Skocz do zawartości

3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.


BF10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam problem ze swoimi 16 , otóż z przodu mam opony 205/55 z rantem ochronnym i opona wystaje delikatnie za nadkole , felgi to Azev 16 cal szerokość 7,1/2 , myślicie ze jak zmienie na 7 to będzie schowana ? Czy moge coś z tym zrobić bez klepania błotników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich do mojej lalki na nastepny sezon szykuje nowe felgi + lakierowanie mnie czeka calego auta. Obecnie mam diamantschwarz + jakies 15 felgowe germanskie alu. Lakier zawsze chciałem czarny , zastanawiam się ku Schwarz II akryl , chyba najładniejsza to bedzie czern. Co do felg , myslalem nad jakimis szprychowymi typu bbs rc090 . Czy moglibyscie mi doradzic jakies dobre felgi , zeby rowniez sie nadaly do szybszej jazdy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Co to są za felgi !? Jestem zainteresowany kupnem owych felg 17". Grzebałem troszke na necie i kiszka , nic nie znalazłem . Może wam uda mi się pomóc. Z góry dzieki za zainteeresowanie : )

http://img29.olx.pl/images_tablicapl/176202025_8_644x461_bmw-320i-e36-kameleon-alu17-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam styling 30 i też oponę 225 i na moje oko bieżnika mi starczy na max 2 sezony, a trochę szkoda mi już wyrzucać opon ;) ale jak już mi się dojadą to zakładam 205, na felgę o szerokości 7" spokojnie wejdzie ;)

 

powody zmiany?

-na 205 będzie delikatnie zrywniejszy i mniej ospały, będzie ekonomiczniejszy, i nie będzie telepać w koleinach ;)

Zielona Bestia E36 sedan: M43b16 1.6 102KM & Corsa 1.4 na podtlenku LPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Odnośnie kół to pragnę zauważyć, że jest założony i podwieszony specjalny temat, co by wszystko było w jednym miejscu i nie tworzył się bałagan.

Prosił bym o kontynuowanie w nim dalszej dyskusji. viewtopic.php?f=68&t=245747

Przenoszę.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chce założyć mojej małej ładne aluski prosze o pomoc czy takie felgi były by odpowiednie http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-borbet-5x120-et-is-30-r16-bmw-i4528369531.html czy nic nie będzie ocierać i jak z szerokością , jakie najlepiej opony ? Podpowiem ,że auto na seryjnym zawieszeniu .

Pozdrawiam . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam.

Posiadam felgi orginalne 15 styling 27 i chcial bym zapytac czy ktos ma na takich naciagnieta opone 195/55

Jak to wyglada i czy da sie na tym jezdzic;)

 

http://felgenkatalog.auto-treff.com/ a tu fajny link z orginalnymi felgami bmw nie mogłem znaleść go tu wiec na innym forum go wyczaiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

szukam jakiś felg do mojego turasa. Coś polecacie ? 16, na to będą opony 205/55. Zawias ori m pakiet wiec chyba delikatnie niżej i twardziej. Żadnego naciągu nie uznaje bo ma być komfort. Zależy mi żeby nie były schowane tak mocno jak obecne 15x7et47.

 

czy ktoś jeździł e36 na felgach 16x8j et 35 ? czy to już obciera czy jeszcze nie. Zależy mi żeby nawet przy obciązeniu nie ocierało tym bardziej że tylne koło i tak jest schowane w nadkole już.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.