Skocz do zawartości

Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Bądź ostrożny z zagniataniem pinów, bo jak spłaszczysz za bardzo i stracą owalny/kwadratowy przekrój to nie włożysz tego do wtyczki. Niestety w tych wtyczkach gniazda są bardzo długie i wchodzi w nie cały pin do samego końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Montował ktoś te ramki z Aliexpress? widziłałem że ktoś pytał ale ciekawi mnie różnica w efekcie bo różnica w cenie obecnie jest kolosalna

Kolosalna ? 450zl za wszystko Ori części wyszło.

Żeby była różnica kolosalna to na Ali 45zl by musiało być...

A te z Ali słabo, bo tryb sport świeci na niebiesko a nie na biało jak Ori ambient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

czy jest ktoś chętny do łączonego zakupu poniższych elementów? Widziałem ze sprzedają tylko po 10sztuk.

Piny z kablem 61130005198 x 3stk

Piny z kablem 61130005197 x 3stk

Piny bez kabla 61131393723 x 3stk

Wtyk 61138377072 x 1stk

Wtyk 61136931929 x 2stk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Mi się nie chciało za bardzo bawić w to ale samo oświetlenie mi się podoba.

Więc najtańszą drogą, kupiłem połamaną/podrapaną ramkę z oświetleniem i do swojej przełożyłem sam "światłowód". Dorobiłem kawałek przewodów i bursztynowe podświetlenie ramki podłączyłem pod przycisk zamykania drzwi - nie mam pakietu oświetlenia a tak przynajmniej będzie działać przyciemnianie.

Koszt 30 zł... 15zł ramka, 15zł przesyłka i 30 minut roboty.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć posiadam lci bez podświetlenia a chce założyć i podświetlenie panelu i podświetlenie cupholdera.

Chce kuoic używaną ramkę, i podpiąć się gdzie się da tak żeby dimmer działał. Ale mam taką zagwozdkę czy poliftowy panel/ramka klimy przyjmie moją, manualną klime. Klima manual pasuje do ramki z klimatyzacją automatyczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W F30 nie ma manualnej klimy. Pewnie mówisz o klimatyzacji jednostrefowej.


Co do ramki, to nie ma ona związku z rodzajem klimatyzacji. Nie możesz się podłączyć "byle gdzie". Musisz mieć oświetlenie sterowane LINem, czyli obsługujące dwa kolory. To się chyba pakiet oświetlenia nazywa (S653).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może podłączyć się, np. pod podświetlenie przycisku zamykania drzwi, traci w ten sposób możliwość wyboru koloru podświetlenia ale można podłączyć bursztynowe i zmniejszać jasność.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to mi chodziło, nie zalezy mi na zmianie koloru podświetlenia, mialem w mondeo mk5 bodajze 8 różnych i nigdy nie zmieniłem ze standardowego. Ale po a4 b8 we wnętrzu f30 po zmroku jest ciemno i ponuro jak w kościele wiec chociaż ten cupholder i ramka by się przydały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.