Skocz do zawartości

Dziwny dźwięk przy hamowaniu - BMW 318i E90 2.0 129KM


carolus89

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego ci sie swieci kontrolka silnika to wiesz ,czy tak sobie jezdzisz?

to nie jest normalny dzwiek takie brzeczenie

 

Byłem u mechanika. Odesłał mnie do elektryka, bo z komputera nie ma synchronizacji z modułem ABS i leci błąd, o którym pisałem tutaj viewtopic.php?f=70&t=327340#p2400075

Dodatkowo mam ten problem viewtopic.php?f=70&t=327857

 

Jestem umówiony do mechanika na przejrzenie rozrządu i wymianę świec. Może wtedy zobaczy czy nie jest to coś mechanicznego, bo nie wiem czy do wizyty u niego uda mi się ogarnąć temat elektryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem rozrzad przy 150tys ,slizg byl polamany. Nie pamietam czy mi chrobotało przy chamowaniu ale przy odpalaniu czasami tak,falowaly czasem lekko obroty a klekot silnika byl jak w dieslu. takze w zaleznosci ile masz nalatane to mozna sie odniesc do rozrzadu.

n46b20 to silnik ktory wydaje czasem dziwne dzwieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem rozrzad przy 150tys ,slizg byl polamany. Nie pamietam czy mi chrobotało przy chamowaniu ale przy odpalaniu czasami tak,falowaly czasem lekko obroty a klekot silnika byl jak w dieslu. takze w zaleznosci ile masz nalatane to mozna sie odniesc do rozrzadu.

n46b20 to silnik ktory wydaje czasem dziwne dzwieki.

 

Wczoraj miałem ten dźwięk z filmiku przy... przyspieszaniu, przy hamowaniu nie. Po paru minutach dźwięk zniknął. Dziś z kolei już po zatrzymaniu się na światłach, a przy przyspieszaniu i hamowaniu nie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.