Powitanie Wiosny 2011

Poznań. 02 MAJA 2011

W dniach 01 – 03 maja 2011 roku BMW Klub Polska organizuje ogólnopolskie spotkanie z cyklu „Powitanie Wiosny”. Tym razem spotykamy się w Poznaniu. Główną atrakcją będzie Akademia Sportowej Jazdy na Torze Poznań oraz wiele innych atrakcji przygotowanych przez sponsorów naszego spotkania, tj. Dealer BMW Smorawiński, Liqui Moly oraz firmę BERNER.

Zapraszamy!!

Już od godziny 10, w części ogólnodostępnej Toru Poznań, w stoiskach BMW Smorawiński i Liqui Moly na naszych gości, czekać będzie wiele atrakcji, m.in. prezentacja wybranych modeli BMW i Mini oraz pokazy kosmetyków, chemii i dodatków samochodowych oferowanych przez Liqui Moly.

W części zamkniętej Toru Poznań, już o godzinie 8 rano, park maszyn zapełni się samochodami należącymi do naszych klubowiczów i gości klubu. Do godziny 13, pod okiem instruktorów z Automobilklub Wielkopolski, odbywać się będzie szkolenie oraz ćwiczenie umiejętności kierowania autem oraz propagowanie bezpiecznego stylu jazdy. Po godzinie 14 odbywać się będą jazdy treningowe po całym torze.

Oficjalne zamknięcie imprezy na Torze Poznań planowane jest na godzinę 17.00.

W trakcie szkolenia planujemy wręczyć wiele atrakcyjnych upominków ufundowanych przez naszych głównych sponsorów spotkania, tj. firmę Liqui Moly oraz BMW Smorawiński. Nagrodami będą między innymi zestawy olejów i kosmetyków , koszulki sponsorów z logo naszego klubu oraz  inne atrakcyjne gadżety motoryzacyjne.

Specjalnie na tą okazję została przygotowana koszulka zlotowa!

Jeśli jesteś tylko naszym  forumowiczem, bądź fanem marki BMW  a  chciałbyś stać się uczestnikiem tego wyjątkowego spotkania, zapraszamy Cię do części ogólnodostępnej lub na trybuny Toru Poznań.

Patronem medialnym naszego spotkania jest epoznan.pl.

ZAPRASZAMY!

BMW KLUB POLSKA

BMW SMORAWIŃSKI

LIQUI MOLY