Jump to content

klimek2

Registered
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Personal Information

 • Moje BMW
  E36

klimek2's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czy sam moduł komfortu (z 5 wtyczkami) posiada w sobie jakiś alarm? Zajrzałem już wszędzie gdzie był montowany tj, za schowkiem, pod kolumna kierownicza i okolicach, nigdzie nie znalazłem niczego co choćby przypomina alarm lub sam EWS. Czy jeśli założę "nowy" moduł komfortu to będę w stanie otworzyć i zamykać samochód centralnym? Generalnie nie mogę zalać paliwa bo mi zamek trzyma klapkę.
 2. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Wczoraj zamknąłem samochód z pilota i po powrocie samochód nie reaguje na pilota. Alarm zazbrojony, drzwi się otwierają ale tylko te w które wkładam kluczyk (centralnie nie reaguje). Jak rozbroić alarm i jak ożywić centralny? Kable sprawdzałem, bezpieczniki też, baterie w pilocie nowe. Na razie awaryjnie wyciągałem wtyczkę z modułu komfortu by odpalić i wrócić do domu. O ile to istotne to samochód z 11.1994r
 3. Pomóżcie bo brakuje mi pomysłów. Wczoraj zamknąłem samochód z pilota (2 guziki). Po powrocie godzinę później nie mogę rozbroić alarmu. Samochód nie reaguje na pilota, zmiana baterii nic nie dała. Centralny nie działa z kluczyka i otwiera tylko 1 drzwi. Alarm cały czas aktywny i nie idzie go wyłączyć. Kable przedzwoniłem, bezpieczniki sprawdziłem i dalej nie wiem gdzie szukać przyczyny problemu. Jak rozbroić ten alarm i jak zreanimowac by chociaż centralny z kluczyka zamykał drzwi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.