Skocz do zawartości

COMFORTMEDIA.PL - ANDROID W TWOIM BMW


COMFORTMEDIA.PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Mam jednostkę w E90 wersja z wycinaniem deski. Możecie wiecie jak mi pomóc bo chłopaki z Comfortmedia dopiero jutro będą dostępni a ja mam dzisiaj wyjazd i jedna funkcja i szwankuje. Mianowicie połączenie telefoniczne. Ja kogoś słyszę i w trybie aux i z dodatkowego głośniczka ale mnie niestety nie słychać. Dostałem nową aktualizację ale nic to nie dało ale podobno jest gdzieś w ustawieniach czułość mikrofonu ale nie mogę tego znaleźć. Tel jest na pewno ok bo to nowy iphone 13 i bez połączenia z jednostką w trybie głośnomówiącym słychać mnie idealnie mimo że tel jest dużo dalej w uchwycie niż mikrofon wbudowany w urządzenie. A jak Wam działa ? Dodam że (chyba) nie mam mikrofonu dodatkowego BMW ani dokładanego do stacji. Jak to u Was działa bo raczej ten wbudowany też powinien jakoś działać a u mnie niestety nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kubagoller napisał(a):

Też chętnie się dowiem bo przez to nie korzystam z CarPlay.

Mi nie działa ani przez CarPlay ani nijak A za 3tys. to raczej chyba powinno. Ja coś nie mam szczęścia z tym sprzętem bo to już mój drugi. Od Comfortmedia pierwszy bo poprzedni kupiony gdzie indziej w maju tamtego roku bezużyteczny ponieważ niechcący nacisnąłem żeby pendrive był pamięcią współdzieloną i pliki systemowe przekopiowały się na pendrive. Po tym resetowało się i wieszało a sprzedający umył ręce od tego twierdząc że to moja wina, jak się nie znam trzeba było nie ruszać i nie chce pomóc w żaden sposób. On twierdzi swoje a ja twierdzę że po co udostępniona funkcja która psuje urządzenie a do tego żeby nie wiedział jak zrobić jakiś twardy reset czy żeby nie miał pliku wsadowego ? Tych plików ponoć nie da się już przekopiować z powrotem. Było taniej ale już nigdy się nie skuszę na to tańsze. No i mam nadzieję że to z Comfortmedia będzie działać jak należy 🙂 

Przepraszam Was wszystkich a również Comfortmedia bo nie powinienem pisać o innej firmie tutaj ale chcę przestrzec wszystkich przed chęcią zaoszczędzenia paru groszy. Ja niestety stary a głupi dałem się zrobić.

Póki co nie wiem jak Wy ale ja z Comformedia jestem zadowolony choćby z tego faktu że jest kontakt z chłopakami i nie ukrywają się jak tamten wcześniej. Wysyłają aktualizacje itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Partnerzy klubu

Czesc,

Strona caly czas coś "świruje" , w tym tygodniu postaramy sie odświeżyć linki i informację.

Pozdrawiam

Łukasz

Edytowane przez COMFORTMEDIA.PL

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry. Wszystkim, mam takie pytanie. Nie mogę włóczyć CarPlay kiedy wchodzę w oprogramowanie ZLink przez jakie to musi działać to wyświetliła mi jakiejś QR kod i treść dla wpisania jakiegoś kodu. Pomóżcie jak załatwić ta sprawę Co muszę zrobić żeby to działało jak w autach z Apple CarPlay.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
W dniu 26.07.2023 o 22:08, Billioner napisał(a):

Dzień dobry. Wszystkim, mam takie pytanie. Nie mogę włóczyć CarPlay kiedy wchodzę w oprogramowanie ZLink przez jakie to musi działać to wyświetliła mi jakiejś QR kod i treść dla wpisania jakiegoś kodu. Pomóżcie jak załatwić ta sprawę Co muszę zrobić żeby to działało jak w autach z Apple CarPlay.  

Hej,

Jak masz urządzenie od nas to się odezwij. Masz prawdopodobnie starszą wersje, musimy Ci aktywować dostęp do tej funkcji.

Łukasz

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.07.2023 o 22:08, Billioner napisał(a):

Dzień dobry. Wszystkim, mam takie pytanie. Nie mogę włóczyć CarPlay kiedy wchodzę w oprogramowanie ZLink przez jakie to musi działać to wyświetliła mi jakiejś QR kod i treść dla wpisania jakiegoś kodu. Pomóżcie jak załatwić ta sprawę Co muszę zrobić żeby to działało jak w autach z Apple CarPlay.  

Witam,

Uruchomiłem CarPlay na tej stacji przez Z-Link. Z QR kodem i przy pomocy Pana Łukasza. ale to było ponad rok temu. 

Odpowiadając na inne pytania i problemy dotyczące CARPLAY (już chyba kiedyś to opisywałem).  

