobnie. Pozostaje wystawić cesje :D

 

Hehe, po prostu mi się przyfarcilo....

Obniżka była od końca 10.2020 do 28.01.21

Te 3 miesiące można było kupić najtaniej, teraz plus 5k...

Cieszę się bo może będzie trzymało w miarę cenę

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratulacje! Fajna tablica :8)

Niezły zbieg okoliczności, moja równo rok temu była w ASO na przeglądzie zerowym :wink:

Niestety asystent pasa jest teraz zawsze włączony i za każdym razem trzeba go wyłączać :?

Dziękuję :mrgreen:

Głupie pytanie a jak się go wyłącza?

:mrgreen:

W aucie byłem tylko 20min.

Czyli to jest w standardzie, czy podpięte pod jakiś pakiet?

Kolega ma multiassist co auta dla wszystkich leasingów rejestrują w pl to poprosiłem o 777 i pierwsze litery imion hehe

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gratulacje :cool2:

Miałem 330i w takim kolorze :cool2:

Skoro ty czekałeś 3 miesiące to pocieszające ,ja mam termin odbioru koniec kwietnia ,a zamawiałem koniec grudnia .

Czekam na lepsze zdjęcia ,zwłaszcza lamp przednich ...

 

Dziękuję :mrgreen:

Mam nadzieję kolega z detalingu porobi fajne fotki i oczywiście wrzucę, może komuś się to przyda, kto stoi przed dylematem wyboru koloru

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Super fura, gratulacje :) Daj znać jak się załatwia takie blachy :mrgreen:

 


Dziękuję :D

Ladnie poprosiłem, kolega załatwił przez dyrektora w urzędzie miejskim na zamówienie

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Gratulacje! Fajna tablica :8)

Niezły zbieg okoliczności, moja równo rok temu była w ASO na przeglądzie zerowym :wink:

Niestety asystent pasa jest teraz zawsze włączony i za każdym razem trzeba go wyłączać :?

Dziękuję :mrgreen:

Głupie pytanie a jak się go wyłącza?

:mrgreen:

W aucie byłem tylko 20min.

Czyli to jest w standardzie, czy podpięte pod jakiś pakiet?

Kolega ma multiassist co auta dla wszystkich leasingów rejestrują w pl to poprosiłem o 777 i pierwsze litery imion hehe

 

Ja nie brałem asystentów a tego i od pasów i tak mam wiec to chyba standard albo i wymóg jakiś UE.

Wyłączasz w idrive, masz skrót obok awaryjnych ale teraz już trzeba go wyłączać za każdym razem :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale i tak podziwiam Twój zen, ja po odbiorze zawsze robię trasę i zwykle 2 tys km w 3 dni xD

 

Po prostu teraz mam do mają Sajgon w pracy....

I i tak nie mam kiedy jeździć hotele zamknięte a w weekend kukurydziana z USA WPADA I nie jeżdżę

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.