Skocz do zawartości

CHIPTUNING BMW seria G, silniki B38, B47, B58, B48, B58, N63


jnx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

HALO RODACY W NIEMCZECH, BELGII ORAZ HOLANDII!


Zapraszamy na chiptuning, kodowanie, DPF OFF, EGR OFF, ADBLUE OFF, Doposażenia, zabezpieczenia Author IGLA, Aktualizacje sterowników, aktualizacje map nawigacji.


Działamy na terenie NRW, Belgii oraz Holandii.


Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane, na hasło BMW KLUB bedzie rabat :)


Jesteśmy również w Polsce na Dolnym Śląsku.


www.appscar.pl

https://www.facebook.com/AppsCar77

biuro@appscar.pl


Nordrhein-Wesfalen, GERMANY: +49 176 4659 5881

Dolnośląskie, POLAND: +48 782 667 592



Gwarantujemy, że odpowiemy na każdą wiadomość, email i telefon. Jeżeli nie możemy odebrać, zostaw proszę wiadomość, na pewno oddzownimy.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
TC Perf wali niestety gotowce :) na dodatek wgrywane przez zewnętrzny support, który im obrabia pliki (przynajmniej w większości przypadków :) byłem kiedyś i widziałem jak tylko leci upload/download na ekranie :) może coś się zmieniło od tych paru lat, natomiast ja zadowolony nie byłem, bo podejście do mojej osoby było tragiczne

Diagnostyka silników N53 i N43

Możliwość zdalnej diagnostyki, szczegóły zapraszam na PRIV

6CiWSrm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam Polecam bardzo chłopaków od R-Motors Szczecin naprawdę dają radę i nie wgrywają gotowca tylko stroją wszystko na miejscu i ściągają limiter bez dodatkowych

dolcòw, ja nawet nie wiedziałem ze zdjęli bo na autobanie jakoś mnie zdziwiło jak przy 270 dalej się rozpędzal :D

Furmanka 640 XD G32 seria wyszła 309KM i 710Nm po montazu FMIC-PRO wyszło 407KM i 880NM autko jeździ całkiem dobrze nie dymi i jestem bardzo zadowolony.

wykres mogę podesłać na PW dla zainteresowanych ,bo nie wiem jak wkleić tutaj przecież to żadna tajemnica :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Polecam bardzo chłopaków od R-Motors Szczecin naprawdę dają radę i nie wgrywają gotowca tylko stroją wszystko na miejscu i ściągają limiter bez dodatkowych

dolcòw, ja nawet nie wiedziałem ze zdjęli bo na autobanie jakoś mnie zdziwiło jak przy 270 dalej się rozpędzal :D

Furmanka 640 XD G32 seria wyszła 309KM i 710Nm po montazu FMIC-PRO wyszło 407KM i 880NM autko jeździ całkiem dobrze nie dymi i jestem bardzo zadowolony.

wykresik wklejam, przecież to żadna tajemnica :D

 

We2kcE.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy jest w PL firma, której udało się złamać zabezpieczenia MHEV-ów?

Nikt na ten moment nie złamał.

W niecierpliwym oczekiwaniu na wciąż nie nadchodzący przełom w tym temacie - jak rozumiem jedyną aktualnie dostępną opcją w zakresie poprawy pracy B58 mHEV jest box dte systems?

Alternatywą dla odważnych/niecierpliwych/zdesperowanych/wczesnych naśladowców (wybrać odpowiednie) jest wysyłka komputera do obywateli o pochodzeniu wschodnio-europejskim, którzy ze względu na agresję Rosji na Ukrainę przenieśli się z działalnością do Irlandii/Finlandii - zgadza się?

Najbardziej naiwne z pytań "unieszczęśliwionych" B58 333KM w G30/G31 - opcji wgrania/podłączenia/wyczarowania (j/w) fabrycznego programu z G20/G21 uwalniającego choć odrobinę potencjału samochodu również nie ma? Sterowniki niezmienne rozpoznają taki program jako "obcy" i odrzucą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
ja juz mialem zamawiac do mojego f36 b48 ale bylo info ze tloki sie pozpadaja, niby ze nie wazne czy byl tuning czy nie to moze to wystapic, niektorzy wine widzieli w uzywanie slabego paliwa. W 330 sa mocniejsze tloki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
1 godzinę temu, siwyZS napisał(a):

Jak Poznań to ja robiłem kiedyś w goodhope, pod pleszewem, facet widać ogarniał temat, może warto podpytać

Nie , tu chodziło o ten konkretny warsztat. W poniedziałek jade do TuneFroce w pile. Tam jest ciut drożej ale robiłem juz tam 2 auta i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.