Ustawienie do tej pory miałem następujące:

Bluetooth był ustawiony jako Android stacja. Dzięki temu Car Play uruchamiał się przez wifi i po kablu. Niestety tak musi być bluetooth włączony. Inaczej Z-Link nie działa i nie łączy CarPlay. 
Tylko, żeby można swobodnie rozmawiać, trzeba za każdym razem NA telefonie przełączać się na BlueTooth samochodu (w moim przypadku BMW3773 nazawakodowa :)) - ponieważ okazało się, że to ON poprawnie obsługuje zarówno mikrofon jak i dźwięk. Pozostając na połączeniu BlueTooth z adrodiem mikrofon nie działał... jak przełączę w stacji Androida bluetooth na OEM (BMW) Z-Link się nie aktywuje i CarPlay nie działa. 

Inaczej u mnie to nie chciało działać. 

Po ponad roku się wkurzyłem i nie korzystam z CarPlay tylko z samego androida, przy czy rozmowy prowadzę przez Bluetooth bmw. ...

 

Teraz pytanie ode mnie. 

Jak zaktualizować stację??? mam ściągniętą wersje 3.5.3. a nawet najnowszą ale konia z rzędem temu co i jak wybrać, żeby to zadziałało. Aha próbuje zaktualizować z pendrive'a ...

 

Pzdr

Edytowane przez MichalCiok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do naszej dzisiejszej rozmowy telefonicznej zamawiam stacje z bezprzewodowym carplay (iphone) oraz idrive , kamerę cofania, tuner dab wraz z montażem w Rzeszowie do X3 E83 przedlift z fabrycznym ekranem nawigacji

Edytowane przez fox2plus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam bmw  x3 e83 pakiet m z fabryczną nawigacją. Niestety padł mi moduł navi w bagażniku i nie działa wyświetlacz   i w związku z tym pytanie czy da się podłączyć waszą stację bez tego modułu czy muszę kupić gdzieś używkę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, navo napisał(a):

Witam. Posiadam bmw  x3 e83 pakiet m z fabryczną nawigacją. Niestety padł mi moduł navi w bagażniku i nie działa wyświetlacz   i w związku z tym pytanie czy da się podłączyć waszą stację bez tego modułu czy muszę kupić gdzieś używkę. Pozdrawiam

Okazało się również. Nie działa moduł sterujący bleutooh znajdujący się w bagażniku. Zmieniarka niby pracuje a dźwięku tez nie ma . Działa tylko radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

Dobry Wieczór,

Wszystkie zamówienia są oczywiście realizowane na bieżąco, zachęcamy wszystkich do kontaktu poprzez infolinie - 884 883 037, jest to najszybszy sposób skontaktowania się z nami.

Co do pytań:

@MarSix
Tylko wersje 11, mozna podniesc do 12. Android 10 zostaje androidem 10.

----------------------------

- Co do ustawienia i działania Carplay i Android auto, Michał nagra film w przyszłym tygodniu i wrzuci na forum.

@navo

Można podłączyć, wystarczy zmienić radio na zwykłe , business, gdzieś mamy jeszcze pare sztuk - oddamy w gratisie :))) , no chyba, że chcesz zachować oryginalne menu to wtedy oryginał trzeba przywrocic do działania. 

Pozdrawiamy

 

Edytowane przez COMFORTMEDIA.PL

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem z ciekawości do mojej starej E63 , działa super. Jak brać to z najwyższym androidem i pamięcią , kolega ma ze starszym i mniej pamięci i jest spora różnica w działaniu.

Jedyny mankament to słabe działanie zestawu głośnomówiącego, jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia.

Widziałem virtual cokpit z tej samej firmy, chyba też kupię z ciekawości, wygląda zajebiście choć cena trochę wysoka.

Ma ktoś zamontowane obydwa ? Jak to współdziała ?

Edytowane przez mc55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2023 o 21:35, COMFORTMEDIA.PL napisał(a):

Dobry Wieczór,

...

Tylko wersje 11, mozna podniesc do 12. Android 10 zostaje androidem 10.

-...

 

Witam,

czy planujecie sprzedaż nowszego systemu opartego o Androida 13? - chętnie taki system bym kupił/pomógł testować w fazie pilota - nie oczekuję tutaj żadnych zniżek, po prostu chciałbym używać Androida 13, jak w telefonie jest już 14-tka.
z góry dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu

@3voQ

13 sypie błędami, pierwszych egzemplarzy po wprowadzeniu również nie bedziemy sprzedawać, one też będą miały problemy wieku dziecięcego 

 

Ł.

ComfortMedia

Montaż na terenie całego kraju

Telefon 884-883-037, Mail kontakt@comfortmedia.pl

FB https://www.facebook.com/Comfort-Media-Android-w-Twoim-BMW-102755611412663

YT https://www.youtube.com/channel/UCieU99psIdMYqQRRNLeOWJw

GXjJXJB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.