Skocz do zawartości

Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Ja podłączyłem - Sprawdziłem które piny odpowiadają za bursztynowe i białe podświetlenie tego "światłowodu" znalazłem na schemacie w newtis które piny odpowiadają za zasilanie podświetlenie przycisku zamykania drzwi, podłączyłem i działa. To tylko dwie kolejne diody, nic złego nie może się stać.

Diody w ramce są na 12V więc źródło zasilania nie gra roli.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
A widzisz. To ja sie zamotalem. To jest zrobione w prosty sposob, a ja zalozylem, ze tak jak ledy wielokolorowe decyzja o kolorze jest sterowana magistrala LIN, czyli jest zasilanie a trzeci przewod to wlasnie sygnal sterujacy. Dawno tych ramek nie montowalem i zapomnialem jak to dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie ma LIN, jest tylko minus i plus do bursztynowego i plus do białego podświetlenia.


Zostawiłem oryginalną wiązkę z ramki z podświetleniem więc mam jeszcze wtyczkę na podświetlenie cupholdera, tylko nie chciało mi się jeszcze sprawdzić, czy występuje ta obudowa z podświetleniem jeśli mam tam USB.


1.jpg

2.jpg

3.jpg

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wlutowalem sie w 12v od przycisku otwierania drzwi. Działa tak jak trzeba, tylko że led zastosowałem z przedlifta i swieci mega słabo. W sumie nie wiem, czy po lifcie są mocniejsze, ale raz jeździłem poliftem z pełnym oświetleniem ambient i wydawało mi sie że lepiej to świeciło :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Mam samochód z 3/2014 kupiłem panel lci i po podłączeniu nie włączając zapłonu świeci sie grzanie foteli. Po włączeniu samochodu panel działa złe tzn nie reaguje na przyciski lub działają błędnie?

Panel kupiłem walnięty czy trzeba coś jednak zakodować?

 

Sam dorabiales wiazke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka ramka odrazu z kablami i kostkami do podpięcia będzie Ok? https://allegro.pl/oferta/bmw-3-seria-f30-konsola-srodkowa-tapicerka-led-10840979356


Nie mam podświetlenia nóg ani podświetlenia popielniczki. Czy jeżeli to kupię to tylko podpinam gdzieś w kostkę i wszystko gra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Trzeba tylko wziąć pod uwagę że to jakiś chiński pasek ledowy a nie dwie proste diody ze "światłowodem" jak w OEM :)

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam. Sprzedałem auto f31 i została mi cała ramka LCI nowa z przygotowanym kablem do podłączenia… kupiłem … zrobiłem kabelek ale brało czasu zamontować … jeśli ktoś chce kupić chętnie sprzedam ten panel konsoli centralnej … część nowa oryginalna BMW nie chińska podróbka… zapakowana w foli … ja zapłaciłem w salonie 160 zł chyba gdzieś faktura jest


Sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.